Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Utwór „W oczach ich” w którym gościnnie pojawili się Bonus RPK, Kafar, Jano PW, RFZ to szósty singiel promujący drugą solową płytę Resta Dixon37 – „WNM2”. Premiera płyty przewidziana jest na 08.06.2018.

Zamów preorder z dodatkowym utworem oraz opaską na www.wnm2.pl.

„WNM2” to kontynuacja pierwszej solowej płyty reprezentanta ekipy Dixon37, która okryła się Złotem. Na nowej płycie usłyszymy mieszankę ulicznych i newschoolowych bitów, które wespół z przesiąkniętymi przekazem tekstami tworzą bardzo udaną płytę. Na „WNM2” nie brakuje utworów zmuszających do myślenia, jak i numerów, które doskonale nadają się na szybkie i codzienne akcje. 


6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
mr DM
4 lat temu

Sokół znów się nie dograł? żarty
WNM2 już zamówiona dawno. 🙂

Klasyk a raczej unikat – włodi wszystko z dymem na vinylu? https://allegro.pl/unikat-wlodi-wszystko-z-dymem-vinyl-unikat-bcm-i7371922675.html

Dawidoss
4 lat temu

https://youtu.be/gsTFOxshoJU Sokół z Jędkerem, nowy kawałek

Filozof
4 lat temu

W ich oczach tepaki.

Proponuje nowe tytuły na kawalki:
– z tym chuj
– na życzenie własne
– odezwa się nożyce, walnij w stół
– szawawar
– w dupe chuj ci

Rest spoko, bonus spoko, kafar spoko, te refreny tej wersji polskiej są juz w chuj męczące. Ale nowy track hinola tabula rasa kozak.

Ten rfz to jest taki łak że łał, nikt go nie hejtuje a to troglodyta zwykły w tych zwrotkach, dioxa się czepiają a w chuj lepszy jest od tego tyfusa

cardiv
4 lat temu

Szkoda że tps nie ma niedawno uswiadomilem sobie jaki to jest wybitny naukowiec w czwartek jade w podróż zglosic go do nominacji nobla dziedzinie nauki ponieważ odkrył 4 nowe cywilizacje na ziemi dowód na to jest w tym wersie z wielokrotnie karany : śmierć kurwom i frajerom Wolność ludziom i złodziejom.Wychodzi na to że kurwy i frajerzy to jakaś cywilizacja źle nastawiona do ludzi skoro tps życzy im śmierci ale za to ludziom i zlodzieje to pokojowo nastawiona do nas cywilizacja prawdopodobnie TPS od nich chłonie teksty dzięki której rozwinął kariere może i nawet ta cywilizacja umie podróżować w czasie to by wyjaśniało skąd TPS jest technicznie 50 lat wprzód do tego jego teksty też są jakieś inne jakby nie na dzisiejsze czasy.Zobaczymy w ciągu paru miesięcy to się rozwiąże jak mówie lece w tym tygodniu pozałatwiać wszystkie sprawy związane z tym.

cardiv
4 lat temu

Niedawno uswiadomilem sobie jakim wybitnym naukowcem jest TPS (Wojciech Walkiewicz) w czwartek jade w podróż zglosic go do nominacji nobla dziedzinie nauki ponieważ odkrył 4 nowe cywilizacje na ziemi dowód na to jest w tym wersie z wielokrotnie karany : śmierć kurwom i frajerom Wolność ludziom i złodziejom.Wychodzi na to że kurwy i frajerzy to jakaś cywilizacja źle nastawiona do ludzi skoro tps życzy im śmierci ale za to ludziom i zlodzieje to pokojowo nastawiona do nas cywilizacja prawdopodobnie TPS od nich chłonie teksty dzięki której rozwinął kariere może i nawet ta cywilizacja umie podróżować w czasie to by wyjaśniało skąd TPS jest technicznie 50 lat wprzód do tego jego teksty też są jakieś inne jakby nie na dzisiejsze czasy.Zobaczymy w ciągu paru miesięcy to się rozwiąże jak mówie lece w tym tygodniu pozałatwiać wszystkie sprawy związane z tym.

Popularne