Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

REST Z DIXON37 „WNM” – PREMIERA I ODSŁUCH

Opublikowany

 

Z okazji fizycznej premiery WNM (Wiara, Nadzieja, Miłość) w sieci pojawił się oficjalny odsłuch albumu. Solowy krążek Resta Dixon37 od dziś dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Cały czas znajdziesz go również na www.preorder.pl

„Wiara, Nadzieja, Miłość” to album kierowany od zwykłego człowieka dla zwykłych ludzi. Bez gwiazdorstwa, pozerstwa i napompowanego sztucznie wizerunku – tego, co w coraz większym stopniu cechuje dzisiejszych artystów. Nie przypadkiem więc w tytule pojawiają się słowa, które są nośnikiem uniwersalnych wartości znanych każdemu, kto jest częścią kultury Hip-hop.

 

– Słuchając "W.N.M." będzie można wywnioskować, że były lepsze i gorsze momenty w moim życiu. To że robię rap nie znaczy, że moje życie różni się diametralnie od przysłowiowego Kowalskiego. Są upadki, są wzloty, ale jeśli w tym wszystkim będzie towarzyszyć nam Wiara, Nadzieja i Miłość, to jesteśmy w stanie przetrwać te najgorsze momenty i iść dalej do przodu po swoje – mówi R.E.S.T.

Na płycie pojawiają się gościnnie znane twarze rodzimej sceny Hip-hopowej. Jednak z uwagi na osobisty charakter materiału, liczba gości została odpowiednio wyważona – pozwoliło to na zachowanie tradycyjnej konwencji materiału solowego, w której to bezsprzecznie pierwsze skrzypce gra autor.

 

Muzycznie album to kontynuacja i dalszy rozwój brzmienia znanego z albumów ekipy Dixon37. Jest więc nowocześnie, a klasyczny rap miesza się ze świeżymi rozwiązaniami, popularnymi obecnie w rodzimym Hip-hopie. Nie bez przyczyny za produkcję odpowiada między innymi znany bydgoski producent – Pawbeats.

 

0 0 votes
Article Rating
 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ZKOLSE
6 lat temu

KYE CIPA

ZKOISE
6 lat temu
Reply to  ZKOLSE

KYE ZKOLSE!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YYGfQ89m5Os&feature=youtu.be[/youtube]

a płytka Resta fajna, więc…
OGARNIJCIE SIĘ!:P

mandingo
6 lat temu

O. SZWED CZY M. WIERZBICKA?

ObozowyKapo
6 lat temu
Reply to  mandingo

– KINGA RUSIN
– JOANNA JABŁCZYŃSKA
– MAŁGORZATA FOREMNIAK
– ANNA MUCHA

kejk boj
6 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

Hoodie Allen

RUCHATEK
6 lat temu
Reply to  kejk boj

twoja siostra

WyChillovany
6 lat temu

[img]https://pu.i.wp.pl/bloog/14445156/51214400/awka_ji_big.jpg[/img]

ObozowyKapo
6 lat temu

I JAK TAM ŚMIECIE?
DO PRZERWY DOSTAJECIE 1:0. HAHAHAHAHAHA
IKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

TwojaMama6969
6 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

4:2 Tępa kurwo

ObozowyKapo
6 lat temu
Reply to  TwojaMama6969

DO PRZERWY BYŁO 1:0 ZŁAMASIE, WIĘC TAK NIE SZALEJ?
ZRESZTĄ CZYM SIĘ KURWA PODNIECASZ? LEVANDOVSKY DA CI CAŁĄ WYPŁATĘ ZA MECZ? CZY MOŻE KUPA PŁASZCZYKOWSKI DA CI KILKA BILETÓW NA KOLEJNY MECZ?

RUCHATEK
6 lat temu

[img]https://nsa37.casimages.com/img/2015/11/13/151113041922101381.png[/img]

miras x
6 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iNf20weShLU[/youtube]

elod z waawa
6 lat temu

,,W opinii gen. Skrzypczaka, ,,zamachom na skalę paryskich trudno było przeciwdziałać. – Prowadząc przez lata politykę przyjazną imigrantom, Francja, ale też inne państwa Zachodu, jak Wielka Brytania, stworzyły dżihadystom idealne warunki do przeprowadzania zorganizowanych ataków terrorystycznych. Niestety to początek europejskiego koszmaru. Dziś Francja, jutro kolejne państwa staną w obliczu dramatu – mówi w rozmowie ,,

Popularne