Sprawdź nas też tutaj

News

ReTo i Kizo zrezygnowali z autotune’a. Nietypowe połączenie z Jano PW

Kiedy stara szkoła łączy się z newschoolem.

Opublikowany

 

Kizo, Jano i ReTo / fot. materiały prasowe

Jano Polska Wersja kontynuuje promocję majowego albumu „Inna Wizja”, który ukazał się nakładem wytwórni District Area. Krążek, który dotarł do pierwszego miejsca krajowej listy OLiS i niedługo prawdopodobnie zdobędzie złotą płytę będzie promowany również teledyskiem do numeru z ReTo i Kizo.

„Wolna wola”, czyli nietypowe połączenie Jano, ReTo i Kizo

Na drugim solowym albumie warszawskiego rapera ukazał się m.in. utwór „Wolna wola”, w którym gościnnie pojawił się reprezentant nowej szkoły ReTo. Raperzy zrealizowali właśnie teledysk do wspólnego numeru, w którym pojawi się się również Kizo. Obecność rapera z Gdańska jest sporym zaskoczeniem, bo nie ma go w pierwotnej wersji numeru, który znalazł się na płycie. Warto zaznaczyć, że w kawałku nie usłyszymy autotune’a, z którego chętnie korzystają nowoszkolni raperzy, których zaprosił Jano. Możemy przypuszczać, że ReTo i Kizo zrezygnowali z tego efektu z szacunku do gospodarza płyty, który stara się unikać tego typu ulepszeń wokalu. Będziemy mogli więc usłyszeć w pełni czystą nawijkę Kizo i ReTo, co jest raczej rzadkością.

kizo reto jano
Kizo, ReTo i Jano / fot. materiały prasowe

Jak dowiedział się GlamRap.pl premiera teledysku odbędzie się za tydzień. Poniżej możecie zobaczyć kompilację z Instastory raperów z planu zdjęciowego. Za klip odpowiada ekipa M.L. Filmz.

Polska Wersja wraca z płytą

Jano i Hinol serwują nam ostatnio solowe wydawnictwa jednak nie zapominają o słuchaczach, którzy domagają się od nich kolejnej płyty Polskiej Wersji. Kilka tygodni temu duet poinformował, że prace na krążkiem już trwają.– Mamy połowę materiału jeśli chodzi o bity. Teraz ruszamy z grubej rury z tym, co było na początku i na pewno powstanie jeszcze PW – poinformował Hinol w rozmowie z Mateuszem Natali dla Popkillera. – Solówki są po to, żeby spełnić swoje artystyczne ja, a jednak Polska Wersja to Polska Wersja – dodał.

Ostatnio dowiedzieliśmy się też, że raperzy kończą budowę nowego studia nagraniowego. Poniżej przypominamy wywiad Radka Grabarczyka z Jano.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Reto zrezygnował z kizia dla połączenia się z janem z po. Nietypowy autotune podczas analu.

BOSKI

„Kiedy stara szkoła łączy się z newschoolem.”
kiedy pozer łączy się z pozerem

Analny

ReTo i Kizo zrezygnowali z prezerwatyw. Niezdrowe analne połączenie z Jano PW
Kiedy stara szkoła dupczy się z newschoolem

Chujciwokosmieciu

Wypierdalaj szczylu

Turbokorsarz

Na glamrapie nigdy nie ma normalnych komentarzy, tylko popisówka jakiś przykrych pojebów co nie mają co robić ze swoim życiem.

Peja

Pierwszy ! Jebie mnie to

panpe

prawilnie

Rap is dead

Jaki Manhattan taki rap 😀

Wasz ziom

Jano też się kurwi z tą pałą wędzoną na featach ? Cep !

Ononon

Kurwa typ stoi przy grillu w białej bluzie… Że mama go wypuściła z domu bez kasku to jest szok

Jebać łaków

Gimby śpią bo weekend

myśliwy filozof

Że niby ci zawszeni stulejarze gdzieś wczoraj byli? Chyba że odsypiają całonocny maraton z pornhubem

DJ Ango

Popularne