Sprawdź nas też tutaj

News

ReTo i Kizo zrezygnowali z autotune’a. Nietypowe połączenie z Jano PW

Kiedy stara szkoła łączy się z newschoolem.

Opublikowany

 

Kizo, Jano i ReTo / fot. materiały prasowe

Jano Polska Wersja kontynuuje promocję majowego albumu „Inna Wizja”, który ukazał się nakładem wytwórni District Area. Krążek, który dotarł do pierwszego miejsca krajowej listy OLiS i niedługo prawdopodobnie zdobędzie złotą płytę będzie promowany również teledyskiem do numeru z ReTo i Kizo.

„Wolna wola”, czyli nietypowe połączenie Jano, ReTo i Kizo

Na drugim solowym albumie warszawskiego rapera ukazał się m.in. utwór „Wolna wola”, w którym gościnnie pojawił się reprezentant nowej szkoły ReTo. Raperzy zrealizowali właśnie teledysk do wspólnego numeru, w którym pojawi się się również Kizo. Obecność rapera z Gdańska jest sporym zaskoczeniem, bo nie ma go w pierwotnej wersji numeru, który znalazł się na płycie. Warto zaznaczyć, że w kawałku nie usłyszymy autotune’a, z którego chętnie korzystają nowoszkolni raperzy, których zaprosił Jano. Możemy przypuszczać, że ReTo i Kizo zrezygnowali z tego efektu z szacunku do gospodarza płyty, który stara się unikać tego typu ulepszeń wokalu. Będziemy mogli więc usłyszeć w pełni czystą nawijkę Kizo i ReTo, co jest raczej rzadkością.

kizo reto jano
Kizo, ReTo i Jano / fot. materiały prasowe

Jak dowiedział się GlamRap.pl premiera teledysku odbędzie się za tydzień. Poniżej możecie zobaczyć kompilację z Instastory raperów z planu zdjęciowego. Za klip odpowiada ekipa M.L. Filmz.

Polska Wersja wraca z płytą

Jano i Hinol serwują nam ostatnio solowe wydawnictwa jednak nie zapominają o słuchaczach, którzy domagają się od nich kolejnej płyty Polskiej Wersji. Kilka tygodni temu duet poinformował, że prace na krążkiem już trwają.– Mamy połowę materiału jeśli chodzi o bity. Teraz ruszamy z grubej rury z tym, co było na początku i na pewno powstanie jeszcze PW – poinformował Hinol w rozmowie z Mateuszem Natali dla Popkillera. – Solówki są po to, żeby spełnić swoje artystyczne ja, a jednak Polska Wersja to Polska Wersja – dodał.

Ostatnio dowiedzieliśmy się też, że raperzy kończą budowę nowego studia nagraniowego. Poniżej przypominamy wywiad Radka Grabarczyka z Jano.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Reto zrezygnował z kizia dla połączenia się z janem z po. Nietypowy autotune podczas analu.

BOSKI

„Kiedy stara szkoła łączy się z newschoolem.”
kiedy pozer łączy się z pozerem

Analny

ReTo i Kizo zrezygnowali z prezerwatyw. Niezdrowe analne połączenie z Jano PW
Kiedy stara szkoła dupczy się z newschoolem

Chujciwokosmieciu

Wypierdalaj szczylu

Peja

Pierwszy ! Jebie mnie to

Turbokorsarz

Na glamrapie nigdy nie ma normalnych komentarzy, tylko popisówka jakiś przykrych pojebów co nie mają co robić ze swoim życiem.

panpe

prawilnie

Rap is dead

Jaki Manhattan taki rap 😀

Wasz ziom

Jano też się kurwi z tą pałą wędzoną na featach ? Cep !

Ononon

Kurwa typ stoi przy grillu w białej bluzie… Że mama go wypuściła z domu bez kasku to jest szok

Jebać łaków

Gimby śpią bo weekend

myśliwy filozof

Że niby ci zawszeni stulejarze gdzieś wczoraj byli? Chyba że odsypiają całonocny maraton z pornhubem

DJ Ango

Popularne