Sprawdź nas też tutaj

Wywiad

ReTo: „Jest nagonka na młodszych słuchaczy”

Radosław Grabarczyk rozmawia z raperem z podwarszawskiego Piastowa.

Opublikowany

 

29 czerwca ukaże się solowa płyta ReTo „BOA”. Na przedpremierową rozmowę z raperem spotkał się Radek Grabarczyk. W wywiadzie ReTo przyznaje m.in., że jest pewnego rodzaju nagonka na młodszych słuchaczy.  – To jest dziwne, niewłaściwe. Jakby ktoś wychodził z założenia, że wyczekuje 18. urodzin i kiedy wybija mu osiemnastka zaczyna słuchać rapu. Ja rapu słuchałem dużo wcześniej i nie wychodzę z założenia, że te młodsze osoby słuchając tych numerów od razu je rozumieją. Może zostają z moją muzyką na dłużej i po jakimś czasie pewne rzeczy skumają, tak jak ja skumałem wiele rzeczy raperów, których słuchałem jako młodszy słuchacz – wyjaśnia.

W wywiadzie raper opowiedział o nowej płycie, a także o współpracy z Białasem, Jano PW, Guziorem, Filipkiem i Quebonafide.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
4 lat temu

sie tam skarpeciarz nie zesraj, odwieczna beka z bachorów słuchających tego gówna i jak sam przyznajesz nawet nie rozumieją o czym pierdolisz, a słuchają bo modne, bo „artysta” wysrywów ma nietypowy wygląd, bo ładny dla 12 latek. przyjdzie twój następca to będziesz robił laskę rekinowi, żeby cie z nbl nie wyjebał ,essa śmieciu

Tak
4 lat temu

Jego problemem nie jest to, że jego audytorium się zaczyna na 10-latkach. Jego problemem jest to, że to audytorium się kończy na 16-latkach.

Mateuszjebacmalika
4 lat temu

Nagonka to jest na Ciebie pedale jebany łaku

ESSA
4 lat temu

No nieźle, sam przyznał, że guwniaki nie ogarniają jego tekstów i pewnie go słuchają, bo kolega z klasy słucha. No cóż, ale wyświetlenie na YT od takiego łba zawsze się przyda, co nie? XD Kurwa, ten debil coś zawsze pierdolnie w wywiadzie.

Pitalador
4 lat temu

Reto przyznaj sie pierdolcu jak zes po koncercie we Wrzesni spierdalal przed chlopakami I musialem im loda robic zebys wpierdolu nie dostal. Skarpeto

MIRAS X
4 lat temu

Z nudów można oblukać https://www.youtube.com/edit?o=U&ar=1&video_id=WezipxJyFuU TAK JEST projekt 137

MIRAS X
4 lat temu

Tak na nowy miesiąc proponuję https://www.youtube.com/watch?v=wKyn9B6p1-A JAK TO JEST projekt 139

MIRAS X
4 lat temu

Tak dla ciekawości propozycja https://youtu.be/Tw-3sLQZfis INŻYNIERIA projekt 140

Japa koniu
4 lat temu

JAPA KONIU

Popularne