Sprawdź nas też tutaj

teledysk

ReTo przełamuje kolejne bariery w „Panta Rhei”

Polskie blokowiska i malownicz Islandia.

Opublikowany

 

Do sieci trafił teledysk do nowego kawałka ReTo – Panta Rhei. Po świetnie przyjętym solowym singlu “Klej”, ReTo publikuje kolejny utwór wsparty teledyskiem nagrywanym na polskich blokowiskach i malowniczej Islandii. Sam kawałek jest zachowany w refleksyjnym, ale agresywnym klimacie.


Przy zapowiedziach klipu, na instagramowym koncie ReTo oraz spacerange, ukazał się snippet z datą 30.11.2022 15:00, który zapowiadał premierę teledysku oraz przekierowanie na instagramowe, prywatne konto @wiecejnizplyta. Na wskazanym koncie ReTo od jakiegoś czasu, publikuje ekskluzywny, zakulisowy kontent dla swoich fanów.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze czy “Panta Rhei” jest singlem z nowego krążka artysty, natomiast częstotliwość ostatnich muzycznych ruchów może wskazywać, że niebawem możemy spodziewać się konkretów ze strony ReTo.



 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
pizza4sery
2 miesięcy temu

dawac info o dissie grande na kaliego a nie jakies lampaciary

adebo
2 miesięcy temu

hit w gimnazjach murowany

t- traper
2 miesięcy temu

Ret- Rrcum – najlepszy utwór polskiego rapu – nic innego nawet do niego sie nie zbliża – utwór kompletny , który byłby w stanie zaistniec na swiecie gdyby chłopak był z Westu – kolejne to RS7 i Uaa – popowo rapowe mistrzostwo .a Edit o powazny underground ale w wykręconym gatunku – niestety później zjazd .

Odb
2 miesięcy temu

SkarPeTo kasuje kolejne skarpetki w „Big Starze”

Claus von Staufenberg
2 miesięcy temu
Reply to  Odb

tylko bose stopy

RAK PROSTATY > GLAMRAP
2 miesięcy temu

„Polskie blokowiska i MALOWNICZ Islandia”
Kolejny artykuł pisany przez małpę. Tak tego z Nagłego Ataku Spawacza. Glamrap to dziecko Brytyjczyków z wczesnych lat XIX wieku. Mocno niedorozwinięte paskudztwo z brakiem chromosomu. Ha Tfu

Popularne