Sprawdź nas też tutaj

News

ReTo reklamuje nowe buty Puma

W akcji biorą udział również czołowi polscy freestylerzy.

Opublikowany

 

ReTo

Sizeer i Puma zaprosiły do współpracy rapera ReTo, aby wspólnie wstrząsnąć miastem. Jak? Z wielkim szumem prezentując sneakery Thunder Spectra w otoczeniu aktywacji, której finałem będzie ekskluzywna bitwa freestyle z udziałem ReTo.

Od 12 do 21 października br. można wziąć udział w akcji towarzyszącej wprowadzeniu nowego modelu butów Puma Thunder Spectra. Stawką jest wejście na pojedynek freestylerów, jaki odbędzie się za zamkniętymi drzwiami jednego z salonów Sizeer. Którym? To właśnie zależy od uczestników głosowania, którzy poza odpowiedzią na zadane pytanie, mogą wybrać jedno spośród 9 miast, jak: Gdynia, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław czy Szczecin.

Lubię robić zamieszanie, więc gdy zaproponowano mi rozpętanie burzy wiedziałem, że w to wchodzę – opowiada ReTo o swoim zaangażowaniu w projekt. – Zazwyczaj polem bitwy na rymy jest klub, tym razem freestyle odbędzie się w zupełnie nowym dla bitwy miejscu. Możecie wybrać salon Sizeer, gdzie czołowi polscy freestylerzy zmierzą się na słowa wśród nowych kicksów Puma Thunder Spectra, a przy okazji spotkać się ze mną i zbić pionę. Bądźcie czujni, burza nadeszła – zachęca do udziału raper.

Oczywiście poza samą satysfakcją z wpływu na lokalizację freestyle’owej burzy, zwycięzcy będą naocznymi świadkami wyjątkowego pojedynku tylko dla wybranych. Dobra wiadomość dla tych, którym nie uda się wygrać wejściówki – przewidziano transmisję live w mediach społecznościowych marki Sizeer.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
hej

A skarpety są do kompletu?

Sofix

Sofixy miały więcej charyzmy niż te sandały

MANAGER KOKOZIEŁ
cydży

Ten buty reklamuje a ojciec musi donaszac.

cydży

co jebane kurwy minusujecie , przecież prawde piszę i sami tak myślicie cwele

xxx

Tępy niuskulowcu coś kiedyś mówiłeś…

Myśliwy filozof

Nie zdziwiłbym się gdyby damskie reklamował ?

słowa prawdy

Widać, że nie ma fejmu tylko pompują ścieme i tyle w temacie. Gdzie propsy? Nie ma! no właśnie!

Popularne