Sprawdź nas też tutaj

News

Rick Ross wraca do korzeni i wydaje 10. płytę „Port of Miami 2”

Do odsłuchu trafił nowy singiel.

Opublikowany

 

Rick Ross

Złośliwi mówią o nim najsłynniejszy klawisz na świecie. Rick Ross, który wdarł się na scenę przełomowym debiutem „Port of Miami” wraca do miejsca, w którym wszystko się zaczęło. W czwartek, 20 czerwca raper ogłosił, że wydaje kontynuację albumu z 2006 roku.

Rick Ross zapowiedział „Port of Miami 2”

Album „Port of Miami” z klasycznym singlem „Hustlin” wprowadził Rossa na same szczyty. Trzynaście lat i 9 projektów później 43-latek wraca do kluczowego momentu swojej kariery wydając kontynuację krążka. – To prawda, że wracam tam, gdzie wszystko się zaczęło. To dla moich nowych i starych fanów. Ten album jest po prostu dla ciebie – napisał.

Data premiery krążka nie została jeszcze ujawniona, ale raper wraz zapowiedzią płyty udostępnił w sieci nowy singiel „Act a Fool” z gościnnym udziałem Wale’a, z którym zapoznacie się poniżej. 


6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ene Due
3 lat temu

Rick Ross wraca do korzeni i ponownie zostaje klawiszem.

Twoja matka stoi pod latarnią
3 lat temu

Dick Ross wraca do korzeni, będzie jebaną spacją #klawisz

oj da juiceman
3 lat temu

brzmi jak odrzut z teflon dona sprzed 10 lat. tragedia ten typ na kazdym albumie brzmi tak samo na tych samych bitach pierdoli te same glupoty i urojenia o byciu gangsterem

Ruspect
3 lat temu

Pewnie ma doła bo Polacy nie lubią klawiszy.Nawet nie jarzy gdzie jebana cebulandia leży i dobrze.on ma miliony wy tylko możecie sobie popisać na klawiaturze

Janeł Paweł Skurwiel
3 lat temu

BIG Boss wraca do korzonków profesoranauk: „wbiłem pałe tak głęboko, że gościa poskładało”

Odb
3 lat temu

Rick ross wraca do portu. Wydaje tam 2 płytę „Korzenie Miami 10”

Popularne