Sprawdź nas też tutaj

News

rip scotty pierwszym uczestnikiem akcji Młode Wilki 8

Ruszyła nowa edycja.

Opublikowany

 

rip scotty

Ruszyła wyczekiwana 8 edycja akcji Popkiller Młode Wilki! Organizatorzy zapowiadają zaprezentowanie „jedenastki przyszłości” i zapraszają do gry, a pierwszym ogłoszonym uczestnikiem jest rip scotty, będący świeżo po singlowym debiucie w barwach GUGU.

Sylwetkowy wywiad prezentujący scotty’ego jest już dostępny do obejrzenia na kanale PopkillerTV, natomiast na kanale PopkillerTV Plus pojawił się Rentgen dopełniający prezentację. Od dziś przez najbliższe 11 dni będziemy poznawać kolejnych uczestników akcji, codziennie o godzinie 17:00, wcześniej na kanałach Popkillera znajdować będą się podpowiedzi i tropy.

Po przerwie w roku 2020 Młode Wilki wracają z pełną mocą, a jak mówi serwis Popkiller – ta edycja niejednokrotnie Was zaskoczy. Partnerami Młodych Wilków 8 są Bacardi, Mobile Vikings, Def Jam Recordings Poland oraz UrbanCity (partner odzieżowy).

 
16 komentarzy
16 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
11 miesięcy temu

łyk spermy pierwszym uczestnikiem akcji Młode Odbyty 8

Kuzynka Buczera(@kuzynka-buczera)
11 miesięcy temu
Reply to  Odb

Kolo ma fryz od gara ciety jak w latach 90tych.

akat nocka
11 miesięcy temu
Cycmistrz Żonkil
10 miesięcy temu
Reply to  Odb

Narkotyki, to leki, a jednym z ich działań ubocznych jest to, że można się od nich uzależnić… od paracetamolu (syntetyk przeciwbólowy) się nie uzależnisz, bo nie ma działania narkotycznego (odurzającego, gdybyś nie wiedział ocb) ale za to może ci rozjebać wątrobę czy nerki. Morfina czy kodeina (naturalny przeciwbólowy) wątroby czy nerek NIGDY ci nie rozpierdoli, więc jest bezpieczniejsza dla organów ale oddziaływuje na OUN, więc mogą zajść zmiany w psyche prowadzące do uzależnienia psychicznego. Morfinę można przedawkować i wystąpi zapaść, po paracetamolu rozjebiesz sobie wątrobę i będziesz miał żółtaczkę, a po marihuanie zaczniesz mieć schizofrenię, każdy lek ma działanie uboczne, jeżeli nie ma, to nie jest lekiem, tylko jakimś złotym środkiem. Maria to lek narkotyczny i można się od niej uzależnić, tak samo jak alko czy tabaki (lek na zatkane zatoki, paradoksalnie można sobie nim je zatkać, jak się przesadzi) i twoje pierdolenie rzeczywistości nie zmieni, marihuana to narkotyk i chuj z tym, czy miękki czy twardy, jest narkotykiem, co nie zmienia faktu, że powinna być legalna. Ja jakoś próbowałem morfiny i nie jestem uzależniony… to przez was mamy ten ciemnogród, bo wy nawet nie wiecie o co walczycie. Wszystkie leki narkotyczne powinny być legalne, bo normalny człowiek choćby miał maki w ogródku, to nie zacznie ładować tego codziennie w żyłę ale jak coś go zacznie napierdalać, to sobie zrobi zupę z maku i go wygrzeje zamiast wpierdalać jakiś paracetamol czy ketonal co mu

Cycmistrz Żonkil
10 miesięcy temu

czy ketonal co mu rozpierdoli nerki.

Amstaff
10 miesięcy temu

Dzięki za info daje okejke

AzbeST
10 miesięcy temu
Reply to  Amstaff

Czy to ten amstaff z Roxy?

Nie mam słów
11 miesięcy temu

Wow, ale co to jest za faja jebana ? Rip scotty, kurwa kolejny Polaczek z parteru gra czarnucha przed widownią ? Won z tym syfem, Natali czy chuj wie jak się tam wabisz… chuj ci do gardła jebany pazerny żydowski pomiocie. Pchasz kurwa syf w tą branże żeby zarobić jakieś marne sianko. Dowiem się w końcu chujozo ile bierzesz za taką promocje i będę to publikował wszędzie. Chuj z tym ścierwem !!

haha
11 miesięcy temu

Poziomka z Piździchowa

hehe
11 miesięcy temu
Reply to  haha

I wódeczka ma być zimna

Darek Pieczarka
11 miesięcy temu
Reply to  haha

He he he słuchaj no Ty poziomka
Wstajesz i idziesz i czekasz na moich kolegów!
Jebany cwelu

Luke Skywalker
10 miesięcy temu

O do chuja co to za brzydal?
Wygląda jak upośledzony rusek.

Albert
10 miesięcy temu

Hahaha, rip skoti, ake wymyslil. Malolat sie naogladal hameryki na yt i zwariowal. Idz do fryzjera ty paruwo.

Bolec
10 miesięcy temu

Sobel, Berson, joda, kabe, miszel, catchup, fukaj , kara to moje typy młodych wilków . Róbcie screenshota

tede.flac
10 miesięcy temu
Reply to  Bolec

czyli inaczej banda niedojebów

Rozkoszne swawole
10 miesięcy temu
Reply to  Bolec

+Floral bugs

Popularne