Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Nowy Plan” to drugi oficjalny singiel pochodzącego z Cieszyna rapera – Riziego Beizeti. Po świetnie przyjętym przez środowisko utworze „Blokboi”, Rizi wraca z kolejnym mocnym numerem. W nowym singlu gościnnie usłyszeć można reprezentanta Szczecina, powiązanego z Majorem SPZ – Kaziora. Bit do utworu „Nowy Plan” został wyprodukowany przez NoTime. Za teledysk zrealizowany w Pałacu w Jabłonnej odpowiedzialny jest niezawodny Kooza.

Rizi Beizeti pojawi się w tym roku na kilku festiwalach. Pod koniec kwietnia raper zaprezentuje swoje umiejętności na poznańskim Enea Spring Break.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pomidor

Zobaczycie, że ten Kazior pójdzie się jebać dokładnie tak samo jak Kazek

TheBillGatestRapu

Brawo Kazior, jest progres… w końcu zmieniłeś czapkę. Szkoda, że tylko na tej płaszczyźnie jest postęp. Rapowo ciągle to samo i o tym samym. Już wszyscy wiemy, że jesteś gangster, diler i polski El Chapo. Fajnie. Wszyscy się boimy. Tylko po tych groźnych narkotykowych opowieściach zapomniałeś dodać jaki jest ten nowy plan i przez to nie wiemy co teraz mamy robić. Ps. Takie tanie gadżety w stylu sygnecik albo bluza z Gucci to przypał a nie kozactwo. Tak samo jak sztywne ruchy chłopców w dresach w wynajętych pałacykach. Zrozum to, odpal Googla albo YouTube i zobacz jak się na prawdę wozi byle czarnuch z USA, Francji czy Niemiec.

Odb

Nowy kazior Riziego planuje beizetiego.

zzxxx
TheBillGatestRapu

I jeszcze pytanie do znawców: czym to się różni od Young Multich i Bedoesów, którym ciśnie ulica? Podśpiewywanie jak geje w refrenie, bunt na zwrotkach, dresy albo rurki i podskakiwanie jak pedały na klipach w wynajętych pałacykach. Dla mnie to jest to samo co Ci po których jadą. Z jedną różnicą… tevfak zwane lamusy robią to lepiej na każdej płaszczyźnie niż Ci wielcy ulicznicy. I są w tym bardziej autentyczni.

Popularne