Sprawdź nas też tutaj

tekst

Robert M przestraszył się Tedego?

Opublikowany

 

robertmmm

ROBERT M PORZUCA ROBIENIE MUZYKI

Oficjalne oświadczenie z cgm.pl: 

„Tak, to prawda. Chciałem się z Wami, na jakiś bliżej nieokreślony czas, pożegnać. Nie wiem czy na rok, dwa czy trzy…. Jedno jest pewne – na pewien czas chcę wycofać się z tworzenia muzyki i skupić się na innych sferach mojego życia oraz na jego nowych etapach.

Od mniej więcej 3 lat wspólnie podbijamy listy przebojów w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych. To dzięki Wam oraz pomocy ze strony mediów muzycznych, moje wszystkie dotychczasowe marzenia się spełniły – za co z całego serca Wam dziękuję. Myślę, że razem pokazaliśmy, że można „wprowadzić” Muzykę taneczną na szczyty list przebojów. Dziś, z perspektywy czasu nie nazwę już mojej Muzyki klubową, bo tak naprawdę to jest ona Muzyką POP, a przynajmniej taką się stała. Dzięki Wam odebrałem liczne nagrody muzyczne, zdobyłem też złotą płytę. Szturmowaliśmy wszystkie listy przebojów, przez co w internetowych wyszukiwarkach mój artystyczny pseudonim „Robert M” był wyżej pozycjonowany niż nie jednej gwiazdy muzyki POP. Natomiast mój oficjalny profil FB z miesiąca na miesiąc pobijał rekordy popularności i od ponad roku jest najczęściej odwiedzaną stroną artysty w naszym kraju. To wszystko dzięki Wam!

Cieszę się niezmiernie, że daliście szansę komuś takiemu jak ja, gdyż bez wsparcia fanów i mediów żaden artysta nie ma prawa bytu. Działo się przez te 3 lata dużo, miałem niezły ubaw, Wy zapewne również. Było wiele pozytywnych, ale też negatywnych emocji. Razem przez to szliśmy, zawsze starałem się być z Wami szczery, informowałem o wszystkim, co się u mnie dzieje. Spędziliśmy wspólnie mnóstwo czasu. Doszedłem jednak do wniosku, że jest to najwyższy czas na odpoczynek oraz tak zwane wyciszenie… W najbliższym czasie nie usłyszycie w radio żadnego mojego nowego singla, nie zobaczycie też nowego teledysku, nie dam żadnego wywiadu – nawet dla medium muzycznego. Jednym słowem – znikam. Moja płyta, która ukaże się w tym roku oraz film DVD z całej trasy jest moim podziękowaniem za to jak wiele serca mi daliście, zupełnie bezinteresownie. Poinformuję Was jeszcze o datach premiery mojej płyty „One Love” oraz filmu i oczywiście od czasu do czasu będę dawał znak, że żyję; -) Poza tym, w każdy weekend widzimy się na koncertach w całej Polsce. Daty oraz najważniejsze informacje będą dostępne na mojej stronie internetowej, o otwarciu, której oczywiście Was poinformuję.

Liczę, iż nadchodzący czas pozwoli mi wyprodukować płytę, która otworzy mi okno na świat. Ciężko jest, bowiem pracować nad zupełnie nowym materiałem, kiedy każdego dnia dzieje się tak dużo.

Dziękuje WAM za wspaniały czas spędzony razem i dołożę wszelkich starań, aby powrócić z większą siłą. Nie wiem ile to potrwa, ale najważniejsze, że widzimy się na koncertach i występach live. Dziękuje Wam za wszystko! A w szczególności mojemu wydawcy i przyjacielowi Remigiuszowi Łupickiemu, od którego wszystko się zaczęło.”

 


27 komentarzy
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ELO ELO
11 lat temu

NIE CZYTAM. ZA DLUGIE

hahaha
11 lat temu
Reply to  ELO ELO

niech wypierdala raz a dobrze ze sceny, pierdolony złodziej bitów i wokali. Jak można podpierdolić cały wokal z utworu, dograć własną linię melodyczną (3x klapniesz w przycisk, i jebniesz bicik) i podpisać to swoim imieniem? jego przechujowy just little bit, pisany zresztą z błędem, to nic innego jak podjebanie vokali z ATB – Desperate Religion

Adwokat
11 lat temu

Ja do polowy przeczytałem bo nie chciało mi się czytac takiego pierdolenia. Wątpie ze to ma cokolwiek wspolnego z TEDE.

coprobo
11 lat temu

Podobno zabraklo w sklepach wody mineralnej…stad taki krok.

muahaha
11 lat temu

Tede odwolal mu kariere.

TedeKrólem
11 lat temu

Tede odwołał kariere Roberta M. on to potrafi być okrutny!

Haha
11 lat temu

BEKA BO ROBERT M WYDAJE ZA MIĘSIĄC PŁYTE

SZPETNIK
11 lat temu

TEDE ODWOŁAŁ KARIERE ROBERTA M

Haha
11 lat temu
Reply to  SZPETNIK

marne prowo szpetnik jak tam po wpierdolu z zg ?

SZPETNIK
11 lat temu

BEKA Z WAS KUNDLE JAKA ZIELONA GÓRA ????????????????

BLAHBLAHBLAH
11 lat temu

TD JAK BRX DAJE ZAKAZ MUZYKOWANIA NA ROKI

TL:DR

.,,
11 lat temu

TEDE zakończył kariere roberta m

bastion
11 lat temu

Robert M, Adam O i bonusowo Masta I i w11 się chowa.

bastion
11 lat temu

Robert M, Adam O i bonusowo Masta I i w11 się chowa.

koczi
11 lat temu

jak dla mnie to on robi szum o wokół siebie żeby płyta się lepiej sprzedała.

aaa
11 lat temu

3maj sie Robert !!!!

Tom
11 lat temu

to dobry czas na zakonczenie „kariery” większą ludzi w polsc odkryła że jest oszustem i produktem wytwórni my music. Remo napisał oświadczenie i koniec imprezy marnego grajka dla gimnazjalistów.

Bekaaaa
11 lat temu

Kurwa mać wszystko musi być powiązane z TDF’em na tym glamrapie, może chodzi o to że Adam.O miał przy sobie 16 g dlatego skończył równie dobrze hahahha

niezlysztruks
11 lat temu

to pewnie przez tą pierdoloną wodę, bo pociski lecą, a akcja z Teduniem dojebała 😀

hejter
11 lat temu

nie dziwi taki news na stronie przydupasów allmighty knura.oczywiście robert m wątpie że przerwie kariere jak koncerty się skończą znów coś ukradnie i zafunduje nam jakiś hit letni.

hejter
11 lat temu

Poprostu jego lizodupów takie oświadczenie bawi.Was może nie ich tak.Ciężko znaleźć kogoś gorszego od ich mistrza z kogo można szczerze lecieć.

Serio
11 lat temu

a co z woda?

tedorf
11 lat temu

A remik zrobil ten hajs na wioskach

mamus
11 lat temu

jednym słowem WYPIERDALAJ !

Gandzior
11 lat temu

Robert wypierdalaj.

peja huj
11 lat temu

PIC MI SIE CHCE DAJCIE WODE

Obornik
11 lat temu

Ale co to ma kurwa z rapem?

Popularne