Sprawdź nas też tutaj

News

Robert RS77 zabrał głos w obronie praw człowieka

„To będzie wariactwo”.

Opublikowany

 

Robert RS77 to postać kontrowersyjna, ze względu na własną przeszłość. Jednak nigdy nie był pozbawiony praw publicznych, a temat, który tym razem zarzucił jest społecznie ważny. Najłatwiej byłoby kalkulacyjnie udać, że problemu nie ma, jednak warto to nagłośnić. Jako wieloletni pensjonariusz miejsc odosobnienia RS77 ma coś do powiedzenia w sprawie polskiego systemu resocjalizacji, który de facto nie istnieje. Tym razem chodzi o kontrowersyjną ustawę, jaka niedawno przeszła w sejmie, a została właśnie podpisana przez prezydenta.

W nagraniu, które zostało upublicznione poruszył dwie ważne kwestie. Jedna to instytucja świadka koronnego, która niesie często ze sobą ogromne ryzyko wszelakich patologii. O tym, że tak jest przekonali się też np. znani policjanci – Piotr W., czy Sławomir O., obciążeni zeznaniami tej instytucji. Pierwszy zwerbował Masę, a później został wyrzucony ze służby, po zeznaniach pruszkowiaka, przed którymi nie miał się nawet jak bronić. Drugi przypłacił zeznania koronnego życiem, popełniając samobójstwo niedługo po wyjściu z celi. Fakt, że obaj byli niesłusznie skazani podkreślali ich koledzy z wydziału do walki z terrorem. Warto zadać pytanie, jaka jest skala różnego rodzaju nadużyć w całej Polsce, skoro sądy bezrefleksyjnie skazywały nawet policjantów. Wielokrotnie jest tak, że pojawia się tylko zeznanie, niepoparte żadnymi dowodami, a sądom to wystarczy do wydania wyroku.

Robert RS77 odniósł się też do rygorystycznych zmian wprowadzonych systemowo w więzieniach. Skoncentrował się szczególnie na temacie nowych restrykcji w kwestii widzeń. I trudno nie przyznać mu jakiejś racji, bo dzięki decyzji musi nastąpić rozpad związków, które i tak zostały wystawione na mocną próbę. A skutkiem zmian okaże się głównie wzrost wewnętrznej frustracji po odsiedzeniu wyroku i powrocie do społeczeństwa. Czy tworzenie na masową skalę takich struktur w kryminogennym środowisku przyniesie realne korzyści? Temat warty dyskusji. – Ci ludzie są pozbawieni wolności, ale nie swoich praw. Czym teraz te rodziny są winne, żeby nie mieć kontaktu z tymi ludźmi? (…) Nie łammy prawa człowieka. To wszystko będzie się rozpadało. To będzie wariactwo – prognozuje pesymistycznie.Polska jest krajem, gdzie z roku na rok gołym okiem widać pogorszenie przestrzegania praw zagwarantowanych w konstytucji. Najlepszym dowodem są np. brutalnie pacyfikowane demonstracje w trakcie trwania pandemii, czy nieustanny wzrost stosowania przez prokuraturę aresztów tymczasowych, które według orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka powinny być uznawane jako ostateczność.

64 komentarze
64 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kochać Polki
21 dni temu

Akurat Robert audi 80 powinien prawo jedynie do wypolerowania odbyttu wazeliną, zanim schyli się po mydło pod prysznicem. Degenerat społeczny, odpad atomowy, który powinien być izolowany od normalnych ludzi.

ohui
21 dni temu
Reply to  Kochać Polki

ej dobra bo już widze któryś z kolei post o tym rs77 ale dalej nie mam pojęcia kto to jest? on coś rapuje? walczy w klatce? to chłopak jakiegoś rapera? o co z nim chodzi i dlaczego go wrzucacie na glamrap.

xdddddddd
21 dni temu
Reply to  ohui

to chłopak ciongmena

Brzęczyszczykiewicz
21 dni temu
Reply to  xdddddddd

Najprawdopodobniej jest partnerem rafalali gamoniu.A z ciongmenem podobno tylko romansuje,ale kto ich tam wie.Podobno im większy uliczny twardziel i gangsta raper tym bardziej ma rozepchany od byt.Ile w tym prawdy ,niewiadomo.Wiedza to natomiast na pewno oni.

Boski Krystiano
20 dni temu

Wiadomo co wiadomo kogo. Kto ma wiedzieć ten wie.XDDD

Yp król gr
19 dni temu

Babom się szykuje pogrom, bo wykonują proste prace w usługach, a tam automatyzacja będzie największa. Popatrz jak została zredukowana liczba kasjerek odkąd wprowadzono kasy samoobsługowe, a następne w kolejce do automatyzacji są mniejsze sklepy jak Żabka.
p0lka nie rodząc dzieci stanie się zbędnym ogniwem w społeczeństwie. Automat fryzjerski to kwestia czasu, myślę że max 10-20 lat. Ludzie wybierają robota zamiast człowieka gdzie tylko się da, bo chcą unikać cringe’u. Zobacz co się stało w Mc Donalds – nikt praktycznie nie stoi w kolejce do człowieka.

Jongmen Ciongmen
21 dni temu
Reply to  ohui

Tak to prawda. To mój chłopak. Zapisaliśmy się na trójkąt do Rafalali.

Big Pento 25cm
21 dni temu

Zrozum rzeczywistość twoja matka jest k..ur.wą

Nad dup
21 dni temu
Reply to  Kochać Polki

Najlepsze jak typ mówi ze czytał

Łonowy Barber
20 dni temu
Reply to  Kochać Polki

Ten Robert to niezła faja jest. Prawa człowieka więźniów też mi dobre. A może warto się zastanowić zanim się zrobi coś co do więzienia prowadzi? Nie pomyślałeś o tym Robert?

Robert Lewandowski
20 dni temu
Reply to  Łonowy Barber

Szczerze?

Z. Ziobro
20 dni temu
Reply to  Kochać Polki

Już tworzymy specustawę o możliwości użycia cyklonu B w niektórych przypadkach. Szanowny pan RTV88 jest jednym z nich. Więcej szczegółów wkrótce. Pozdrawiam

Betonowy racuch
21 dni temu

On pewnie myśli, że w prawach człowieka chodzi o grypsujących patusów xD

Komentarze zawierające wulgaryzmy są automatycznie
20 dni temu

patusi*

Nawijka z kibla
21 dni temu

On ma głos jak piszcząca zabawka mojego psa .. klaun

Hip hop jest z Polski a rap ze stanów piss yoł
21 dni temu

Typ który łamał ludziom kończyny mówi coś o łamaniu praw człowieka?

Maciek z Klanu
21 dni temu

Toż to kretyn.

KrólówKról_OPOLE
20 dni temu

I to ostrom amunicjom. Bo tylko takom oni majom

20 dni temu

„Łamał ludziom kończyny” xDD
Chyba krakersy w opakowaniach sklepikarzom z Ząbków w ramach haraczu xDD

PAJEET
20 dni temu
Reply to 

I Z KOLUSZKÓW
TYM Z KOLUSZKÓW ROZBIJAŁ SZKLANE TYMBARKI JAK NIE CHCIELI PŁACIĆ

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
21 dni temu

Nie zgrywaj patusa, nie popełniaj przestępstw i nie zaczepiaj innych ludzi. Takie to trudne? 🙂 Co za debile. Sami tworzycie problemy, a potem jesteście w szoku, że ktoś pociąga was do odpowiedzialności karnej? Serio? Co za idioci!

przecietny czlowiek
21 dni temu

Więzienie to nie hotel. Wystarczyło nie popełniać przestępstw. Brawo policja!

presidento tszy dfa jedem
21 dni temu

hehe dobrze było jak ty krzywdziłeś ludzi i ich rodziny a teraz pieprzysz bzdury że tam też siedzą „ludzie”. Do utylizacji wszystkich ha tfu

Anal izator
21 dni temu

Ja je,bie. Niech się cieszą, że nie rozłupują kamieni przy drodze kilofami, żeby jakkolwiek odrobić swoje utrzymanie. We łbach się przewraca…

Skarbnik z Judei
21 dni temu

Bic k00rwy i zlodziei. Powiedzmy sobie szczerze: lamiesz prawo to liczysz sie z konsekwencjami, tak samo jak zakladasz biznes i bankrutujesz – to tez jest proba dla wielu zwiazkow. Nie pisze tego z przekory, ale ze wzgledu na fakt, ze jesli robi sie jakiekolwiek ruchy to im wyzsze ryzyko tym wiekszy zysk – a jak spadniesz to na samo dno. Robert RS77 bedzie narzekac, ze dobrzy ludzie beda cierpiec – bylo nie handlowac/krasc/dokonywac rozboju. Takie sa uliczne realia.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
21 dni temu

Przestępca patus to nie człowiek.

Nie rób drugiemu co tobie nie miłe, palancie jeden z drugim.

GBH
21 dni temu

To są takie bite mameje, że podwędzili wzorzec z kamizelek gangów motocyklowych – na górze i na dole szarfa tzw. rocker, a na środku logotyp. W dodatku, to jest chyba ta kostucha z Sons of Anarchy, w każdym bądź razie b. podobna. I cygan jako prawilniak, git, coś, co w realnym świecie kryminału nigdy by się nie wydarzyło. Co za bzdety ….

you mad?
21 dni temu

ROZUMIESZ PRZYGŁUPIE ŻE GDYBY NIE POLICJA CO BY SIĘ DZIAŁO ZA OKNEM? ONI SĄ PO TO ŻEBY IZOLOWAĆ TAKIE ODPADY SPOŁECZNE JAK WY

Leksykon Dukania
21 dni temu

Moj ziomek co odsiedział 6 lat mowi tak:

„Mówi sie, że człowiek jest kowalem swojego losu, ale to czasem los jest kowalem człowieka”

Za niewinnosc nie siedzial, ale nie krzywdził ludzi dla pieniedzy. Ty Robert krzywidziłes uczciwych ludzi i sam niszczyles im życie rodzinne, wiec jestes ostatnia osoba, ktora powinna sie udzielac w tej sprawie. Niech to robia Ci co naprawde wyladowali w kryminale za jakas pojedynczą głupote, a nie pazeroty co dla forsy skrzywdza innego człowieka.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
21 dni temu

Największą patologią to jesteście wy, zwykłe leszcze pozujące na sztywnych, gdzie na pierwszym przesłuchaniu wystawiacie kolegów, zalewacie się łzami i prosicie o możliwość wykonania telefonu do mamy! Co za patologia! Szpagateria zasrana uważająca się za ludzi zasad. A tfuuuuuuuuu na was. Patologia za murem!

R0bert sr77
20 dni temu

Przez ciebie smutno mi się zrobiło hejterze, zgłaszam cię do prokuratury!!!

BOBEŁT PD69
20 dni temu
Reply to  R0bert sr77

Prawdziwy sztywniak, od razu widać 🙂

sprite700
21 dni temu

co to za tłuścioch?

Mefedroniarz
21 dni temu

Robert RS997 turbo anal

Andrzej Obserwator
21 dni temu

Czemu wy wogole piszecie o tym typie? Krzywdziciel, d.ebil, patus, zły człowiek nie majacy nic wspolnego z rapem ani hip hopem. Nie macie pojecia jak ja wami gardze pseudo re.daktorzy jeb.ani. Tfuuu wam na mordy śmie.cie za to i youtuberów.

tuptuś
20 dni temu

nie byles taki laskawy jak mnie ze swoimi kolegami brales pod celom

Józef Stalin
20 dni temu

Zróbcie im więzienia w moim stylu to przestępczość spadnie o 90%. Takie, by prosili o karę śmierci. Poziom gitow spadnie o 99%. A 60 będzie wzrost o jakieś 97%.

aaaa
21 dni temu

Zawsze to ludzie wypowiadają się o prawach zwierząt, w tym przypadku mamy odwrotną sytuacje

Stefan Batory, ściśnięte wo..
20 dni temu

Jak dla mnie kryminaliści nie powinni mieć żadnych praw człowieka, zero widzeń, odechciało by się kraść i do roboty uczciwie by się wzięli

666umcia umcia
21 dni temu

witam witam lysą sprzedajną k!_!rwe

Kochać Polki
21 dni temu

Bardzo się cieszę, ze coraz więcej młodych ludzi przełamuje bariery psychiczne i „wychodzi do ludzi”
Zamiast wzorem przegrywów z wykopu siedzieć w pokoju 2×2 wraz ze skrajna otyłością, nieogolonymi ryjem, warstwą brudu na skórze i bielizna przesiąknięta nasieniem młodzi mężczyźni dbają o sobie i zawiązują normalne relacje międzyludzkie. Incele takie jak YP myślą ze jeżeli kobieta z Niki rozmawia, to znaczy ze chce się z nimi roochac. Są w błędzie. Niech Bóg ma w opiece przegrywów! Może się nad nimi zlituje…

_aqq
21 dni temu
Reply to  Kochać Polki

Może :)))

Thebill
21 dni temu

Michalczewski ty trepie… w której sekundzie tego nagrania występuje hip hop?

Gosc
21 dni temu

Bandyta powinien zostać pozbawiony praw człowieka na okres odsiadki

ToroIce
21 dni temu

Jak to nie są ludzie przecież jprd

Fafik na wolno
19 dni temu

Powinno wrócić prawo Hammurabiego, RS powinien być pobity, połamany, wyruchany i wysłany do burdelu, wtedy by było sprawiedliwie.

Jdhd
20 dni temu

Jakie prawa człowieka? A ty i tobie pobodne krzywdzicielki pamietaliscie o prawach czlowieka, kiedy sprzedawaliscie dziewczyny do burdelów? Kiedy łamiscie rece, biliscie, streczyliscie i niewiadomo co? Teraz placzecie ze prawa czlowieka? Normanie to byscie wisieli w najlepszym wypadku albo chodzili bez rąk.

stoppatologi
20 dni temu

Prawo człowieka powinno wyglądać tak że spotykasz na ulicy kryminalistę i bezkarnie możesz podejść i wbić siekierę w ten pusty łeb w czynię społecznym. Za ubicie patusiarskiego świniaka dostać medal i i roczna nagrodę za utylizację śmiecia.

Sobol
20 dni temu

Śmieć zastraszający niewinnych i bezbronnych czesto pewnie krzywdząc całe rodziny mówi o prawach człowieka, człowiek kciuk

Fafik na wolno
19 dni temu

Jakby walczył o prawa człowieka to by się po prostu zabił.

Goondi Goonda
19 dni temu

A ty grubasie napompowany jak ludzi napadałeś to nie łamałeś ich praw? Jak im pieniądze zabierałeś, to nie łamałeś ich praw?
Jakich ty dobrych ludzi pozdrawiasz?
Żenujące

Warszawiak
21 dni temu

Edzio pedale ty wiesz co…

Krotoszyn
21 dni temu

Czekam na komentarz Grande w tej sprawie

THENITROPENIS
19 dni temu

ten śmieć powinien zabrać głos w sprawie okradania uczciwych przedsiębiorców

amg65
19 dni temu

nie promujcie tego uloma

Hhytr335790oknvdeeryuiiytrijh
20 dni temu

Renta i bezrobocie oraz kuroniówka to nie są degradacje społeczne!

Gitwkoronie
20 dni temu

Co za Zordon

DmK
18 dni temu

Szkoda ze on gdy siłowo ściągał haracz z legalnych podatników to nie stosował praw człowieka… Takie odrzuty społeczne nie powinny mieć żadnych praw.

Adaś Wasiak
11 dni temu

Czy Szlezinger (nazwisko po niemieckim dziadku z Wermachtu) znęcał się wraz ze szmatą Sandrą nad małą dziewczynką?

Henryk
9 dni temu

Haraczował i podpalał a teraz się jąka o prawa człowieka…..dobry żarcik tego rumianego kawalarza….

YO..
20 dni temu

14:52 29

Opublikowany 1 dzień temu 12 września 2022Przez Jan Michalczewski

QueboRPK
19 dni temu

Pozdro dla Roberta RS7 JK do spodu sportowe zakapiory sport plus

Prozac Tramal 666
20 dni temu

Informatyką się kiedyś interesowałem!

Popularne