Sprawdź nas też tutaj

News

Rodzina Whitney Houston zniesmaczona okładką płyty Pushy T

Kanye West zapłacił za nią 85 tys. dolarów.

Opublikowany

 

Wydany 25 maja nowy album Pushy-T „Daytona” wywołał sporo zamieszania nie tylko w związku z zaczepką Drake’a, ale także przez okładkę, która ma związek ze zmarłą w 2012 roku Whitney Houston.

Za muzykę na krążku odpowiedzialny jest Kanye West. Przyczynił się on także do oprawy graficznej wybierając na okładkę płyty fotografię łazienki Whitney Houston, którą kupił za bagatela 85 tys. dolarów. Zdjęcie wykonano w jej domu w Atlancie tuż po jej śmierci i widać na nim m.in. narkotyki oraz akcesoria do ich przyjmowania. To właśnie front albumu Pushy wywołuje sprzeciw rodziny zmarłej piosenkarki.

Nawet po śmierci Whitney widzimy, że nikt nie jest zwolniony z surowych realiów tego świata – mówią przedstawiciele rodziny Whitney Houston w oficjalnym oświadczeniu dla ET Online. Amerykański wokalista Bobby Brown twierdzi, że Kanye West postąpił obrzydliwie. – Jest to w wyjątkowo słabym guście. Coś powinno przytrafić się Kanye, całkowicie oszalał. Wiedziałem o tym, kiedy pierwszy raz go spotkałem. Teraz przekroczył granicę. Ktoś powinien uderzyć go w twarz lub coś w tym stylu. A ja jestem osobą gotową to zrobić – powiedział w rozmowie z „Rolling Stone”.

Okładka albumu Pusha T „Daytona”

 
3 komentarze
3 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Hjuston
2 lat temu

O co oni ból dupy łapią, gdyby nie była ćpunką to nie byłoby żadnych strzykawek na zdjęciu

Manatol
2 lat temu
Reply to  Hjuston

Jesteś zjebany i tyle. Pewnie siedzisz na garnuszku rodziców i nie wiesz jak wygląda zycie, wypierdalaj.

Hujson huj
2 lat temu
Reply to  Manatol

Kurwiu zycie to szafki z ćpaniem nie rozumiesz tego????

Popularne