Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Rodzinne więzi Baby Keema z Kendrickiem Lamarem

Pierwszy gościnny występ K. Dota od trzech lat.

Opublikowany

 

Baby Keem wydaje pierwszy singiel z długo oczekiwanego nadchodzącego albumu „The Melodic Blue” – „family ties” z Kendrickiem Lemarem.

To już trzecie wydawnictwo Keema w tym roku, kolejne po kwietniowym utworze „durag activity” z Travisem Scottem. „family ties” to pierwszy feat. Lamara od 2018 roku. Mimo tytułowych rodzinnych więzi i wcześniejszych współprac nad kilkoma projektami, Baby Keem i Lamar po raz pierwszy spotykają się we wspólnym utworze. Kawałek został wyprodukowany przez samego Keema obok Cardo, Outtatown, Roselilah, Jaspera Harrisa, Frankie Bash i Deatsa. Singiel bada znaczenie dziedzictwa i sukcesu oraz daje wgląd w relacje i doświadczenia, które zarówno zdefiniowały, jak i napędzały Keema w jego dotychczasowej podróży. W wyreżyserowanym przez Dave’a Free teledysku zobaczyć możemy nie tylko Keema i Kendricka, ale i coraz jaśniej błyszczącą Normani, która pracuje obecnie nad debiutanckim albumem.Baby Keem dał niedawno dwa wyprzedane koncerty w Kalifornii oraz imponujący występ na Lyrical Lemonade Festival, gdzie zapowiedział przedpremierowo muzykę ze swojego nadchodzącego albumu „The Melodic Blue”. Do tej pory fani mogli nacieszyć się singlami „no sense” i „durag activity” z udziałem Travisa Scotta, zeszłorocznymi „hooligan” i „sons & critics freestyle” oraz przełomową płytą z 2019 roku „Die For My Bitch”.14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
TATUŁARZYK vel ZNAWCA FUSSBALLU
1 rok temu

BABY KAEN – NIEMOWLAK W MASCE SKŁADA LEPSZE RYMY NIŻ WIĘKSZOŚĆ SCENY W KRAJU. Sprawdź to!
KLIKNIJ I PRZECZYTAJ, A POTEM SPIERDALAJ.

Trzy Korony
1 rok temu

Co to za zdjęcie? do katalogu z pracownikami w polu bawełny ?

bartosz ciemnota
1 rok temu

Obrzydliwe seksy Baby Kaena z Pędrakiem Onarem

Pierwszy gościnny scat G. Ejuszka od trzech lat.

GEDZ KRÓL
1 rok temu

Nowy śpiewak na naszej rap scenie to narazie jest zapowiedz ale warto czekać na jego pierwszy track już teraz zapraszam do sprawdzenia kanału :
https://www.youtube.com/watch?v=61vk1MCljhw

Popularne