Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Za produkcję numeru „Deadline” odpowiada sam DDL, a gościnnie w utworze udzielił się Kaczor BRS. Video to dzieło ekipy HardkorKrokodajl. Album „ANtY” to pierwszy i ostatni legalny krążek Rogala, który pojawi się na rynku już 1 czerwca bieżącego roku.

Pod tym adresem znajdziecie specjalną wersję preorderową, która zawiera autograf artysty oraz wlepki.

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
głos rozsądku
3 lat temu

Ze wszystkich techniawek to tutaj Rogal najlepiej leci. Zostały jeszcze „Taran” i „Tsunami”, ale raczej tego to nie przebije.
Warto zauważyć, że w końcu nie jest powielany schemat, że gospodarz i gość po jednej zwrotce i na tym koniec, inna sprawa, że na tej płycie nic poza Intrem nie zeszło poniżej 4 minut.
Kaczor trochę zajebał się w tym bicie i go momentami ciężko zrozumieć, ale pewnie po paru odsłuchach da radę.

cardiv
3 lat temu

HAHAHA nastepny udawany gangster ktory problemy z policja miał jedynie jak mial dostac mandat od strazy miejskiej za picie piwa XDDDDDD kurwa ja tego nie rozumiem niech mi ktoś wytłumaczy dużo raperów zna TPS czemu nikt go nie poprosi o pomoc w technice przekazie tylko takie bezsensowne gowna wychodza jeszcze ten teledysk bez ambicji zamiast uczyc sie od najlepszych typu TPS i z klipu zrobić coś na miare szklanej pułapki naprawde w teledysku wielokrotnie karany akcja aż wychodzi z ekranu ten zwrot akcji nagle ucieczka tps próbuje liśćmi zatrzymać tajniaka to jest akcja rodem szklana pułapka.A tu? XDDDDDDD a co najlepsze TPS sam robi te klipy czyli nie tylko to że jest wybitnym artystą wyprzedza scene o 50 lat minimum to jeszcze umie sprawnie operowac kamerą

głos rozsądku
3 lat temu
Reply to  cardiv

za to Rogal sam sobie robi bity 🙂

Popularne