Sprawdź nas też tutaj

News

Rosalie. reklamuje nową ramówkę TVN-u

Reprezentantka Alkopoligamii pojawiła się w nowym spocie stacji.

Opublikowany

 

Rosalie
Rosalie.

Jesienna ramówka TVN-u to sprawdzone seriale i programy, a także kilka nowości. Stacja przyszykowała dwa nowe seriale „Pułapka” oraz „Pod powierzchnią”. Pojawi się również nowy program Piotra Kraśki „Wracajcie, skąd przyszliście”, w którym grupa Polaków rusza szlakiem, który pokonują uchodźcy w poszukiwaniu lepszego życia. Nowemu spotowi wizerunkowemu towarzyszy hasło „Więcej” i pojawia się w nim Rosalie.

Reprezentująca Alkopoligamię wokalistka i Stendeka stworzyli piosenkę „Więcej”, która została wykorzystana w spocie nowej ramówki TVN-u. Możemy w nim usłyszeć kilkadziesiąt sekund nowego utworu. Jego premiera odbędzie się we wrześniu.

Spot z jesienną ramówką TVN-u jest dostępny tutaj.

Rosalie. śpiewa piosenkę Te-Trisa

Rosalie. to kolejna artystka, która udzieliła się na projekcie „Albo Inaczej 2”. To jej interpretacja utworu „Ile Mogę” z repertuaru Te-trisa jest kolejnym singlem promujących kompilacje. Nowa aranżacja nie tylko rzuca zupełnie nowe światło na oryginalną wersje, ale również pozwala zaprezentować się wokalistce w nieco innej stylistyce niż kojarzyliśmy ją do tej pory. Mariusz Obijalski bardzo dobrze wyczuł oryginalny vibe numeru i pchnął go na nowe tory, a Rosalie wniosła przede wszystkim ten niewystępujący w oryginale damski pierwiastek – komentował finalny efekt Te-tris.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawiedliwosc12
2 lat temu

Zas będzie kurwa gloryfijacja tego ciemnego gówna jak to oni nie sa zdeterminowani aby przyciągnąć się do europy i żyć (gwalcic, krasc, napadac, pic, cpac itp) za hajs obywateli. Tfuuuu!!! Gardze kurwa tą ścierą i imigrantami

Sprawiedliwosc12
2 lat temu

Wiecej to kurwa ściero pierdolona to se śniadych kutasów do ryja napchaj. Jebac tych zacofanych muzumanow, a tym bardziej tepe suki jak Ty a przedewszystkim Tvn i cale to lewackie gówno

djdecks
2 lat temu

CO TO ZA KURWISZON LEWACKI W DUPE JEBANA MAĆ???

FTFTFT
2 lat temu

jebana niemka

TWOJ NICK SKURWYSYNU
2 lat temu

MES – DO CIEBIE OSTATNIEGO MIALEM SZACUNEK – TERAZ ZA JAKA KURWA KOLWIEK WSPOLPRACE Z TYN PEDALENOWSKIM SCIERWEM – CHUJ CI W POTYLICE KURWO!

Popularne