Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Czwarty klip promujący debiutancki album Rosalie. „Flashback”. Z okazji tej właśnie premiery już dziś startuje preorder Rosalie. „Flashback LP”.

19 stycznia na półki sklepowe trafił długo wyczekiwany, debiutancki krążek Rosalie. Na wydawnictwie znalazło się dwanaście utworów utrzymanych w klimacie elektroniki, nowoczesnego R&B i soulu. Do nagrania długogrającej płyty Rosalie. zaprosiła najciekawszych polskich twórców, którzy niestrudzenie definiują brzmienie rodzimej muzyki niezależnej i elektronicznej. Na krążku usłyszymy zatem bity od Chloe Martini, Hatti Vatti, chłopaków z Bitaminy, 1988 (1/2 duetu SYNY) czy Suwala. 23 listopada płyta ukaże się na winylu.

Rosalie., poznańska wokalistka urodzona w Berlinie, z powodzeniem łączy swój charakterystyczny głos, oryginalne beaty i niesztampowe podejście do estetyki współczesnego R&B. Klimat, w jakim osadzone są kawałki artystki, przywodzi na myśl dokonania Aaliyah, Solange czy Keleli.

 
4 komentarze
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
PSYCHOPATA
2 lat temu

Rosalie dwaj zbóje jebali. Z cipy do dupy, z dupy do japy chuje jej wsadzali. I gardła jej, szmaty pierdolonej nie oszczędzali…

WdoWa85
2 lat temu

won z tym szlaufem. krulowa w polskim rapie jest tylko jedna

cydży
2 lat temu

Co to kurwa za wyjaca pizda.

FTFTFT
2 lat temu

kurwa jebana niemka za hitlera szmato tfuuu

Popularne