Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Rosalie. w klipie do kawałka wyprodukowanego przez schaftera

Album „IDeal” ukaże się już w najbliższy piątek.

Opublikowany

 

Poznaliśmy czwartą zapowiedź nowej płyty Rosalie.. Album „IDeal” ukaże się już w najbliższy piątek, a do sieci trafił właśnie nowy klip do piosenki „Ciemość”, wyprodukowanej przez schaftera!

„IDeal” to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną. Tytułowy utwór to jedyna piosenka na płycie zaśpiewana po angielsku.

Album powstawał w trakcie trasy koncertowej płyty „FLASHBACK”. Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki, bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę, ale emocje i ilość pomysłów, które rodziły się podczas takich sesji, były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki, którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej.
-Rosalie.

Nadal możecie zamawiać preorder płyty dostępny w dwóch wersjach na stronie www.sheisrosalie.pl.

Na limitowaną edycję składa się 500 podpisanych digipacków w specjalnym pudełku, wzbogaconych o naklejkę, pina i plakat. Za projekt graficzny odpowiedzialna jest ekipa Full Metal Jacket, a autorką zdjęć do płyty jest Zuza Krajewska.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Goldstein

Z ryja trochę średnia, ale i tak mógłbym ją wyruchać w dupę. 

WKS

Dokładnie worek na łeb i jebałoby się.

Profesoor Trapu

Sens tej piosenki jest taki
.
1. Najebała się siksa
2. Nie wraca na noc do domu
3. Rucha się w dupę i cipkę na DP
4. Łyka tabsy anty-ciążowe
.
Super hip hop 🙂

BILAD

ta wy byście coś poruchali xdd kto by was kurwa chciał boomerskie pizdy

Duke nukem 3d

Ogólnie laska ma talent, szkoda że teraz jest taka moda na taką rozleniwioną rozmemłaną i senną muzykę, bo ten klimat wogóle mi nie pasuje. 4 akordy padów, bebenki i tyle. Wole sobie już posłuchać Aaliyah czy jakiegoś rnb sprzed 20 lat, bo w tej muzyce jest jakiś pazur i witalność.

Odb

Ruchalie w klipie do kawałka wykąpanego przez schaftera

Popularne