Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Rosalie. w klipie do kawałka wyprodukowanego przez schaftera

Album „IDeal” ukaże się już w najbliższy piątek.

Opublikowany

 

Poznaliśmy czwartą zapowiedź nowej płyty Rosalie.. Album „IDeal” ukaże się już w najbliższy piątek, a do sieci trafił właśnie nowy klip do piosenki „Ciemość”, wyprodukowanej przez schaftera!

„IDeal” to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną. Tytułowy utwór to jedyna piosenka na płycie zaśpiewana po angielsku.

Album powstawał w trakcie trasy koncertowej płyty „FLASHBACK”. Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki, bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę, ale emocje i ilość pomysłów, które rodziły się podczas takich sesji, były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki, którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej.
-Rosalie.

Nadal możecie zamawiać preorder płyty dostępny w dwóch wersjach na stronie www.sheisrosalie.pl.

Na limitowaną edycję składa się 500 podpisanych digipacków w specjalnym pudełku, wzbogaconych o naklejkę, pina i plakat. Za projekt graficzny odpowiedzialna jest ekipa Full Metal Jacket, a autorką zdjęć do płyty jest Zuza Krajewska.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Goldstein
1 rok temu

Z ryja trochę średnia, ale i tak mógłbym ją wyruchać w dupę. 

WKS
1 rok temu
Reply to  Goldstein

Dokładnie worek na łeb i jebałoby się.

Profesoor Trapu
1 rok temu
Reply to  Goldstein

Sens tej piosenki jest taki
.
1. Najebała się siksa
2. Nie wraca na noc do domu
3. Rucha się w dupę i cipkę na DP
4. Łyka tabsy anty-ciążowe
.
Super hip hop 🙂

BILAD
8 miesięcy temu
Reply to  Goldstein

ta wy byście coś poruchali xdd kto by was kurwa chciał boomerskie pizdy

Duke nukem 3d
1 rok temu

Ogólnie laska ma talent, szkoda że teraz jest taka moda na taką rozleniwioną rozmemłaną i senną muzykę, bo ten klimat wogóle mi nie pasuje. 4 akordy padów, bebenki i tyle. Wole sobie już posłuchać Aaliyah czy jakiegoś rnb sprzed 20 lat, bo w tej muzyce jest jakiś pazur i witalność.

Odb
1 rok temu

Ruchalie w klipie do kawałka wykąpanego przez schaftera

Popularne