GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Roxie Węgiel z płytą „13+5”, na której usłyszymy również rap

Za produkcję albumu odpowiada ekipa Wolf House.

Opublikowany

 

roxana węgiel
fot. materiały prasowe

Długo wyczekiwany nowy longplay od Roxie Węgiel składaja się z 13 numerów, ukazujących artystkę w całkowicie nowej odsłonie.

Album „13+5” to podróż do serca młodej artystki, poruszająca tematykę między innymi miłości, życia w show-biznesie i wiary. Stanowi ponadto rozliczenie Roxie Węgiel z pięcioma laty obecności w branży muzycznej.

Płyta skrywa wiele symboli, a poszczególne numery łączą się ze sobą w warstwie lirycznej. Tytuł „13+5” również nie jest przypadkowy. 13 jest to ulubiona liczba Roksany, jak i wiek, w którym na dobre zaistniała w branży muzycznej – wiek, w którym wkroczyła w świat show-biznesu, pewnym krokiem po wygraniu Eurowizji Junior. Stąd 13 piosenek na płycie. Z kolei 5 oznacza liczbę lat, jaka upłynęła od debiutu młodej wokalistki. Obie te liczby po zsumowaniu dają 18 – obecny wiek Roxie.Oprócz popowych utworów, z którymi artystka jest najbardziej kojarzona, na krążku usłyszymy również gatunki takie jak rap, alt-pop, drill-pop czy slap house. Praca nad nim trwała ponad dwa lata, jednak najbardziej przełomowe były ostatnie miesiące 2022 roku. Album został wyprodukowany przez ekipę Wolf House (Jeremi Sikorski, Kevin Mglej, Andrzej Jaworski, Albert Markiewicz). Za wydawnictwo odpowiada wytwórnia Unity Records, zaś za dystrybucję cyfrową firma e-muzyka.31 komentarzy
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Minus
2 miesięcy temu

Powodzenia roxy

naataliyah
2 miesięcy temu
Reply to  Minus

ALE SIĘ SPASŁA TA SÓKA. KIEDYŚ JAK MIAŁA TE 15 LAT TO BYŁA NIEZŁĄ JULECZKĄ.

Wasz ziom
2 miesięcy temu

Wyglądała lepiej kiedy była młodsza

naataliyah
2 miesięcy temu
Reply to  Wasz ziom

pOlki szybko tracą datę przydatności

QoIvSUF9q7
2 miesięcy temu

U.S. CITIZENS RESIDING OR TRAVELING IN RUSSIA SHOULD DEPART IMMEDIATELY

Normiki zawsze na propsie
2 miesięcy temu

Jedyna piękna Polka!

Wacek
2 miesięcy temu

Widzę że kazdy co cos tam duka to to jest rap dla was glamrap?kto tam u was te wypociny pisze hiphopolowy wafel kizo?

prawdomowny ostatni
2 miesięcy temu

Mentzen dominuje genetycznie te małą suke aż jej z p.izdy kapie

Nosacz
2 miesięcy temu

Jeszcze dekadę temu zapytałbym, co ma wspólnego z rapem wklejony tu teledysk ale wystarczy podmienić Roxie na Kiza czy innego śmiecia i cyk, mamy współczesny rap jak z kuriera wycięty.

Na szczęście pytanie, co to wszystko ma wspólnego z rapem nadal pozostaje aktualne.

Rrr
2 miesięcy temu

Ciekawostka: w USA już ktoś przestawia kulturową wajchę, bo kanały takie jak Whatever, FreshAndFit, czy Matt Walsh zgarniają miliony subskrypcji, a jeszcze w zeszłym roku by skończyły z perm banem za „mowę nienawiści”. Do tego pojawiają się jakieś dziwne „trendy” w stylu „tradycyjne żony”, gdzie panienki udają gospodynie z lat ’50.

Zdaje się elitki zauważyły, że młodzi mężczyźni nie mają bodźca do tyrania w korpo po 14h na dobę, żeby utrzymać rodzinę, bo panienki zajęte są uskutecznianem „keksu w wielkim mieście” z CEO owych korporacji i „robieniem kariery” tzn. klepaniem cyferek do Excela. Eksperyment wtłoczenia panienek zamiast kolesi na rynek pracy okazał się jednym wielkim niewypałem, bo po pierwsze kobiety nie chcą wykonywać brudnej fizycznej pracy niezbędnej w jakiejkolwiek produkcji, po drugie mają gdzieś branie nadgodzin i robienia po 200% normy, a po 3 pokazanie gołego zadu w internecie daje im większy pieniądz niż orka na etacie.

Rrr
2 miesięcy temu
Reply to  Rrr

Powstają też ruchy takie jak MGTOW, gdzie te miliony kolesi wyrzuconych poza rynek matrymonialny zaczyna się organizować i wspierać stanowiąc realne zagrożenie dla obecnego systemu. Na początku się z nich mainstream śmiał, później z nimi walczył, a następnym krokiem będzie porażka jeśli w porę nie zareaguje.

Te same korporacje, które wciągnęły miliony kobiet, przeżuły i wypluły po 40tce, połapały się, że krótkoterminowy wzrost zysków poskutkuje zapaścią na długie lata, jeśli zabraknie rąk do pracy i przyszłych konsumentów (bo jeśli do 2030 ponad połowa kobiet w wieku 25-40 lat ma być bez stałego partnera i bez dzieci to 3/4 fabryk trzeba będzie zamknąć, a byle cieć za strzyżenie trawnika wokół willi będzie chciał kupy kasy z powodu braku ludzi do roboty).

Szcza W
2 miesięcy temu

Rap od debili dla debili

CHWAŁA KONFEDERACJA (już trzecią siłą)
2 miesięcy temu

beka z cuck0ldów-napinaczy, wchodzi taki suchoklates ze swoją lochą na jakąś domówe i widać na jego twarzy te wymuszone chłodne spojrzenie, napięte miesnie twarzy
WRRR TO MOJA P0LKA TRZYMAJ SIE Z DALEKA GNOJU WRRR – mówi do siebie w myślach – cuck nie ma jeszcze świadomości, że jego królowa skakała na pytongach połowie z obecnych znajomych, musi wybadać teren i strzec swojej księżniczki pomimo, że każdy na nią już ch00ya kładzie bo wiedzą, że laska to borderka z niebinarnym zaburzeniem inteligencji
ale najlepsze zaczyna się jak jego dama powie mu hihi przypadkiem, że „miała kiedyś romans” z Adikiem
cuck po tych słowach wyobraża sobie jego wspaniałą lubę rżniętą w pozycji na pieska, ciągniętą za kudły, z finiszem na jej twarzy – wyobrażenia te stają sie szybko faktem z przeszłości
COOOO K000RWA Z NIM NIEEE NO K00RWA Z TYM GNOJEM ZAYEBIE GO K00RWA JAK MATKE BOSKOM CZESTOCHOWSKOM KOCHAM WYSZARPIE MU OCZY OTWIERACZEM DO PIWA OTRZYMANYM OD STAREGO

CHWAŁA KONFEDERACJA (już trzecią siłą)
2 miesięcy temu

nic sie natomiast nie dzieje, beciak pokrzyczał, posapał i idzie do domu odpisując po drodze smsy „nie chce z tobom rozmawiać, zraniłaś mnie”
„albo dobra, odpisz, kocham cie myszko ;***”

Otto Skorzeny
2 miesięcy temu

CH.U.J CI NA ŁEB, KONFEDERASTO JE.B.IĄCY PUTINOWSKĄ ONUCĄ, WALI.KONIU ODKLEJONY – HATFUUUUU SŁABA JEDNOSTKO

Sebastian "Alvarez" Sentino
2 miesięcy temu

Wspieram Konfederację i jestem z tego dumny. Konfa ma mój głos. Amen.

Popularne