Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Rusina kończy rok nowym singlem – na feacie młoda nadzieja polskiego podziemia

Posłuchajcie „Wiem dobrze”.

Opublikowany

 

Na finiszu niezwykle udanego i przełomowego roku Rusina cały czas pracuje na swój sukces – dziś, dzień przed finałem pierwszej solowej trasy na streamingach pojawił się kolejny singiel rapera z Wronek z gościnnym występem Shedera – pochodzącego z Rzeszowa zawodnika, o którym coraz głośniej mówi się jako kolejnym podziemnym zawodniku z potencjałem na duże osiągnięcia.


Utwór „Wiem dobrze” na wspólnym bicie Listera i Friza pojawiał się w formie snippetów w sieci już kilka miesięcy temu, ale dziś fani otrzymali jego pełną wersję, zmixowaną i zmasterowaną przez robscire. Teledysk do utworu autorstwa Xawito i Learnhowtohustle pojawi się na kanale Rusiny jutro, zaledwie parę godzin przed finałowym koncertem z trasy Energia Wygrywania Tour w Warszawskiej Proximie.

Rok 2023 na pewno przyniesie sporo nowości dla fanów Rusiny – możemy być pewni, że po zakończeniu trasy artysta po chwili odpoczynku ruszy do studia, żeby nagrać kolejny solowy materiał – debiutancka Energia Wygrywania pokryła się statusem złotej płyty już po pół roku od premiery, a w przypadku kolejnych nagrań sukcesy powinny nadejść jeszcze szybciej. 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek jaworek
1 miesiąc temu

ale laczysko juz Wini go wyjasnil

Grande Connection
1 miesiąc temu

TEN LAMUS TO NIE RAPER

RoweremWtira
1 miesiąc temu

nie znam tego kiepa

Sendek
1 miesiąc temu

I co myslicie ze ta dira ton tegon laka?

Szczaw RS77
1 miesiąc temu

Rap – od wiadomo kogo, dla wiadomo kogo. Kto ma wiedzieć ten wie, pozdro byki.

Popularne