Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Ruskiefajki „Gejsza”

Debiutancka płyta raperki.

Opublikowany

 

ruskiefajki gejsza

Data premiery: 2021

Po debiutanckim singlu „Szatan kazał tańczyć”, który na YouTube odtworzono aż 7 milionów razy, a także featach u Kartky’ego, Majora SPZ i innych reprezentantów sceny hip-hopowej, nadszedł jej czas. Ruskiefajki zapowiada swój pierwszy album.

„Gejsza” to tytuł zarówno nowego singla Ruskiefajki, jak i pierwszego albumu wokalistki. Nowy singiel to utwór przepełniony tajemnicą, zapowiadający mroczny klimat i atmosferę płyty. Wraz z „Gejszą” nadejdzie rewolucja, oczyszczenie, a także masa niespodzianek.

Ruskiefajki to objawienie ostatnich miesięcy na polskiej scenie rapowej i popowej. Pojawiła się jakby znikąd, nagrywając w maju zeszłego roku oszałamiający #Hotl16Challenge2, i z miejsca zdobyła ogromną popularność. Fani pokochali wokalistkę za wspaniały głos, oryginalny styl, silną osobowość i niesamowitą charyzmę. Jej piosenki i teledyski uwodzą zmysłowością i chwytają za serce opowiadanymi historiami. W kolejnych miesiącach można było usłyszeć Ruskiefajki na singlach różnych wykonawców, m.in. Majora SPZ, Kartky’ego, PIT-a, Zarzyckiego, Wyszyńskiego i Śliwy. Każdy z tych kawałków stał się wielkim hitem.

Podobnie było z debiutanckim solowym singlem Ruskiefajki, zatytułowanym „Szatan kazał tańczyć”. Utwór wydany w sierpniu 2020 uzyskał ponad 7 milionów odtworzeń na YouTube. Sukcesami były również dopełniający singlowego dyptyku „Bóg kazał przestać” (prawie 4 mln odtworzeń) z czerwca tego roku, „Bajeczka” (prawie 3 mln odtworzeń) z września oraz „Romance” (feat. Floral Bugs) z października.

Preorder

Już niebawem poznamy szczegóły dotyczące debiutanckiego albumu wokalistki. Na razie na stronie hhsklep.pl wystartowała przedsprzedaż płyty, na którą nie trzeba będzie długo czekać.

– Przygotowałam dla Was unikatowe zestawy, które w 100% są moim pomysłem (jak i wszystkie materiały związane z płytą. @matkoboska jest autorem zdjęć okładkowych jak i tych, które znajdziecie w książeczce i na plakacie. @blodekleukocyt zadbał o oprawę graficzną. @klaudienarts zadbała o oprawę graficzną preorderu.

ruskiefajki preorder

Podstawowa wersja płyty kosztuje 49,99zł, a najdroższy Ultimate Pakiet 149,99 zł i zawiera:

  • płytę CD
  • koszulkę w dwóch rozmiarach do wyboru (oversizeowa)
  • zapałki i zapalniczkę z logiem artystki
  • plakat
  • wlepki
  • 3 OSOBY MAJĄ SZANSĘ SPĘDZIĆ DZIEŃ Z RUSKIEFAJKI! Chcesz zobaczyć się ze mną? Jeśli zakupiłeś pakiet ultimate – razem z potwierdzeniem zakupu wyślij na spotkaniezruskimi@gmail.com parę słów o sobie. Powiedz dlaczego chciałbyś spędzić ze mną dzień. Czekam na Ciebie.
ruskiefajki gejsza

Tracklista

Jeszcze nieznana

Popularne