Sprawdź nas też tutaj

News

Rusza nabór do Szkoły Teledysków

W tym roku powstanie klip m.in. dla reprezentanta SBM Label.

Opublikowany

 

Ruszył nabór do 9. edycji projektu Szkoła Teledysków, w ramach którego filmowcy stworzą wideoklipy dla znanych artystów. W tym roku powstaną teledyski dla Bass Astral x Igo, Mery Spolsky oraz reprezentanta SB Maffija – rapera Moliego.

Dla kogo?

Do tego twórczego szaleństwa szukamy filmowców i filmowczyń wszystkich specjalności: reżyserów, scenarzystów, scenografów, operatorów, kierowników produkcji i po prostu tych widzących się na planie filmu, reklamy albo teledysku. Szukamy osób, które już działają na rynku albo dopiero zaczynają swoją filmową przygodę. Do udziału w projekcie zapraszamy tylko osoby pełnoletnie.

Na czym polega Szkoła Teledysków?

36 wybranych uczestników i uczestniczek weźmie udział w serii wykładów poświęconych różnym zagadnieniom i etapom tworzenia wideoklipów.

W rolę wykładowców wejdą czołowi twórcy polskich wideoklipów m.in. Grajper oraz Filip Załuska. Podstawą dobrego teledysku jest scenariusz, o którym opowie script coach Agnieszka Kruk ze StoryLab.pro. Tajniki produkcji zdradzi doświadczona producentka Alicja Jagodzińska. Łącznie szykujemy 18 godzin wykładów.

Równolegle do wykładów uczestnicy podzieleni na trzy 12-osobowe ekipy filmowe będą pracować na teledyskami dla artystów, którzy postanowili wziąć udział w tym kontrolowanym szaleństwie i udostępnili nam swoje utwory. Opiekę artystyczną nad projektami będą sprawować doświadczeni mentorzy i filmowcy: Roman Przylipiak, Agnieszka Gomułka oraz Piotrek Matejkowski.

Po dwóch weekendowych zjazdach każda z grup będzie miała na koncie gotowy scenariusz, który zostanie przedstawiony artyście. Uczestnicy i uczestniczki przystąpią do realizacji zdjęć i postprodukcji. Każdej ekipie zostanie zapewniony podstawowy sprzęt filmowy oraz budżet na realizację teledysku. Reszta pozostaje w ich gestii. Premiery teledysków odbędą się podczas gali w Domu Kultury Kadr w listopadzie. Potem wideoklipy trafią na oficjalne kanały artystów.

Projekt będzie realizowany w zgodzie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych w czasie pandemii.

Jak się zgłosić:

Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz.

Ważne informacje:
• Na zgłoszenia, czyli wypełniony formularz czekamy do 16 września do godz. 23:59
• O wynikach rekrutacji poinformujemy wszystkich mejlowo do 18 września do godz. 20:00.
• Koszt udziału w projekcie wynosi 280 zł, płatne po zakwalifikowaniu się przed rozpoczęciem działań.
• Zajęcia odbędą się w Domu Kultury Kadr w Warszawie (ul. Rzymowskiego 32) w dwóch zjazdach: 25-27.09 oraz 2-4.10. Po tym terminie ustalane będą terminy zdjęć dla każdej z trzech produkcji.
• Plany zdjęciowe odbędą się między 9 a 25 października.
• Premiera teledysków jest przewidziana na 11 listopada.
• Regulamin wydarzenia dostępny jest tutaj

Kogo z branży posłuchacie?

Czekają na Was oczy i uszy specjalistów, czyli mentorzy: Agnieszka Gomułka, Piotr Matejkowski, Roman Przylipiak oraz wykładowcy: Agnieszka Kruk, Grajper, Filip Załuska, Alicja Jagodzińska, Igor Pająk.

O Szkole Teledysków

Szkoła Teledysków organizowana jest od 2008 roku. Do tej pory w ramach 8 edycji powstało ponad 20 teledysków. Wśród wykonawców, dla których zrealizowano klipy, znaleźli się m.in: Vienio, Bovska, Solar Białas, Sonar, Sound and Grace, Sorry Boys, Bedoes. Projekt współfinansowany jest przez miasto stołeczne Warszawa.
Prace uczestników poprzednich edycji można obejrzeć tutaj: wszystkie teledyski Szkoły Teledysków.

 
23 komentarze

23
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesorNaukk

Do tego typa co ciągle tu wypisuje o p0lkach.
Kurwa no zgadzam się z Tobą. To nie są czasy dla romantyków dlatego dam Ci jedną radę. Idź chłopie na kurwy. Opcje są dwie. Po pierwsze to zaruchasz, spuścisz z krzyża i nie będziesz taki zciśnieniowany, co na pewno psuje Ci bajerkę. Tym samym nabierzesz dystansu do kobiet, nauczysz się jak z nimi postępować. Druga opcja jest taka że stracisz z oka dziewiczy błysk i laski same zaczną się do Ciebie pchać. Krótka piła, jak nigdy nie ruchałeś to najlepiej jest pójść na kurwy. Albo szukaj nauczycielki, bo chyba tylko one mają satysfakcję z tego że czegoś, kogoś nauczą. Czego chcą pozostałe laski? Odrzuć złudzenia. Każda jedna po kolei chce być wyruchana tak że po wszystkim aż sobie pierdnie cipką. Więc nabierz ogłady na kurwach i atakuj. Mówię to do wszystkich zakompleksionych prawiczków. Pamiętajcie! Po same kule i ku chwale ojczyzny. One tego chcą.

Polki sa piekne

Na kurwy? Nie bede dawal twojej matce zarabiac.
Na serio typie jebnalbym ci, jestes takim zjebem ktory przykleil sie di tej strony i tu siedzi od moderacji. Zjeb jestes i biedak umyslowy.

ProfesorNaukk

Ja za to pamiętam jak przed modernizacją wstawiałeś gify z tranzolami. Takie też są na roksie w większych miastach. Może spróbuj, zadzwoń, umów się. Nie będziesz taki agresywny jak Cię tranzol w dupe wypsztyka. Chyba tego pragniesz.

Polki sa piekne

Jak mnie zul zaczepia i prosi o 5 groszy to nie odpowiadam tylko omijam.
Od ciebie jebie takim zulem internetowym…

ProfesorNaukk

Lubisz wąchać dupy spoconym żulom na to wychodzi. Jakiś dziwny nawyk z dzieciństwa jak stary wracał do domu i Ci siadał na łeb?

Polki sa piekne

Nie pierdol glupot dziecko.

ProfesorNaukk

Jesteś jakiś dziwny. Marzy Ci się tranzol i osrana dupa menela. Lecz się.

Polki sa piekne

Na ciebie sie nasra i bedziesz mowic ze to kakao hahahahaha. Tfu ci na ryj biedaku.

DJ FLAKK

@ProfesorNaukk
Anonimowy kundel z ciebie, na lepe.

ProfesorNaukk

Boli Was to że jestem tu królem.

ProfesorNaukk

Tak se to tlumacz. Byles bity w szkole i molestowany przez proboszcza…

ProfesorNaukk

A Ty molestowany w szkole i bity przez proboszcza.

Chociaż p0lki to dno

Lepiej być prawixem na zawsze niż chodzić jak oblech na roksę.

ProfesorŁak

Stara ProfesoraNaukk to p0lka.

Rogal ddl

Nagrywam plyte!

Odb

Rucha nabór do szkoły tłumoków

Brazzers

Ogłaszamy nabór.
Wpisujcie e-maile poniżej.
Skontaktujemy się z wybranymi.

Baranina w bułce z mieszanym i świeżymi warzywami
Don wasyl

DOBRE ZAKOLICHA

Cyganskakurewka

Dziecko eldoki i sokoła

p0lkiTObrzydale

P0lka nigdy nie wpadnie na pomysł by jakoś się ,,ulepszyć, dopiększyc” rzadko która ćwiczy ( tak wiemy ty co to czytasz jesteś inna niż wszystkie), nie dbają o swoją cerę ( ponowie wiemy), nawet nie chce im się zrzucić sadła( wiemy ). Jedną formą jaką znają to nałożenie kilo szpachli na pysk, co to za sens skoro problemem nie jest twarz tylko tłuszcz który wygląda obleśnie. Nawet włosów często nie myją tylko od święta jak już są tak przetłuszczone ,że łój skapuje na ziemie

Czego taka p0lka żąda od faceta? Żąda tych mitycznych 1,80m bo szpilki chce założyć, ma być w miarę umięśniony bo ona nie lubi grubasów, zarabiać tak by mogła chodzić do kosmetyczki i nakładać kolejne warstwy szpachli, Wiek polki rozpoznajesz po ilości zwojów tapety tak jak określa się wiek drzewa.
Do tego te grube są najbardziej agresywne w stosunku do normalnych facetów bo wiedzą ,ze tylko u takich spermiarzy maja szansę chada już nie zaruchają

Wojtek Major

WEŹ ZAMKNIJ TĄ PIZDĘ SWOJĄ!

MatkaZonaBezczela

Dajcie mu spokój, to tylko łysiejący wykopek płaczący w internecie nienawiścią bo nie ma dziewczyny dlatego aby poczuć się lepiej pisze te swoje tandetne wysrywy aby inni incele go poparli XD Zapowiada się, że kolega będzie miał samotne życie, zapamiętajcie jego nick i sposób pisania, będzie się tu udzielać latami bo nic się nie zmieni XD Chociaż trzymam kciuki, ale vikop to vikop

Popularne