GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Rywal Żuroma uciekł z konferencji? „Gdzie ty jesteś, bidulku?”

Świadkiem całej akcji był GSP.

Opublikowany

 

Nie milką echa konfliktu medialnego związanego z federacją MMA VIP. Pośrednio, jako świadkowie wydarzeń, związane są z nim też osoby ze środowiska rapowego – GSP i Peter Gang PP.

Wszystko zaczęło się od deklaracji rywala Żuroma, Tomasza Chica, dotyczącej miłości do nastolatki. Szczere wyznanie nie spodobało się Nowikowi, który internetowo podgrzał atmosferę przed ostatnią konferencją. Doszło do wzajemnych gróźb i serii filmów, opublikowanych w social mediach. Sporym zaskoczeniem mogło być to, że sprawy nie chciał oceniać Żurom. W kontekście jego zamiłowania do robienia zasięgów na takich historiach, konsternację wywołały słowa, według których „nie zamierza się już mieszać do konfliktów, bo obiecał bliskim, że po akcji Popek vs Pomidor, nie będzie tego robił”. Nie można mu odmówić konsekwencji, niemniej jednak konflikty i tak szukają go same, czego najlepszym dowodem był liść wypłacony przez GSP.

Wracając do jego rywala, Tomasz Chic stawił się na konferencji MMA VIP, i m.in. bardzo entuzjastycznie powitał Waszkę G. Na imprezie chciał się też pojawić Nowik, domagając się podania dokładnego namiaru wydarzenia. – Psikuś, Psikuś, dawaj adres. Tak bardzo chcę wjechać w ciebie – zapowiadał na instagramowej relacji. Gdy w końcu dowiedział się o miejscu, zapowiedział, iż pojawi się tam najszybciej jak tylko może. – Czekaj cwaniaczku, czekaj, feście j*bany – słyszymy na nagraniu. Finalnie udało mu się dostać na imprezę, ale nie było już na niej przeciwnika Żuroma. – Mordeczko, gdzie ty jesteś, bidulku? Żeś się zwinął, no mordunia. To jak tak zapi*rdalam do ciebie – wyrażał żal Nowik. Świadkiem całej akcji był GSP, co zostało uwiecznione na nagraniu. Później towarzyszył mu też Peter PP Gang.Do sytuacji odniósł się Tomasz Chic. – Weźcie mi już tych filmików nie wysyłajcie, tego się k*rwa nie da słuchać. (…) Ja nie mam o czym z tobą rozmawiać, po prostu będziesz rozj*bany przy pierwszej lepszej, nadarzającej się okazji – podsumował oponent Żuroma. Przy okazji, na platformie YouTube dostępne są ślady jego amatorskiej zajawki rapem.

 


16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pitalador powraca znowu, ten jedyny - prawdziwy
1 rok temu

Można się śmiać z Najmana ale pozbierał w chuj jakichś dziwolągów, wywrotowców. I to jest kurwa freak fight, to jest to co chcemy oglądać! Walki żyli, transwestytów, internetowych patusów, instagramowych kurewek.
Powrót do korzeni Fame MMA, a nie kurwa pół-profesjonalne walki albo kurwa Borys Mańkowski na Fame.

Użytkownicy glamrap.pl
1 rok temu

Do sytuacji odniósł się Tomasz Chic. – Weźcie mi już tych filmików nie wysyłajcie, tego się k*rwa nie da słuchać.

Apelujemy o to samo do redakcji.

Pitalador
1 rok temu

Kurwa jeszcze tam brakowało tej agencyjnej kurewki Peterka

Naczelnik Barszczyk
1 rok temu

UCIEKŁ Z USTAWKI? CO ZA CYRK.

Zajebista promocja, nie ma co.

Nawijka z kibla
1 rok temu

Komentarz z kibla

Scfel
1 rok temu

Przecież po mordzie żuroma ewidentnie widać, że jest on upośledzony umysłowo.

Fazi na fazie
1 rok temu

Kiedy kurwa napiszecie coś o rapie wy pojeby?

YO..
1 rok temu

Opublikowany 3 godziny temu 14 lutego 2022Przez Jan Michalczewski

19:21 29

Obiektywnie
1 rok temu

Chic to zwykly lamus niedowartosciowany narkoman. Dyma malolaty bo zadna kobieta normalna nie chce miec z nim nic wspolnego. Co za debilem trzeba byc zeby relacjonowac pobyt w Monaco, tomus ja w Monaco bylem w 95 roku i sie nie chwale. Kurwa chic to fikcja , pozyczone auta, pieniadze, cudze mieszkanie itd. Chic sie jara chlopem ktory ma ciucha Pleina a np w Monaco to jest normalne ubranie. Kurwa srasz sie do Jarka ale o jego pieniazku to tylko snic mozesz. Kurwa ze ktos jeszcze cie nie zrobil do spodu to jest szok.

Anty hip hop
1 rok temu
Reply to  Obiektywnie

No zobacz, on sobie dy ma młode jędrne malolatki a ty musisz placic na stare pomarszczone celullitowe próchna. Kumasz to? Czy masz za daleko do łba?

miłosz miły
1 rok temu

w końcu coś o rapie

Człowiek01
1 rok temu

Typ wypierdala ze sceny i pod nosem coś pierdoli ze wyjebie typowi przed którym ucieka gahahaha Chic ty ludzka dziwko śmieciu pajacu jebany pseudo bananie fałszywy nie istniejesz nie ma cie

EMCE PEMCE RUCHAM pOlke KUREWKE W BEEMCE
1 rok temu

JEBAĆ TE BRZYDKIE ŚMIERDZĄCE pOlki ZAJEBANE KTÓRE PUSZCZAJĄ SIĘ Z AHMEDAMI A ONI JE ZOSTAWIAJĄ HAHAHAHA.

Popularne