Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Rzeźnik Jarosh prezentują singiel „Nihilista”

Duet zapowiada płytę „40% Miłości”.

Opublikowany

 

“Nihilista” to po softowym numerze “Efekt Motyla” utwór, który zabiera słuchacza w ciemną stronę nadchodzącego albumu duetu Rzeźnik Jarosh “40% Miłości”.

Skrajności, lecąca metryka czy oportunizm pozwalający uzyskać twórczą wolność to tylko część z tematów poruszanych w tym ponad 3 i pół minutowym numerze. Tym razem, zarówno Jarosh jak i Rzeźnik, zaczynają pokazywać coraz bardziej, że ich styl i podejście do muzyki znacząco odbiegają od przyjętych trendów i norm na rzecz “indywidualnej formy” przewijającej się przez cały krążek.

Wraz z premierą klipu startuje preorder dostępny na www.40procentmilosci.pl. Za bit i refren odpowiedzialny jest Rzeźnik natomiast Jarosh za rap. #na_zdrowie

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Pitalador
7 miesięcy temu

Debil Jarosh prezentują singiel „Onanista”
Duet gejow zapowiada płytę „40% analu”.

Odb
7 miesięcy temu
Reply to  Pitalador

Rzeżączka Jarosh prezentują singiel „Flecista”

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  Pitalador

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD RZEŹNIK JAROSH, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

Socjopata
7 miesięcy temu

Gruby lepiej leci. Kawałek kupy się nie trzyma. Coś tam chudy brzdękoli tym głosikiem pod nosem. Dajse chłopie spokój albo zmień styl.

Pissing Cock
7 miesięcy temu

Dobra ksywa. Chociaż lepszy by był Chysty Diler…

byle nie p0lka
7 miesięcy temu

Nigdy więcej polek. Nigdy! Roszczeniowe, nie myją się, tona tapety na ryju, ubrane niestosownie do sytuacji, bez ambicji. W łóżku kłody bez inicjatywy.
Tfu!

Poznałem ostatnio dziewczynę z Gruzji. Skromna, wykształcona, nie kurwi się od razu na pierwszej randce (jak polka), nie pali, nie chleje jak polki. Umie gotować (nie jak polka która przypali nawet mleko), a w łóżku petarda.

Panowie – polecam dziewczyny ze wschodu!

Socjopata
7 miesięcy temu
Reply to  byle nie p0lka

W takim towarzystwie szukałeś to tak masz. I przestań obgadywać. Skup się na sobie, ty chory pojebie.

Popularne