Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Rzeźnik Jarosh prezentują singiel „Nihilista”

Duet zapowiada płytę „40% Miłości”.

Opublikowany

 

“Nihilista” to po softowym numerze “Efekt Motyla” utwór, który zabiera słuchacza w ciemną stronę nadchodzącego albumu duetu Rzeźnik Jarosh “40% Miłości”.

Skrajności, lecąca metryka czy oportunizm pozwalający uzyskać twórczą wolność to tylko część z tematów poruszanych w tym ponad 3 i pół minutowym numerze. Tym razem, zarówno Jarosh jak i Rzeźnik, zaczynają pokazywać coraz bardziej, że ich styl i podejście do muzyki znacząco odbiegają od przyjętych trendów i norm na rzecz “indywidualnej formy” przewijającej się przez cały krążek.

Wraz z premierą klipu startuje preorder dostępny na www.40procentmilosci.pl. Za bit i refren odpowiedzialny jest Rzeźnik natomiast Jarosh za rap. #na_zdrowie

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pitalador

Debil Jarosh prezentują singiel „Onanista”
Duet gejow zapowiada płytę „40% analu”.

Odb

Rzeżączka Jarosh prezentują singiel „Flecista”

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD RZEŹNIK JAROSH, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

Socjopata

Gruby lepiej leci. Kawałek kupy się nie trzyma. Coś tam chudy brzdękoli tym głosikiem pod nosem. Dajse chłopie spokój albo zmień styl.

Pissing Cock

Dobra ksywa. Chociaż lepszy by był Chysty Diler…

byle nie p0lka

Nigdy więcej polek. Nigdy! Roszczeniowe, nie myją się, tona tapety na ryju, ubrane niestosownie do sytuacji, bez ambicji. W łóżku kłody bez inicjatywy.
Tfu!

Poznałem ostatnio dziewczynę z Gruzji. Skromna, wykształcona, nie kurwi się od razu na pierwszej randce (jak polka), nie pali, nie chleje jak polki. Umie gotować (nie jak polka która przypali nawet mleko), a w łóżku petarda.

Panowie – polecam dziewczyny ze wschodu!

Socjopata

W takim towarzystwie szukałeś to tak masz. I przestań obgadywać. Skup się na sobie, ty chory pojebie.

Popularne