Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Saful: „Beefy nie są ważną częścią hip-hopu”

Raper wskazał najlepszy beef w historii polskiego rapu.

Opublikowany

 

W cyklu „Najgorsze Pytania” Saful odpowiedział na szereg pytań Artura Rawicza z CGM, zarówno tych odnoszących się do serialu „Ślepnąc od Świateł, jak i tych dotyczących hip-hopu.

Najlepszy beef w historii?

Saful został zapytany m.in. o to czy beefy są dla niego ważną częścią hip-hopu. – Beefy generują pewien rozwój, ale niestety ostatnimi czasy pogłębiają też podziały w muzyce. Jeżeli to wpływa źle na słuchaczy, to jednak beefy nie są dla mnie ważną częścią hip-hopu – mówi raper.

Wskazał on także najlepszy beef w historii polskiego hip-hopu. – Obrońcy Tytułu vs. Gib Gibon Skład – stwierdził. Ponadto raper przyznał, że „nic nie sądzi o rapujących Youtuberach, bo ich nie słucha”,

 
21 komentarzy

21
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
przeproś

Przeprosiłeś Jędkera i resztę chłopaków, którzy przetarli szlak, byś teraz się szlajał po telewizjach i programach i nazywał to „rozwojem”?

Mosiek Kaczyński

Jest jednak różnica między tworzeniem disco polo a graniem w poważnym serialu HBO

icek kaRabin

A czym się różni robienie disco polo od występowania w serialu? To jedno i to samo. Sprzedawanie dupy za drobniaki, ale dzisiaj na to mówi się „rozwój”. Kiedyś komercja, a dzisiaj rozwój. Beka z ulicy sezamkowej.

Andrzej

No tak… 2 Pac Ice Cube Snoop itp. to ogólnie od zawsze byli słabi, bo grali w filmach. Jeszcze mi powiedz, że seriale HBO, to nijak się mają do filmów kinowych…

Disco polo to skrajnie komercyjny inny gatunek muzyczny, a granie w ambitniejszych serialach to rozwój w innym kierunku.

Icek kaRabin

Andrew, ale weź pod uwagę, że 2Pac, Ice Cube czy Snoop nigdy nie bredzili w tekstach czy wywiadach, że nie wystąpią w filmie czy serialu. Oni to traktowali jako biznes i było to zupełnie normalne. Nie zamykali sobie wrót i nie pierdolili, że czegoś nigdy nie zrobią.

Ulicznicy w Polsce od zawsze jebali komercję i takie akcje, a dzisiaj w nie wchodzą. Gdy Tede szedł do serialu to pocisk. Byli z Pezetem w Kryminalnych, ale tylko Jacka cisnęli i uznawali za sprzedajną kurwę, a dzisiaj na to mówią progres. Haha. Serial na tvn-ie, polsacie czy hbo to nadal serial i stacja czy jego poziom nie ma nic do rzeczy, gdy przez X lat w tekstach i wywiadach jebałeś tego typu postawy tak jak robił to syful.

jednosezonowy celebryta

I mówi to typ, który przy wydaniu płyty OZNZ pojechał w kawałku Fokusa za numer z Dodą. Dodatkowo krytykował takie kolaboracje w wywiadzie dla CGM przy premierze tej płyty.

Może byś to powiedział swoim funflom ze składu dickson69, którzy sadzą się do każdego, zakichany celebrycki kundlu?

Jimmie

To nawinął kafar idioto

tuptuś

Niemniej syful się z tym zgadzał, co poparł wypowiedziami w przytoczonym wywiadzie 😀

POPEK

O proszę, jakie wyważone wypowiedzi. Nikogo nie zaczepia, bo wie, że wizerunkowo, by stracił. Teraz nagle nic nie mówi o jutuberach, bo niby ich nie słucha, ale jestem przekonany i daję sobie obciąć głowę, że przy wydaniu nadchodzącej płyty, jutuberzy i ta cała otoczka będzie tematem wiodącym na płycie.

Co Za Dzban

Ty no oderwal sie od dixonów i nagle zmienił sie o 180 stopni. Mówi z sensem, używa zdań złożonych, schludnie się ubiera. Szacun.

kulfon

jebać

Co Za Dzban

Ale nie pytałem co się powinno robić z Twoją matką.

14:07 47 17:00 27

kafar się też tak ubiera do zdjęcia z synem na insta przy świętach

hahahaha

Dzisiaj boisz się mówić o jutuberach, ale na płycie pewnie będzie o tym kilka kawałków, co?

14:07 47 16:57 27

nowych dixonów narazie nie będzie , chyba że na dogrywanych będzie coś , ale raczej dogra się o tym że jest aktorem teraz , solówke z rok temu niby zaczoł nagrywać

BlueMen

Saful odkąd udało mu się fartem dostać do Slepnąc od Świateł sodówka lekko uderzyła do głowy na instagramie non stop zdjęcie z serialu i cytaty on chyba sobie wkrecił na banie że jest aktorem i teraz ciagle gra ..czy huj wie co …Warszawa jest moja … Grałem z pazurom i wieckiwieczem …

A teraz się odcina od rapu i na wszystkie tematy zmienił zdanie ..juz nie rapuje tylko teraz leci na fejmie ślepnąc

Serial spoko ale spuszczanie się teraz nad nim przez kolejny rok na isntagramie to moim zdaniem sodówka jebła i to mocno ..

wejdzcie sobie na jego instagram każdy zdjęcie to cytaty z serialu on naprawde czuje się jak aktor i cięgle teraz gra

……Serial spoko jeden z lepszych ale ile można się spuszczać nad tym …

tak będzie

Dziwisz mu się? Typ pod czterdziestkę i wreszcie coś mu w życiu w miarę wyszło, więc się nad typ spuszcza, ale przyznaję Ci rację, bo za bardzo tym epatuje. Drugi sezon będzie marny i czar pryśnie, innych propozycji będzie mało albo nie będą zadowalające i z podkuloną kitą wróci do rapu.

14:07 47 16:53 27

Teraz ma wyjśĆ jakiś film Serial o auchswitz z jego udziałem , ale to kręcą jeszcze w róznych miastach i krajach oraz montują

nygus.

Tak, tylko tam będzie pionkiem. Epizod, a nie główna rola jak wielu myśli.

BlueMen

POD TYM WYWIADEM SAME CYTATY Z SERIALU HE

Karol

Polecam Young Blita….fajna muza ale mało wyświetleń!!!To jego najnowszy kawałek:https://www.youtube.com/watch?v=2gDdhfx9Uxk jeszcze raz polecam

Popularne