Sprawdź nas też tutaj

News

Saful Dixon37 zagra tym razem w filmie

Serial „Ślepnąc od świateł” nie był jednorazową przygodą.

Opublikowany

 

Saful / fot. kadr wideo

Serial „Ślepnąc od świateł” zrealizowany na podstawie książki Jakuba Żulczyka o tym samym tytule został okrzyknięty przez media branżowe jednym z najlepszych polskich seriali w historii. Główna rola została obsadzona debiutującym aktorem Safulem z ekipy Dxixon 37. Okazuje się, że praca na planie produkcji HBO to dopiero początek aktorskiej przygody rapera.

Zmiana wizerunku i nowa rola

Kamil Nożyński, bo tak nazywa się raper opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym ma zdecydowanie krótsze włosy. W ten sposób przygotował się do roli w nowym filmie, który nagrywany jest w Bratysławie. – Rozpocząłem właśnie zdjęcia do filmu fabularnego, cenionego słowackiego reżysera. Wszystko dla sztuki – napisał Saful. – Włosy nie zęby, odrosną – dodał.

Wygląda na to, że serial  w reżyserii Krzysztof Skoniecznego otworzył raperowi drzwi do kariery aktorskiej.

 

 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
bre

I bardzo fajnie, daleko od rapu tym lepiej 🙂 A wcielenie się w role Kuby bardzo fajnie zagrane, pozdrawiam.

Stefan

Założę się, że jego koledzy z zespołu cisnęli po Tede jak grał w serialu kilka lat temu.

69dikzon69

Dokładnie tak było. Dziwne jest to, że nie skomentowali sprzedania się pejki w agencie i występu koleżki z ekipy w serialu…do innych są mocno wyszczekani, ale jak widać podwójne standardy to ich chleb powszedni. Banda hipokrytów.

głos rozsądku

Ale Saful bodajże sam powiedział w wywiadzie że występ Tedego był slaby

syful 69

A Syfula jaki jest? Warty Oscara? Nie.
Syful powiedział, że występ Tedego był słaby, bo się sprzedał, a nie z uwagi na umiejętności, a teraz kurwa sam to robi baran, ale nie widzi w tym nic złego, sprzedawczyk z ulicy sezamkowej.

Rene

Chyba nie oglądałeś tego serialu jak mowisz ze jest słaby

pener

napisałem, że syful wypada blado na tle reszty ekipy, a nie że sam serial jest słaby. czytaj uważnie. aparycją pasuje, ale nie ma umiejętności, by być główną postacią, rozumiesz?

Trystydycymyt

O tym czy pasuje do roli czy nie zdecydował reżyser. Twoim zdaniem źle. Rzecz gustu.
Pisanie że wypadł słabo jest w chuj, a nie w punkt. Pominę że reszta ma co najmniej 20letni staż, to Saful nie wypadł słabo.
Porównywanie zaś jego gry do tego co odjebał tede jest śmieszne. Wieprz nie wyszedł z roli tedego, przerysował go jedynie. Wyszło zwykłe pajacowanie, gdzie 13posterunek przy tym to majstersztyk.

Powodzenia Saful. Chętnie zoczaczę przynajmniej trajler tego filmu, a co dalej…

Llll

Gość mocno wkurzał, widać że szkolił się z dykcji żeby być słyszalnym i zrozumianym, ale samo to nie wystarczy, mówił jak robot przez cały sezon.

Ooolo

Jak Niko z GTA 4

gówno nie aktor

Zagrać to może aktor. Ten statysta może co najwyżej WYSTĄPIĆ. Grać trzeba umieć, stanie przed kamerą jak kołek to nie gra.

Horrorcore
Dicksony to cwelozy, pizdy i stare rozjebundy

Pysznie Syful znalazł zajęcia, w którym w końcu jest dobry i pierdoli tych cweli foResta i Kefira

massivewp

Członek zespołu SIDxRAM, który zawojował rosyjską scenę w 2016 hitami jak „Jean Grey” czy „Ramsing”, ubrany w lateksową maskę autor tripowych klipów typu „Toxin” – Dirty Ramirez zadebiutował w lidze VERSUS stając w szranki z jednym z bardziej truskulowych battlerów, będących w projekcie od jego zarania, romansującym z horrorcorem – Andym Cartwrightem. Walkę sędziują m.in. dwaj weterani rosyjskiej sceny – Basta i DJ 108.

VERSUS!

https://www.youtube.com/watch?v=a3cFaIG0H2Q

lil sqqa

jego gra aktorska jest na poziomie jego muzyki tyle w temacie

Lukasz

Też tal uważam, jest kocurek w razie i na ekranie 🙂

Jshs

Też tak uważam, jest kotem na scenie i na ekranie! Jebac SB!!

cydży

Zagrac to on moze na fletach kolegow patusow.

Sławomir

Od tego mamy ciebie, kutasiarzu. Co ty leserze? Kaskaderów szukasz?

PRZEPISNANIEBIESKAWODEWKIBLU

JAKAŚ NOWA CHOROBA WENERYCZNA? SYFUL DICKS

piczki69

CO NA TO DIKSON69? ZERO KOMENTARZA? DZIWNA SPRAWA. TO SIĘ NAZYWA HIPOKRYZJA I PODWÓJNE STANDARDY. INNYCH ATAKUJEMY, INNYM WYTYKAMY KOMERCJĘ, ALE JEŚLI FUNFEL Z EKIPY ZAPIERDALA W FILMACH I SERIALACH JEST SPOKO 😀
xD

HDK

Akurat promowali to wydarzenie i zapraszali do oglądania. Wszyscy od lat są ponad to dawcami krwi i do tego samego zachęcam. W chwilę ratujemy 3 ludzi a w rok 18. Dając plytki juz po 3 latach możemy mieć darmowe jazdy komunikacja. Do tez inwestycja w siebie i kilkanaście darmowych badan.

Popularne