Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Saful gościem Jarosława Kuźniara

Kamil Nożyński pojawił się w programie „Onet Rano”.

Opublikowany

 

Gościem Jarosława Kuźniara był Kamil Nożyński, znany w środowisku jako Saful z Dixon37. Rozmowa dotyczyła min. serialu „Ślepnąc od świateł”.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ulica sezamkowa welcome

Poszedł do qźniara, ja pierdole xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Widać, że pójdzie wszędzie, bo ma pieruńskie parcie na szkło.

dickson69

Co na to funfle ze składu? Dlaczego milczą? Zapomnieli języka w mordach?
Gość jakiś opóźniony, ciągle się jąka i ma przestoje. Twarz myślą nieskalana, więc co się dziwować. Celebhryta za piontala.

Piteros

Dobrze ze ty jesteś genialnym erudytą i nie masz wad i jeszcze to przypierdalanie sie do goscia jakby co najmniej zagrał w jakimś tvn’owskim gownie typu Na Wspólnej a tym czasem zagral w produkcji HBO, dobrze zrobionym, jak na polskie warunki serialu ale polaczky będą ujadać, bo mimo 30+ lat dalej powinien być przyspawany do ławki pod klatówą

wujek samo zło na wspólnej

Propozycje się skończą, fejm przygaśnie to pójdzie nawet do „Na Wspólnej”. Poza tym gość nie zagrał tylko wystąpił. Zagrać może zawodowy aktor. Celebryci występują. Taka subtelna różnica.

dickson69

Piteros w sumie masz racje a ty wujek juz sie tak nie przypierdalaj, na orlika też idziesz grać w piłke czy występować? przecież nie jesteś zawodowym pilkarzem

dickson69

Nie idę grać w piłkę tylko pokopać i dobrze się pobawić czy dla zdrowia.
Jak biegniesz za autobusem to już z miejsca jesteś sprinterem? xDDDDD

ProfesorNauk

Wypierdalać! Syful łak w filmie i w rapie.
P.S.
Na orliku pewnie też!

Odb

Kuźniara gościem Jarosława Saful

Rysiek

co na reszta dixonow? bedzie wyklety jak jedker realista?

14:07 47

kafar zazdrości , restowi i konradowi menadżerowi zwisa , a michrusowi obojętnie

Jasiu

ja pierdole, do kuźniara…

właśnie kurwa widzę

Saful realista od fleszy dystans 😀

14:07 47

we fleszach mocniejszych był niż jedi1t88i

zulugula

kurewa typie ciebie nie ma, do kuźniaraa to gorzej jak do gówna

Co Za Dzban

Do gówna i tak lepiej niż do twojej matki pajacu w dupe zapinany przez solara białasa i innnych pożal się boże „artystuf”

Co Za Dzban

Niektórzy tutaj dostają szału pizdy jak tylko zobaczą „tvn” albo „onet”. Zamiast się skupić na wywiadzie to kurwa whacki będą cisnąć po safulu bo poszeł do kuźniara. Koleś korzysta ze swoich 5 minut bo kurwa scena rapowa w Polsce to teraz dno i 5 metrów mułu i trzeba z niej wypierdalać jak tylko nadarzy się okazja.

MIRAS X

Czarne anioły, negatywy, złe emocje to właśnie mamy wewnątrz. Tak chciał BÓG? https://www.youtube.com/watch?v=aXz0JCu1prk ŻYJĄ W NAS projekt 146

00:12 i 17

Ł: Wiem, że niedawno jeden z Was się hajtnął. Nie, nie będziemy robić z zina tabloidu, heh, ale nasuwa się pytanie o Wasze podejście do rodziny jako wartości i faktu, że „postępowe”, pedalskie środowiska bardzo z tym walczą w mediach… Lansowany jest jakiś chory indywidualizm i egoizm, rosną statystyki rozwodów… Też to odczuwacie?

SAFUL: Rodzina jest najważniejsza, mi się urodził pół roku temu syn i to w pełni mi uświadomiło moc rodziny, o którą staram się dbać jak najlepiej. A jeżeli chodzi o lansowanie jakiegoś podejścia przez media, to mam własny rozum i robię tak jak ja czuję. Media to syf.

p

Popularne