News
Salvador w Def Jam Recordings Poland
Raper ma na koncie wielomilionowe kawałki.

Mało kto spodziewał się tak szalonego ruchu ze strony legendarnej wytwórni. Salvador z nowym utworem „Gummiberry Dżus” został ogłoszony w składzie polskiego oddziału Def Jamu. Ze strony wytwórni jest to mocny sygnał, że stawia ona na różnorodność.
Salvador na swoim koncie ma płytę „Salvadron”, która w serwisie Spotify ma prawie 20 milionów wyświetleń. Singiel „Yabadabadoo” stał się viralem, osiągając prawie 9 mln odsłuchań na Spotify, a teledysk do utworu na YouTube obejrzało prawie 10 mln widzów.
Teledysk do „Gumiiberry dżus” nakręcił KOOZA, a bit wyprodukował Raff J.R.

-
News3 dni temu
Malik Montana odpowiada Stanowskiemu
-
News2 dni temu
Nitrozyniak oferuje Mai Staśko 10 000 zł
-
News4 dni temu
Malik Montana ujawnił rywalkę Mai Staśko
-
News5 dni temu
Boxdel vs Paluch – ostry konflikt. „Ch*ja znaczysz w rapie”
-
News4 dni temu
Joda reaguje na wypowiedź Boxdela, że jest „psem Palucha”
-
News5 dni temu
„To pies Palucha” – o jakim raperze mówi Boxdel?
-
teledysk2 dni temu
Mata podsłuchiwany przez Pegasusa? „Państwo polskie poj*bane”
-
News5 dni temu
Smaczna Kawusia – nowy produkt od Kizo
Kolejny niedorozwinięty pedał, jak mata, kukon i reszta tych mlodocianych niby-raperów. Kurwa, skąd oni ich biorą?
Już screeny puknięte
CO TO ZA MEGA GIGA WACEK?
Ruchalbym
cho na
Analdor w Dat Ass Videos Poland
Dickraider ma na fiucie wielocentymetrowe brodawki
jest to tylko logo ludzie sa ci sami co w my miusic nie ma czegos takiego jak def jam poland niestety a te wszystkie project menagery nie kumajace hip hopu mocno kosztuja np taka laska z prosto nie dogadała sie z popem i co i stracili w chuj szmalu na próbowaniu byc trendy i kopiowaniu asfaltu a juz nie wspomne o tym jak z rozpoznawalnego brandu zrobili jakies łatwo spierajace sie szmaty bo szkoda było szwalni zapłacic … heh
hahah
Zapraszam na mój kanał bęc
https://www.youtube.com/c/TIGERBONZOTV/videos
Seksalwador w Def Anal Recordings Poland.
Młody dukacz ma wielomilionowe wyświetlenia pod swoimi sextapami.