Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Sarius i Smolasty z prezentem na Dzień Matki

„Kochajmy swoje Mamy!”

Opublikowany

 

sarius w swetrze

„Mama” to jeden z najlepiej przyjętych przez fanów utworów z nowej, wydanej 15 maja, płyty Smolastego „Pełnia”. Jakiś czas temu artysta zaprosił swoich fanów do współtworzenia obrazka do tej piosenki, wszyscy zainteresowani mogli nadsyłać materiały ze swoimi mamami. W ten sposób powstało wyjątkowe fan video, które najlepiej obejrzeć na swoim telefonie komórkowym. Gościnnie w singlu pojawia się Sarius.

Przy okazji premiery, która przypada na Dzień Matki, Smolasty dodaje: Kochajmy swoje Mamy!

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Siuras i Usmolony z gąbką na Dzień Wanny

SYN STEFKI

PUŚCIŁEM TO SWOJEJ MATCE I DOSTAŁEM OD NIEJ W RYJ

„COS TY MI TU ZA PEDALSKIE GOWNO PUŚCIŁ WYLACZ TO JEEEEB Z LISCIA”

„ZEBYS MI WIĘCEJ TAKIEJ MUZYKI NIE PUSZCZAŁ A I SAM MASZ NIE SŁUCHAĆ TAKIEGO GÓWNA BO JAK SIE DOWIEM ŻE SŁUCHASZ TO CI TAK WLEJE PASEM PO DUPSKU ŻE ZOBACZYSZ…”

CAŁA MAMA ;*

TW Goldstein

Darius to ten co bujał się jak pedał z TPSem

ikarus

Beka. Kolo naskrobał kilka linijek, zaśpiewał słodki refren i zaprosił na feat sariusa który dźwiga cały numer. Gdyby nie on, to nawet bym nie sprawdzał

Pisda

rafalala się ucieszy

MamaMata

Do roku koles bedzie mial morde pobazgrana jak Bonson. Patologia! Wam to sie juz dawno gatunki pojebaly na tym portalu. Popowe popierdulki.

falcone1988

Przeszkadzają ci chodzące brudnoPISy ? 😛 hahaah

Rak

0700 6969 …halo halo czy to Biuro Ochrony Rapu….czy moge rozmawiac z kierownikiem Palóhem…. Ktos właśnie niszczy Rap trzeba go ochronic!

SZCZAJRUS

mama pewnie dumna 🙂

jajebee

utwor chujowy
a sam Sarious ma szyje jak z kreskowki

Misella

Chcesz znaleźć sobie kobietę na jedną noc? Wejdź na https://is.gd/uB2aoF

Matka Teresa z Kutasa

2 + 2 =

Wpisujcie wyniki.

PISnr1

Nieśmiało chciałem zauważyć pewne różnice za rządów PO i PIS. Takie bardziej znaczące może: dochody budżetowe za PO 2015rok – 289mld, za PIS 2018 – 380mld!! – wzrost o prawie 100mld zł czyli o 30%, 2020 rok pierwszy od 30 lat budżet bez deficytu, zysk Orlenu za lata 2007 do 20015 – 2,9mld, za PIS od 2016 do 2019 20,9 mld zł!!, za PO sprzedaż kolejki na Kasprowy Wierch, banków, stoczni, zmniejszenie liczebności wojska, redukcja o ok.400 posterunków policji, za PIS – odkupienie kolejki naKAs.Wierch, odbudowa stoczni, zwiększenie liczebności Wojska Polskiego i powołanie terytorialsów – już 23 tysiace, repolonizacja banków, przywracanie posterunków policji, zyski Lotu, który Tusk chciał przeznaczyć do upadłości, itd., itd. Chcąc być myślącym człowiekiem i chcąc kierować się logiką w życiu ,którą opcje polityczną powinienem popierać? Opcję targowicką czy tez propolską i propaństwową? Pozdrawiam wszystkich myślących logicznie. A pozostałych tez proszę o chwilę refleksji

Pisda

jebać pis sekta kaczyńskiegoq

JURIJ OVSIENKO

PIS & PO JEDNO ZŁO
PO ODDAWAŁO NAS NIEMCOM, A PIS ODDAJE AMERYKANOM I IZRAELOWI

Popularne