Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Po niewątpliwym sukcesie albumu „Antihype”, Sarius musiał się zmierzyć z kolejnymi problemami. Jak sam przyznaje: „Cieszę się, że to tak wybuchło, ale trochę się po tym wszystkim pogubiłem”. Efektem tego zagubienia jest album „Wszystko co złe”.

„Musiałem zebrać się w studiu i wyrzucić z siebie pewne rzeczy. Metaforycznie rzecz ujmując stałem się w 100% swoją muzyką. W tym momencie zabiłem poprzedniego siebie i zostawiłem na tej płycie wszystko co złe…” – dodaje Sarius.

Pierwszym singlem promującym krążek jest video do numeru „Kurtyna” – „Ten kawałek opowiada o ranach. Na planie klipu zadałem sobie ranę. W sposób symboliczny i metaforyczny jest to dla mnie poświęcenie starego siebie. Uważam, że jest to najlepszy mój klip. Czemu? Przez wzgląd przede wszystkim na to, że najbardziej współgra i koreluje ze mną”. Za produkcję „Kurtyny” odpowiada niezawodny Gibbs, a obraz to dzieło ekipy 9liter Filmy.

Wraz z premierą teledysku wystartował również preorder albumu w wersji deluxe – znajdziecie go adresem antihype.pl. Premiera „Wszystko co złe” 31 sierpnia bieżącego roku.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
beka

sarius będzie klasykiem rapowym naszego pokolenia. szanuje wchuj

fdsfdsfs

zamiast hajs najs będą jebane smuty ehh no szkoda Mariusz

Damian

Stwierdzasz to na podstawie jednego numeru?

Pezet

Te piękne kakaowe oczy

Popularne