Sprawdź nas też tutaj

News

Sarius prezentuje… drugą okładkę albumu „Wszystko co złe”

Album ukaże się 31 sierpnia.

Opublikowany

 

Sarius raper

Na swoim profilu facebookowym Sarius ujawnił właśnie szczegóły dotyczące wydania najnowszej płyty. Jak się okazuje krążek „Wszystko co złe” będzie posiadał dodatkową obwolutę z inną, zmienioną okładką.

Jak mówi sam artysta: „Nie zdziwcie się jeśli w preorderze płyta zapakowana będzie w dodatkową, zewnętrzną obwolutę i to samo dotyczy wersji podstawowej w Empiku. W środku rzecz jasna czekać będzie na Was niezmieniona płyta w niezmienionym, oryginalnym opakowaniu z niezmienioną, oryginalną wersją okładki. Jest to ważne info zwłaszcza dla tych, którzy wybierają się po „Wszystko co złe” właśnie do sklepów i będą tego szukać na regałach…”.

Sarius dodaje również, że „co, jak i dlaczego zdecydowaliśmy się na taki nagły zabieg powiem Wam w ramach ciekawostki po premierze”.

„Wszystko co złe” ukaże się na rynku 31 sierpnia bieżącego roku, a już w środę w sieci pojawi się kolejny teledysk promujący ten album. Na stronie http://antihype.pl istnieje możliwość zamówienia wersji preorderowej albumu, która dodatkowo zawiera plakat z autografem, wlepki i piny.

Sarius wszystko co złe okładka

 

 

 

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
bilon hempgru vel akcja znicze

szkoda ze chuja nie pokazal

BumBum

No szkoda szkoda

Marek Mielonka

To już nie pachnie za dobrze !!

Zamknij Pizde

Chuj kogo obchodzi że ten płaczący pedał wydaje to coś tyle wspólnego ma z rapem ile cipson z męskością tfu kurwa

cydży

wszystko co robisz to jest nie tylko złe ale na maxa chujowe ty depresyjny wycieruchu

Zamknij Pizde

Cydży ty jesteś kurwo nie lepszy nie potrafisz dnia wytrzymać bez seksu na śmietniku z bezdomnymi także się kurwa nie udzielaj bo jesteś takim samym pedałem co ten Siuras tylko że ty w patologii gustujesz

Popularne