News
Sarius w Fame MMA. Raper tłumaczy swoją decyzję
Wiemy, kiedy szef Antihype zawalczy.

Na przyszłorocznej gali Fame MMA 13 będziemy świadkami walki Sariusa. Raper został w niedzielę ogłoszony jako nowy zawodnik freak fightowej federacji i ujawnił powody, dla których zdecydował się na taki krok.
Kilka dni temu, Sarius i Smolasty promowali jedenastą odsłonę Fame MMA wspólnym teledyskiem „Nieśmiertelni”. Nie wiedzieliśmy jeszcze wtedy, że szef Antihype nawiązał szerszą współprace z włodarzami federacji.
Sarius w Fame MMA
– Siema Sarius, witaj w FAME! Sariusa zobaczycie już w przyszłym roku i to będzie naprawdę kozacka walka – zapowiadają przedstawiciele federacji.
– Filipek mi powiedział, ze jesteś taki świr i on się ciebie moi, bo jesteś nieobliczalny. – powiedział Wojtek Gola podczas prezentacji nowego zawodnika.
– Myślę, że każdy ma swoją gorszą stronę, bardziej szaloną. na co dzień staram się być spokojny, ale myślę, że wszyscy jesteśmy tutaj dosyć temperamentni. – wyjaśnił Sarius.

Dlaczego Sarius zawalczy na Fame MMA?
– Przez większość moich małolackich czasów towarzyszył mi sport – najpierw boiskowa koszykówka, później boks, który zacząłem trenować od 15 roku życia amatorsko. Otarłem się o mistrzostwa Polski a później moja droga potoczyła się w kierunku przeciwnym do zdrowej aktywności czy ciężkiej pracy jaką są sporty walki – co nie znaczy, że nie zdarzyło mi się dostać na niej po twarzy.
W ostatniej chwili z etapu bycia wiecznie zawieszonym pod swoim blokiem typem wyrwała mnie muzyka, dając mi nowe życie. Jakiś czas temu jednak, kiedy to dzięki niej udało mi się zrealizować szereg marzeń i osiągnięć stwierdziłem, że mimo to dalej czuję wewnętrzny niepokój i coś we mnie wciąż pozostaje niepoukładane. Przyjemny klimacik w studiu, własny dom, stabilizacja – pod stertą tych niesamowicie cennych elementów egzystencji dalej jednak tliła się jakaś iskierka, niczym mała drzazga niepozwalająca cieszyć się tą wypracowaną strefą komfortu. Potrzebowałem czegoś jeszcze: wyzwania, adrenaliny, krwi, poczucia zagrożenia, chęci walki z samym sobą? A może to kryzys wieku średniego związany ze zbliżającą się 30?
Wracały do mnie wspomnienia i emocje skupione wokół pasji, którą kiedyś porzuciłem. Wszyscy moi znajomi wiedzą, że każda gala sportów walki to dla mnie święto – nawet jak oglądaliśmy którąś we wspólnym gronie to ja i tak następnego dnia z rana musiłem ją sobie obejrzeć jeszcze raz na spokojnie; każda konferencja, każdy wywiad spod tagu sporty walki był przeze mnie ogarniany od razu na bieżąco. Za każdym takim oglądaniem, które było dla mnie jak święto, pojawiała się też ta gorzka myśl – ku*wa jak ja chciałbym to przeżyć. Wszystko. Od samego początku, przez przygotowanie i samą walkę, żeby najbliżsi byli ze mnie dumni po wszystkim. Musiałem przeżyć to jeszcze raz.
Kiedy jakiś czas później los skrzyżował moje drogi z włodarzami Fame MMA, pomyślałem od razu – to jest ten moment, to nie może być przypadek i jest to najprawdopodobniej jedyna w moim życiu okazja by kiedykolwiek stanąć jeszcze w oktagonie.
Nie chcąc zmarnować szansy na spełnienie swojego marzenia, zgodziłem się i oto jestem.
Zostałem wezwany z innego świata. Przybywam że świata Antihype dumnie realizować swoje prywatne marzenia reprezentując i wnosząc te same wartości, którymi kieruje się razem z Wami na codzień. Bądźcie ze mną

-
News4 dni temu
Pizza od Kizo w Żabce
-
News1 dzień temu
ZIP Skład nie dotarł na imprezę promocyjną Jurasa. Znamy powód
-
teledysk2 dni temu
Juras z huczną premierą, zmianą wizerunku i nawiązaniem do ReTo
-
News4 dni temu
Kizo ujawnia, kiedy i gdzie będzie można kupić jego pizzę „Sukcesiliana”
-
teledysk2 dni temu
Sentino z klipem: „Wszystko czego tylko dotknę, to staje się złotem”
-
News5 dni temu
Oliwka Brazil vs Young Multi – ostre słowa z obu stron i nowy konflikt
-
Singiel3 dni temu
„Midas” Sentino w sieci. Będzie wielki, letni banger?
-
teledysk3 dni temu
Szpaku: „Co to za pytania? Czy wydałem transa?”
No jak można pisać takie banialuki, by usprawiedliwić chęć zarabiania pieniędzy, co przecież nie jest złe.
Nie jest źle. Ale jak ktoś jest antihype, a później propsfame to chyba jest zmiana. Po koncercie na fame się tłumaczył to tylko muzyka zrobiłem swoje.. Ble ble. Ale teraz to jakie tłumaczenie?, że jednak hajs i fame jest już spoko, bo każdego da się kupić. Ludzie nie lubią hipokrytów.
Sarius i smolasty w ciasnych rurkach z dziurami reprezentują rap, a później wchodzi miły Pan czyli disco polo gwiazda z baggy jeansach i szerokiej bluzie… Disco laluś jest bardziej gangsta niż te pipy w rurkach…
Sprawdźcie mój numer
https://youtu.be/99al6ux0A3E
ANTIHYPE XDDD
antihype to nie to samo co antihajs
Zamknij pizde pizdo.
Na chuj się kurwa śmiejesz? XD
Fame MMA to idealna okazja aby podotykać genitalii drugiego gościa podczas walki, poczuć spoconego sutka na swoim policzku i nikt nie oskarży cię o homoseksualizm.
ty to masz fantazie a moze poprostu okazja do zarobienia kilkudziesieciu kola dzbanuszku?
Za to o to że masz ostro najebane w bani nikt nie musi cię oskarżać. Każdy to widzi po przeczytaniu twojego syfu.
Powiedz wprost, że chodzi o kasę! Nie wciskaj kitu, szmato! Płaczliwa pizda!
Zjeb. Nawet nie wiesz kim jest Sarius i jakie wyznaje wartości. Pizdą jesteś tutaj ty. Płaczliwą z resztą też, bo chciałbyś być na jego miejscu.
Hahhahahahhahhahahahaa
Kolejny cwel chce zarobić siana. Bo raper z niego żaden
Cwelem Sariusa nazywać? I odmawiać mu talentu muzycznego? Chyba cię kurewko Bóg opuścił.
Ha tfu!
Na ciebie śmieciu!
Jest i Tomasz Niecik, witamy w fakeMMA
Musieli mu dobrze posmarować.
Wiking pseudo wrażliwiec połasił się na kase. Mógł napisać w prost i byłoby ok a nie pisać jakieś wypociny.
Żal
Utkaj kurwe, nie wiesz jak było.
Sikariusz idziesz tam po kasę misiu i nie dorabiaj do tego historyjek. Czuwaj
Mopiariusz utkaj lepiej pizdę, jak go nie znasz. Jemu nie zależy na kasie. Szczery chłopak, a ty pierdolisz kurwa kocopoły jebany przygłupie.
…
Cóz za poeta, kurwa jego mać! Prawdziwy AntiHype FAME MMA…
Kryzys wieku średniogo przy 30? W takim razie mam nadzieję, że wyzdychacie do 40!
Nie wkuhwiaj mnie Boxdel! Dawaj jakiegoś łatwiejszego – Peja, Tede albo Eldo, a nie kuhwa Sahius!
Kasa kasa
Chuja tam wiesz kurwa, kasy mu akurat nie brakuje.
JEBAC BIALYCH LUDZI AND CIEPLOTE https://youtu.be/aXPd9SH8L84
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
S K U N K X L
https://youtu.be/JY-8PDMgObU
Kupujcie skarpety sicarios walcie w nie kutanga i wysyłajcie zdjęcia jako dowód swojej miłości do sentino! Tak możemy pokazać ilu nas jest. Miłość do sentino zbiera sie w skarpecie która później sztywnieje niczym bezczel. Gorące białko w skierpe a końcówkę wycieramy w znaczek sicarios