Sprawdź nas też tutaj

News

Sarius z mocnym przesłaniem: „Żadna praca nie hańbi”

„Najbiedniejsi ludzie muszą ubierać się w najbardziej kosztowne ciuchy, aby zakryć swoją biedotę”.

Opublikowany

 

Sarius udostępnił w swoich social mediach bardzo emocjonalny wpis, w którym przekonuje, że żadna praca nie hańbi, a zawód, miejsce pochodzenia i markowe ciuchy nie mają większego znaczenia. – Chcę dać Ci do zrozumienia, że to wszystko w tym kraju wcale nie kręci się wokół Warszafki, chociaż na to wygląda w internecie, bo większość social gówna spływa akurat stamtąd. – tłumaczy raper.

Poniżej pełny wpis rapera:

– Tak jak Ci powiedziałem Dziewczyno: żadna praca nie hańbi i to żaden wstyd mieć przez pewien czas w swoim życiu prostą, czy nawet postrzeganą jako gorszą, robotę albo i przez całe życie. Dzisiaj masz na plecach kamizelkę i napis „serwis porządkowy” w pendolino tak jak ja miałem plakietke „w czym mogę pomóc uczę się, Mariusz” w samsungu, tak jak wtedy jak robiłem na myjni i przyjechało zarzygane auto i całym sobą nie chciałem tego sprzątać ale musiałem, bo trzeba cokolwiek by się nie robiło robić to solidnie do końca, ale i w duchu wiedzieć I WIERZYĆ W TO, że to obecne położenie to tylko etap przejściowy – wiem że Wy też macie swoje indywidualne poczucie wyjątkowości, własnego artyzmu, bo kurwa artystą możesz być we wszystkim – sam znam artystów, rzeźbiących w metalu czy na przykład ślusarzy zajebistych albo Gości artystycznie łamiących nosy – to powietrze naszpikowane jest szansami dla Ciebie! Wszystko jest tymczasowe.

Piszę to do Was żebyście nie frustrowali się flexem i ciuchami z Vitkaca, bo najbiedniejsi ludzie muszą ubierać się w najbardziej kosztowne ciuchy aby zakryć swoją biedotę.

Chcę dać Ci do zrozumienia, że to wszystko w tym kraju wcale nie kręci się wokół Warszafki, chociaż na to wygląda w internecie, bo większość social gówna spływa akurat stamtąd. Przez to czasem może Ci się wydawać, że znalazłaś się w środowisku, w którym trzeba być kimś a raczej mieć jakieś buty, i gdy nie masz pieniędzy na to lub po prostu nie lubisz się uzewnętrzniać wśród debili to jesteś skazana na społeczne obśmianie czy alienację.

Musisz wiedzieć, że ja jak i cała reszta moich rapowych ziomali naprawdę z „1 ligi rapu” wspieramy Cię i nas też pewnie niejednokrotnie nazwano już wieśniakami, śmieciarzami i tak dalej w zderzeniu z ICH światemq. Ale kiedy już tacy jak Ty – MY pojawiamy się u nich na salonach to zalega cisza. My dla nich jesteśmy nieobliczalni i prości. Boją się niepasujących pikseli.
Dlatego całym sercem jestem z Wami wszystkimi, z tymi „spoza”, z tymi których nie ma na zdjęciach na tych zamkniętych imprezkach dla elit, wśród tych kółek wzajemnej masturbacji nad sobą.

Sarius wieśniak jest z Wami, jak to kiedyś nazywała mnie większość tych co teraz biją mi piątki, tak jak moja Babcia była sprzątaczką w moim bloku i to jest robota taka jak i moja tak w mojej obecności nikt nie będzie komentował wartości kogokolwiek na podstawie wykonywanego zajęcia – i to jest też powiedzenie dla Ciebie do powtarzania do lustra.
Co by Ci te jebane pajace nie powiedziały nie daj wytrącić się z uwagi w biegu po Twój cel.

Za 5 lat będą Cię całować po rękach. Jak te wystraszone dziś co mnie muszą gdzieś zaprosić, bo ich umowa do tego zobowiązuje.

Jesteśmy z Tobą. Oni boją się nas.
ANTIHYPE 🌑
PS1 Dziękuję całej załodze Wars za darmowego schabowego z wyborną kapustką na kwaśno nie słodko jak lubię, ale zwłaszcza Tobie za rozmowę i pamiętaj co Ci ten wydziarany chory gość powiedział, może znajdziesz
PS2
Całym sercem pozdrawiam też Warszawę: Karata, Olka HDSa z Ochoty, FREE BGU, pozdrawiam Pewną Pozycję, Wowa i całą resztę wszystkich Warszawiaków mi znanych. Szacunek

 
18 komentarzy
18 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Prawda
1 rok temu

Z jednej strony jak najbardziej dobrze mówi – sam mieszkam w Warszawie od urodzenia i widzę moich znajomych jakie mają przerośnięte ego. A nic nie umieją. Oni to margines społeczny ubrany w drogie ciuchy. A po drugie Sarius ja Ci nie wierze w twoje żadne słowo.

Działacz fifa
1 rok temu
Reply to  Prawda

To siedź pizdo w czestochofce i tak całe życie będziesz kombinować jak się znaleźć w Warszawie za hajs gimbusek

Odb
1 rok temu
Reply to  Prawda

Siuras z mocnym przesłaniem: „Żadna wanna nie hańbi”

xarwr@wp.pl
1 rok temu

Przyjdzie kolejna fala zwolnien na jesieni, koncertow dalej nie bedzie to nagle raperzy zaczna mowic ludzkim glosem bo caly ten flex chuja bedzie wart.

stefan
1 rok temu
Reply to  xarwr@wp.pl

Chuja. Zobacz ilu raperów nagle zajęło się reklamami, będą więcej nagrywać żeby generować hajs ze spotify i youtube. Ci najwięksi raperzy mają hajs z wielu źródeł, nawet bez koncertów mogą dużo zarabiać.
Oczywiście mowa o tych co serio robią hajs, a nie o jakichś kasztanach z pożyczonymi czapkami gucci jak ten Blacha czy inni.

PejaTVN
1 rok temu

A pierdolisz Siuras… co Ty porównujesz swoją babcie sprzątająca klatki do dzisiejszej młodzieży przejedzonej mefedronem ? Czasy się zmieniły I nie pierdol ,ze żadna praca nie hańbi, łatwo mówić to komuś kto oszukuje nastoletnie dziewczyny na Antihype, a weź Ty idź np. Do wykonczeniowki popracować skoro jesteś taki mądry.

Mefedroniarz
1 rok temu
Reply to  PejaTVN

Wy to jesteście pojebani skoro ma pieniądze z rapu to po chuj ma iść do jakieś wykończeniówki ? XD

gawełek
1 rok temu
Reply to  Mefedroniarz

polski rap to nie praca , im szybciej to rzucisz tym masz wieksze szanse ze sie wyleczysz

PejaTVN
1 rok temu
Reply to  Mefedroniarz

Ty nie zrozumiałeś chyba do czego pije. Skoro chłop mówi ze żadna praca nie hańbi to dlaczego wybrał rap ? A No właśnie dlatego ,ze gdyby pracował normalnie to byłby to dla niego WSTYD

Facio od krabów
1 rok temu

Gość „antyhype” zamiast iść do normalnej roboty woli się sprzedawać pepsi, fame mma i pierdzieli że żadna praca nie hańbi. Beka z typa.

PIEKNE WLOSY MARECZKU
1 rok temu

WIEC SIE CHYC NORMALNEJ ROBOTY A NIE DUKANIE CI W GLOWIE

stefan
1 rok temu

Żadna praca nie hańbi, ale czasem odbiera smak życia. Idź jebać za 2k z jakimiś idiotami bezzębnymi na produkcji albo jeździć uberem z najebanymi Januszami po 12h dziennie na umowie zlecenie. Hajs nie starczy nawet żeby się od starych wynieść. Powodzenia z takim życiem.

KlulGlamlapu
1 rok temu

To zapierdalaja do fabryki i skoncz z tym chujowym rapem

pacino aldente
1 rok temu

jak nie hanbi .. gorzej byc socjalista niz dziwka ..

Prawda
1 rok temu

Opublikowany 14 godzin temu 21 sierpnia 2020 Przez Maxymilian Hozer

21:09 7

intellectual violence
1 rok temu

Widze że komentujący poniżej nie dzwigneli intelektualnie przekazu sariusa, sarius piona od normalnych ludzi z prawdziwego świata

Keke pizdeke
1 rok temu

Tej no na serio hahahaha

Pissing Cock
1 rok temu

Ty za to nie udźwignąłeś magii klawiatury i używania polskich znaków. Do tego ewidentnie masz coś z czerepem porobione, jeśli zwracasz się do kogoś, o kim na tym ścieku piszą artykuł i odnośisz się do niego jako ludzie! Rozdwojenie osobowości spowodowane mefką?

Popularne