Sprawdź nas też tutaj

News

Sarius z mocnym przesłaniem: „Żadna praca nie hańbi”

„Najbiedniejsi ludzie muszą ubierać się w najbardziej kosztowne ciuchy, aby zakryć swoją biedotę”.

Opublikowany

 

Sarius udostępnił w swoich social mediach bardzo emocjonalny wpis, w którym przekonuje, że żadna praca nie hańbi, a zawód, miejsce pochodzenia i markowe ciuchy nie mają większego znaczenia. – Chcę dać Ci do zrozumienia, że to wszystko w tym kraju wcale nie kręci się wokół Warszafki, chociaż na to wygląda w internecie, bo większość social gówna spływa akurat stamtąd. – tłumaczy raper.

Poniżej pełny wpis rapera:

– Tak jak Ci powiedziałem Dziewczyno: żadna praca nie hańbi i to żaden wstyd mieć przez pewien czas w swoim życiu prostą, czy nawet postrzeganą jako gorszą, robotę albo i przez całe życie. Dzisiaj masz na plecach kamizelkę i napis „serwis porządkowy” w pendolino tak jak ja miałem plakietke „w czym mogę pomóc uczę się, Mariusz” w samsungu, tak jak wtedy jak robiłem na myjni i przyjechało zarzygane auto i całym sobą nie chciałem tego sprzątać ale musiałem, bo trzeba cokolwiek by się nie robiło robić to solidnie do końca, ale i w duchu wiedzieć I WIERZYĆ W TO, że to obecne położenie to tylko etap przejściowy – wiem że Wy też macie swoje indywidualne poczucie wyjątkowości, własnego artyzmu, bo kurwa artystą możesz być we wszystkim – sam znam artystów, rzeźbiących w metalu czy na przykład ślusarzy zajebistych albo Gości artystycznie łamiących nosy – to powietrze naszpikowane jest szansami dla Ciebie! Wszystko jest tymczasowe.

Piszę to do Was żebyście nie frustrowali się flexem i ciuchami z Vitkaca, bo najbiedniejsi ludzie muszą ubierać się w najbardziej kosztowne ciuchy aby zakryć swoją biedotę.

Chcę dać Ci do zrozumienia, że to wszystko w tym kraju wcale nie kręci się wokół Warszafki, chociaż na to wygląda w internecie, bo większość social gówna spływa akurat stamtąd. Przez to czasem może Ci się wydawać, że znalazłaś się w środowisku, w którym trzeba być kimś a raczej mieć jakieś buty, i gdy nie masz pieniędzy na to lub po prostu nie lubisz się uzewnętrzniać wśród debili to jesteś skazana na społeczne obśmianie czy alienację.

Musisz wiedzieć, że ja jak i cała reszta moich rapowych ziomali naprawdę z „1 ligi rapu” wspieramy Cię i nas też pewnie niejednokrotnie nazwano już wieśniakami, śmieciarzami i tak dalej w zderzeniu z ICH światemq. Ale kiedy już tacy jak Ty – MY pojawiamy się u nich na salonach to zalega cisza. My dla nich jesteśmy nieobliczalni i prości. Boją się niepasujących pikseli.
Dlatego całym sercem jestem z Wami wszystkimi, z tymi „spoza”, z tymi których nie ma na zdjęciach na tych zamkniętych imprezkach dla elit, wśród tych kółek wzajemnej masturbacji nad sobą.

Sarius wieśniak jest z Wami, jak to kiedyś nazywała mnie większość tych co teraz biją mi piątki, tak jak moja Babcia była sprzątaczką w moim bloku i to jest robota taka jak i moja tak w mojej obecności nikt nie będzie komentował wartości kogokolwiek na podstawie wykonywanego zajęcia – i to jest też powiedzenie dla Ciebie do powtarzania do lustra.
Co by Ci te jebane pajace nie powiedziały nie daj wytrącić się z uwagi w biegu po Twój cel.

Za 5 lat będą Cię całować po rękach. Jak te wystraszone dziś co mnie muszą gdzieś zaprosić, bo ich umowa do tego zobowiązuje.

Jesteśmy z Tobą. Oni boją się nas.
ANTIHYPE 🌑
PS1 Dziękuję całej załodze Wars za darmowego schabowego z wyborną kapustką na kwaśno nie słodko jak lubię, ale zwłaszcza Tobie za rozmowę i pamiętaj co Ci ten wydziarany chory gość powiedział, może znajdziesz
PS2
Całym sercem pozdrawiam też Warszawę: Karata, Olka HDSa z Ochoty, FREE BGU, pozdrawiam Pewną Pozycję, Wowa i całą resztę wszystkich Warszawiaków mi znanych. Szacunek

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Prawda

Z jednej strony jak najbardziej dobrze mówi – sam mieszkam w Warszawie od urodzenia i widzę moich znajomych jakie mają przerośnięte ego. A nic nie umieją. Oni to margines społeczny ubrany w drogie ciuchy. A po drugie Sarius ja Ci nie wierze w twoje żadne słowo.

Działacz fifa

To siedź pizdo w czestochofce i tak całe życie będziesz kombinować jak się znaleźć w Warszawie za hajs gimbusek

Odb

Siuras z mocnym przesłaniem: „Żadna wanna nie hańbi”

xarwr@wp.pl

Przyjdzie kolejna fala zwolnien na jesieni, koncertow dalej nie bedzie to nagle raperzy zaczna mowic ludzkim glosem bo caly ten flex chuja bedzie wart.

stefan

Chuja. Zobacz ilu raperów nagle zajęło się reklamami, będą więcej nagrywać żeby generować hajs ze spotify i youtube. Ci najwięksi raperzy mają hajs z wielu źródeł, nawet bez koncertów mogą dużo zarabiać.
Oczywiście mowa o tych co serio robią hajs, a nie o jakichś kasztanach z pożyczonymi czapkami gucci jak ten Blacha czy inni.

PejaTVN

A pierdolisz Siuras… co Ty porównujesz swoją babcie sprzątająca klatki do dzisiejszej młodzieży przejedzonej mefedronem ? Czasy się zmieniły I nie pierdol ,ze żadna praca nie hańbi, łatwo mówić to komuś kto oszukuje nastoletnie dziewczyny na Antihype, a weź Ty idź np. Do wykonczeniowki popracować skoro jesteś taki mądry.

Mefedroniarz

Wy to jesteście pojebani skoro ma pieniądze z rapu to po chuj ma iść do jakieś wykończeniówki ? XD

gawełek

polski rap to nie praca , im szybciej to rzucisz tym masz wieksze szanse ze sie wyleczysz

PejaTVN

Ty nie zrozumiałeś chyba do czego pije. Skoro chłop mówi ze żadna praca nie hańbi to dlaczego wybrał rap ? A No właśnie dlatego ,ze gdyby pracował normalnie to byłby to dla niego WSTYD

Facio od krabów

Gość „antyhype” zamiast iść do normalnej roboty woli się sprzedawać pepsi, fame mma i pierdzieli że żadna praca nie hańbi. Beka z typa.

PIEKNE WLOSY MARECZKU

WIEC SIE CHYC NORMALNEJ ROBOTY A NIE DUKANIE CI W GLOWIE

stefan

Żadna praca nie hańbi, ale czasem odbiera smak życia. Idź jebać za 2k z jakimiś idiotami bezzębnymi na produkcji albo jeździć uberem z najebanymi Januszami po 12h dziennie na umowie zlecenie. Hajs nie starczy nawet żeby się od starych wynieść. Powodzenia z takim życiem.

KlulGlamlapu

To zapierdalaja do fabryki i skoncz z tym chujowym rapem

pacino aldente

jak nie hanbi .. gorzej byc socjalista niz dziwka ..

Prawda

Opublikowany 14 godzin temu 21 sierpnia 2020 Przez Maxymilian Hozer

21:09 7

intellectual violence

Widze że komentujący poniżej nie dzwigneli intelektualnie przekazu sariusa, sarius piona od normalnych ludzi z prawdziwego świata

Keke pizdeke

Tej no na serio hahahaha

Pissing Cock

Ty za to nie udźwignąłeś magii klawiatury i używania polskich znaków. Do tego ewidentnie masz coś z czerepem porobione, jeśli zwracasz się do kogoś, o kim na tym ścieku piszą artykuł i odnośisz się do niego jako ludzie! Rozdwojenie osobowości spowodowane mefką?

Popularne