Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Sarius z odrzutem z płyty „Antihype 2” i sprzedaż winyli

Posłuchajcie numeru „Analog”.

Opublikowany

 

„Analog” to kolejna współpraca Sariusa i duetu HVZX, która została zarejestrowana podczas sesji nagraniowych do płyty „Antihype 2”, a ostatecznie nie znalazła się na tym krążku.

Artyści zdecydowali się zobrazować i udostępnić ten teledysk w sieci z okazji rozpoczęcia sprzedaży winyli poprzednich platynowych albumów Sariusa. Kolekcjonerskie wydania „Antihype”, „Wszystko co złe” i „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” znajdziecie na stronie Antihype.

 
20 komentarzy
20 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Artur z Mojesza
3 miesięcy temu

Płaczliwa pizda.

PejaTVN(@pejatvn)
3 miesięcy temu

Jedynym odrzutem powinien być on sam.

666 2pac 997
3 miesięcy temu

Nie jestem 2pac! Wiele mord pamiętam! Dużo ludzi zastrzelę, bo mi to będzie radość sprawiało! Bez litości oraz bez skruchy! Nie mam wyrzutów sumienia! Sram na balladynę oraz na janko muzykanta, bo ten shit polaczkowy nie rapował! Zarapuj pan tadeusz mickiewiczowy ty kurwo oraz chuju żydowsko-słowiański!

666 2pac 997
3 miesięcy temu

Jebał Was wszystkich w dupy president Andrew D00da!

666
3 miesięcy temu

Szokumentary for free stuff from emule in 16K! Koloryfer is fucking polish shit, fag, cunt, plebs, bitch, where! Wpierdolę I wjebie w kalorywera całą seriously z karabinu maszynowego, a jego śmierć na p2p udostępnię! Hajsu na nim nie mam zamiaru zarobić! Kaloryfer to polaczek, bo on się polskiego obywatelstwa niezżeknie! Nie przyjmie on obcego obywatelstwa!

666
3 miesięcy temu

My psychofans and fanboys from the church!

Dariusz Sadowski, Daniel Borowy, Maciej Paszkiewicz oraz Przemysław Huszcza to cztery karły upolitycznione from Lidzbark Warmiński! A jest jeszcze polaczkowy aktorzyna Borys Szyc!

Jesteśmy polaczkowymi katolami z sekty katolskiej!

Guru 666

666
3 miesięcy temu

Morderczy Larry kuleczka!

666 2pac 997
3 miesięcy temu

Trzeci wymiar to ślązacy i oni się z tupaka kiedyś na youtube śmieli! 2pac ich zastrzeli i na nich serii z karabinu maszynowego nie będzie żałował!

777
3 miesięcy temu
Reply to  666 2pac 997

twoja stara pierdolona

666
3 miesięcy temu

Ice kalt vodka (taka zimna ta wódka była, że sobie nią język oraz podniebienie poparzyłem).

777
3 miesięcy temu
Reply to  666

TWOJA STARA JEBANA

Popularne