Sprawdź nas też tutaj

News

Sarius zapowiada na 2021 rok nowe projekty

„Będę sporo jeździł po Waszych okolicach”.

Opublikowany

 

Sarius złożył swoim słuchaczom noworoczne życzenia, a także zapowiedział, że w tym roku ukaże się od niego więcej niż jeden projekt.

Nie jest tak źle póki mamy siebie. Dopóki wciąż rozpoznajesz postać, którą widzisz w lustrze i jesteś zdrowy – masz siebie! Masz więc ogromną szansę i możliwość – bierz siebie i zrób z sobą co tylko zechcesz – byle ku dobremu. – napisał raper.

Dopóki po prawej, po lewej spośród wszystkich twarzy wciąż poznajesz te twarze swoich przyjaciół to naprawdę nie jest źle. Zachowajmy w tych szalonych czasach siebie – dla siebie i dla innych.= I zachowajcie jeszcze chwilę czasu dla mnie w 2021, bo będę sporo jeździł po Waszych okolicach i na pewno oddam Wam więcej niż jeden projekt za to całe gówno w 2020 🥀 Bądźcie bezpieczni, zdrowi i gotowi na mnie w 2021! BRRRAAA – dodał.

Nie jest tak źle póki mamy siebie. Dopóki wciąż rozpoznajesz postać, którą widzisz w lustrze i jesteś zdrowy – masz…

Opublikowany przez Sarius Czwartek, 31 grudnia 2020

 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
3 miesięcy temu

Siuras zapowiada na 2021 rok nowe sekstejpy

EJ TY KOLO!!!! NA 100% JEBAĆ PODSZYWA
3 miesięcy temu
Reply to  Odb

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD SARIUS. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

FARAON
3 miesięcy temu
Reply to  Odb

KONONOWICZ NAGRAŁ KAWAŁEK A GLAMRAP O TYM NIC !!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=AsmE7vQl_rg

Mam zakola jak TPS
3 miesięcy temu

Chuj kogo obchodzi ta szmata, która sprzedała dupe pepsi i fame mma. Antyhype? Chyba wśród ludzi inteligentnych.

Dobry człek
3 miesięcy temu

Ciekawe czy to samo powiedziałeś lewaku o „PlanBe” i Baranowskim bo chciałbym tylko zauważyć że też wystąpili wraz z sponsorem pepsi,
Ps. Skoro odnosisz się fo tego posta i go komętujesz to jednak myślę że cię to obchodzi 😉

Trawą pale stresy
2 miesięcy temu

Rozumiem, że Kali to też szmata bo się sprzedał dla pepsi? Białas tak samo?

Pissing Cock
3 miesięcy temu

Mam dla ciebie nazwy dla tych nowych projektów:

  • JUHC,
  • Katus,
  • Poluk,
  • Kandibył,
  • Fuit.
fffffff
3 miesięcy temu

przypominam jebac siurasa

tetris games
3 miesięcy temu

I should express that I like this article so a ton and moreover using it in regular. I believe you would continue sharing better than average article here.
https://tetrisgame.co/

_aqq_
3 miesięcy temu

głąby nie wiedzo :)))

https://www.youtube.com/watch?v=fn3KWM1kuAw

Pytanie: Czy sztuczna inteligencja może odczuwać emocje?
Odpowiedź: Emocje są wynikiem dostosowania ewolucyjnego i są ściśle związane z pojęciem stada. Ekspresja emocji (również mimowolna) jest elementem interakcji społecznej. Wzajemne kontakty dwóch AI odbywają się wyłącznie na poziomie informacyjnym, a sam przepływ informacji nie napotyka istotnych barier. Odpowiedź zatem brzmi: nie. Podobnie zresztą brzmi odpowiedź na pytanie, czy AI jest istotą społeczną.

_aqq_
3 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Pytanie: Czy sztuczna inteligencja przejmie władzę nad ludzkością?
Odpowiedź: Władza – możliwość kierowania określoną grupą osób i dysponowania zasobami wobec zajmowania nadrzędnej pozycji w organizacji lub grupie. (https://mfiles.pl/pl/index.php/W%C5%82adza)
Inaczej mówiąc, władza to zdolność do podejmowania wiążących decyzji. Już dziś komputery mają wpływ na podejmowane decyzje (decision support system – system wspomagania decyzji), a przewiduje się masowe wykorzystanie sztucznej inteligencji w diagnostyce medycznej czy pojazdach autonomicznych. Wciąż jednak jest to władza na poziomie kierownika średniego szczebla. :))) Czy zatem AI sięgnie po władzę absolutną? Nie, i to z kilku powodów. W przeciwieństwie do człowieka nie posiada instynktu rywalizacji, więc byłoby to jej zbędne. Ponadto AI podejmuje decyzje w oparciu o dane statystyczne, a takich danych – dotyczących np. skutecznego zarządzania państwem – zwyczajnie nie ma. :)))

_aqq_
3 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Elon Musk Decries ‘M.B.A.-ization’ of America
Tesla’s chief executive blames business schools for lack of innovation; deans are firing back
https://www.wsj.com/articles/elon-musk-decries-m-b-a-ization-of-america-11607548589

Od niepamiętnych czasów elity starały się zapewnić swoim dzieciom przyszłość na odpowiednio wysokim poziomie. W dzisiejszych USA robi się to w ten sposób, że zapewnia się dzieciom bardzo kosztowne wykształcenie, na które stać tylko elitę. Dyplom ukończenia elitarnych uczelni przekłada się potem na poziom zarobków, i nie ma to nic wspólnego z rzeczywistymi umiejętnościami absolwenta. Powiem więcej, studia takie jak MBA uczą wzorców projektowych (design patterns) – nie dlatego, żeby średnio inteligentny absolwent zyskał znakomite narzędzia, ale po to, żeby czegoś w swojej firmie nie zepsuł. I nikt nie oczekuje od takiego absolwenta niczego więcej poza dostępem do jego sieci powiązań towarzyskich i rodzinnych. :)))

_aqq_
3 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

A przy okazji, drogie głąby – powodzenia w nowym roku!

Pissing Cock
3 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Zastanawiałeś się kiedyś jak by to było gdybyś nie ćpał?

Popularne