Sprawdź nas też tutaj

News

SB FFestival vol. 3 – ruszyła sprzedaż biletów

Oprócz reprezentantów SBM Label wystąpią zaproszeni goście specjalni.

Opublikowany

 

SBM Label, SOLD OUT Agencja oraz klub Stodoła mają zaszczyt zaprosić na trzecią edycję SB FFestivalu. Oprócz reprezentantów SBM Label wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście. SB FFestival vol. 3 odbędzie się w Warszawie w legendarnym klubie Stodoła przy ul. Batorego 10.

Goście specjalni będą ujawniani stopniowo.

Bilety

I Pula – 65 PLN
II Pula – 75 PLN
III Pula – 85 PLN
Bilety VIP* I Pula – 149 PLN – limitowana ilość
Bilety VIP* II Pula – 199 PLN limitowana ilość!Bilety do kupienia w kasie klubu Stodoła

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl*Bilet VIP gwarantuje każdemu posiadaczowi: wejście na teren Festiwalu, miejsce w wydzielonej strefie VIP z balkonami i osobnym barem (w której zagoszczą również festiwalowi artyści), opaskę identyfikacyjną VIP, SB Maffijne vlepy oraz limitowany mixtape przygotowany specjalne na trzecią edycję SB FFestival.

Strefa VIP zlokalizowana będzie naprzeciwko sceny w sektorze z balkonami. Przebywając w strefie VIP siedząc na wprost sceny w komfortowych warunkach będzie można oglądać koncerty wszystkich gwiazd tegorocznej edycji Festiwalu!

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
emagieika
3 lat temu

ten kto kupi bilet ten pedał

staśłak
3 lat temu

najgorsze będą te młodociane kurwy przeprzychające się pod scenę. Przyjebiesz jakiejś łokciem za przepychanie to zaraz znajdzie się jej białorycerz chcący ci wpierdolić. Koncerty rapowe – nie polecam.

Karol
3 lat temu

Hejka zapraszam do przesłuchania piosenek Young Blita są bardzo dobre.Ten raper założył nie dawno nowy kanał a na nim są już dwa nowe kawałki które bardzo polecam a oto jeden z nich:https://www.youtube.com/watch?v=1DucsZNx23E

kredensik
3 lat temu

Dostalbym bilet za darmo, na start 3 zimne browarki z baru + sztuke koksu do kieszeni oraz jakas studentke do towarzystwa… to i tak kurwa bym nie poszedl na to! Bo najwidoczniej nie slucham pedalskiego popu i nie mam zamiaru sie obcierac w tlumie o jakies dzieci z gimbazjum.

Tylko Techno Pedaly!!

cydży
3 lat temu
Reply to  kredensik

Tylko Sb maffija heterosiu !

cydży
3 lat temu

Lil Pee kotku jedziemy na to ? Myśle że Sb maffija i ich fani zaakceptują nasze gejostwo a przy odrobinie szczęścia może nawet popchamy sie w dupke z jakimiś chłopaczkami fajnymi przy dobrej muzyce

Lubrykant
3 lat temu

Festiwal łaków, podziwiam wytrwałych co na to wyruszają, trzeba na prawdę nie mieć gustu XD

nie jestem rolnik tylko magik
3 lat temu

Popularne