Sprawdź nas też tutaj

News

SBM Label ogłasza piątą edycję festiwalu

Bilety już w sprzedaży.

Opublikowany

 

SBM Label zapowiedziało piątą edycję swojej flagowej imprezy. SBM FFestival vol. 5 odbędzie się pod hasłem “Znowu razem!” 25 i 26 czerwca 2021 w Warszawie i będzie to pierwsza plenerowa edycja festiwalu, który tym razem potrwa dwa dni. Bilety są już w sprzedaży za pośrednictwem bileterii Going.

W line-up’ie same asy, ale nie samą muzyką festiwal żyje

Zacznijmy od tego, co najważniejsze, czyli od muzyki. Wiemy już jacy artyści pojawią się na przyszłorocznym SBM FFestivalu, przynajmniej jeśli chodzi o reprezentantów SBM Label. Artyści wytwórni Solara i Białasa, z samymi założycielami na czele, wypełniają line-up czerwcowej imprezy. To oznacza, że fani rapu w jednym miejscu będą mieli okazję zobaczyć występy Maty, Bedoesa, White’a 2115, Beteo, Adiego Nowaka, KACPERCZYK, Moliego i wspomnianych Solara oraz Białasa, ale jak zawsze nie zabraknie także gości specjalnych.
Co poza koncertami? Organizatorzy SBM FFestivalu pokazali w poprzednich latach, że oprócz mocnego zaplecza muzycznego mają w zanadrzu pomysły na ciekawe inicjatywy towarzyszące imprezie. Podczas piątej edycji festiwalu ponownie pojawi się strefa SBM Space, w której uczestnicy będą mogli spędzić czas odpoczywając, przygotowując się do wieczornej zabawy oraz integrując się ze sobą. Znajdzie się w niej także festiwalowy sklep z muzyką i ubraniami. Wzorem czwartej edycji pojawi się także strefa warsztatów poświęconych branży muzycznej, ale to na pewno nie wszystko, czego mogą się spodziewać festiwalowicze.

Zamiast zimy – lato, a co zamiast Torwaru?

Uczestnicy SBM FFestivalu byli przyzwyczajeni, że impreza odbywała się cyklicznie w miesiącach zimowych, od grudnia do marca. Pierwotnie SBM FFestival vol. 5 został zapowiedziany na koniec lutego 2021 roku i tak jak czwarta, spektakularna edycja miał odbyć się na warszawskim Torwarze, ale w obecnej sytuacji epidemicznej jest jasne, że nie udałoby się go przeprowadzić.
W myśl zasady “nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, fani muzyki spod szyldu SBM Label będą mogli bawić się pod gołym niebem, bo piąta edycja wydarzenia została zaplanowana na czerwiec i po raz pierwszy odbędzie się ono w plenerze! Niewątpliwie jest to zmiana na lepsze, nie tylko ze względu na możliwe ograniczenia związane z koronawirusem, które mogłyby wpłynąć na przebieg festiwalu. Otwarta przestrzeń daje znacznie większe możliwości logistyczne i produkcyjne, a to oznacza, że ekipa odpowiedzialna za SBM FFestival planuje wskoczyć na jeszcze wyższy poziom, niż do tej pory. Co prawda nie wiemy jeszcze gdzie zagości pierwsza plenerowa edycja festiwalu, ale Warszawa obfituje w wiele ciekawych miejsc, w których odbywało się letnie imprezy muzyczne, dlatego możemy być spokojni, że organizatorzy podejmą właściwą decyzję.

Gdzie kupić bilet?

Podobnie jak w poprzednich latach, bilety na SBM FFestival są dostępne w bileterii Going, ale znajdziemy je także na nowej stronie internetowej festiwalu (https://sbmffestival.pl). W sprzedaży pojawiła się pierwsza pula biletów zwykłych jednodniowych (79 złotych), dwudniowych (99 złotych) i premium (199 złotych), które można zamówić także jako spersonalizowane bilety kolekcjonerskie. Wówczas cena każdego z nich jest wyższa o 20 złotych.

 
16 komentarzy
16 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Solar
2 miesięcy temu

W tej edycji mamy dla was ekstra niespodziankę.
Nie zdradzę kto to dokładnie jest, ale zapewniam was że to pionierka polskiego rapu z kutasem między nogami, który nie zmieścił mi się w japie.

PS: Białasowi się zmieścił cały.

Young HighToe
2 miesięcy temu
Reply to  Solar

A Twoja matka to kurwa :)))))

AMELIA
2 miesięcy temu
Reply to  Young HighToe

Pies jebał ci matke gdy byłeś mały to widziałeś teraz zawsze ci staje gdy wraca do domu

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  Solar

BDSM Label ogłasza piątą edycję fistingu

Bartłomiej Ciepłota
2 miesięcy temu

Siemka. Opierdoliłem dziś trzy pęta.

gały za newsy
2 miesięcy temu

Ciepłota kurwa nie ściemnhiaj.
Dzisiaj na portalu pojawiło się 5 newsów = 5 opierdolonych lasek.

Bang
2 miesięcy temu

https://www.youtube.com/watch?v=pAIonlR_lQk&ab_channel=Cris

Malik Montana ciśnie bekę z Palucha 😀

Gorzka Prawda
2 miesięcy temu
Reply to  Bang

I z Bilona! Ja pierdole, to jest to o czym mówiłem. Zwykły bananowiec z brodą, co poznał paru zakapiorow, wyśmiewa wielkie legendy ulicznego rapu.

A w tym czasie Wilku wrzuca kawałek Alberto na swoją tablicę.

Ja pierdole, ja zwykly śmundek się napierdalalem z ciapactwem jak trzeba bylo, a Wy wielkie kozaki oddaliście pole tym brudasom bez walki!

Pluje na Was. Jesteście padalcami.

A Malikn jak typowy brudas, poczuł, że ma siłę i zaczyna się panoszyć.

Ja pierdole Warszafka jest skończona!

Imperator
2 miesięcy temu

Mam wspaniały pomysł na biznes, brakuje mi tylko kapitału na start. Całe wydarzenie trzeba opierdolić siatką. I to wszystko! Potem można sprzedawać dzieciakom bilety na oglądanie małp, takie nie-mini zoo

vcds
2 miesięcy temu

kiedy sie coś rusy z tym ich SBM Starter?

Batman
2 miesięcy temu

Bartłomiej Ciepłota to jebana ciota

Socjopata
2 miesięcy temu

Gdzie jest incel ra ra ra
Czy ktoś widział incela

p0lak
2 miesięcy temu

jebie mnie to

Bartłomiej Ciepłota
2 miesięcy temu
Reply to  p0lak

Zazdroszczę :3

Quelle
2 miesięcy temu

Nowy wyglad komentarzy jest zjebany wogóle nie chce mi sie juz tu wchodzic i komentowac! Oddajcie stary wyglad komentowania!

Generał Kierz
2 miesięcy temu

Kapitan Bomba to parobek galaktyczny. Jeśli ktoś zobaczy tutaj tego wypłosza raportować bezpośrednio do mnie.

Popularne