Sprawdź nas też tutaj

News

SBM Label rzuca wyzwanie swoim słuchaczom

Stronger by movement. O co chodzi?

Opublikowany

 

Właśnie ruszyła akcja Stronger By Movement, napędzana przez oficynę SBM. O co chodzi? Posiadasz potencjał, umiejętności, masz swoje zajawki. Sprawdzasz się w tym, plus jarają cię efekty Twoich działań. Pokaż jak realizujesz je solo lub wraz ze swoją bandą.

Jak wygląda Twoja ekipa? Co razem robicie, jak spędzacie czas, jakie są Wasze miejscówki? Pokażcie jaki macie przelot na Wasze crew oraz jak działacie indywidualnie. Wystarczy, że między 7 czerwca a 7 lipca, zrobicie zdjęcie (najlepiej w ciuchach SBM) lub nakręcicie klip na Instagram i:

❖ w opisie zdjęcia wyjaśnijcie w kilku słowach jak w ekipie realizujecie swoje zajawki, jak tworzycie swoją bandę, jak rozumiecie hasło Stronger By Movement;

❖ oznaczycie je #STRONGERBYMOVEMENT, @SBM_Esthetic;

Spośród przesłanych zdjęć ekipa SBM wyłoni brygadę zwycięzców, którzy otrzymają:

❖ udział w sesji zdjęciowej nadchodzącej kolekcji SBM Esthetic;

❖ zaproszenie na koncert wybranego artysty SBM Label wraz z wbitką na backstage;

❖ możliwość wyboru produktu z kolekcji SBM FW 19/20, zanim ten trafi do sprzedaży;

❖ bon dla ekipy o wartości 1 500 zł na zakup produktów z SBMStore.pl.

SBM, wcześniej SB Maffija, urzeczywistnia historię, w której wspólne działanie pozwala stać się silniejszym. Solar z Białasem oraz swoją ekipą stworzyli więcej niż firmę, label i markę. Stworzyli Ruch przez wielkie “R”. Ruch napędzany przez setki tysięcy słuchaczy.

Rap, gdyby nie my, inaczej by brzmiał – nawijał Solar w urodzinowym numerze „Białas”, poświęconym swojemu kumplowi i wspólnikowi, a także ich długiej historii. Nie można mu zaprzeczyć. Teraz Wasza kolej. Pokażcie swoją ekipę.

To jednak nie wszystko. 29 czerwca, już od 13:00, na terenie warszawskiej Iskry pojawi się pop-up SBM SPACE. W przestrzeni oprócz klasycznego letniaka i plażowego klimatu realizowany będzie spot promujący flagowe hasło labelu. Wystarczy wpaść i pokazać swoje skillsy, by pojawić się w klipie.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Biały furiat

Te Balas! Krowa ci z farmy spierdala!

Odb

BDSM label wyzywa swoich słuchaczy i rzuca nimi

ksajbnfl

bon dla ekipy o wartości 1 500 zł na zakup produktów z SBMStore.pl.
czyli po parze skarpetek i elo

Kaszysz

Już to kurwa widzę, jak dwunastoletnie dzieci z radlerami w rękach wrzucają te zjebane zdjęcia na insta, by „móc wygrać” 10 kg paszy dla świń od Rolnika i pudełko zużytych kondonów, w których ruchali się nawzajem

Skipper

Są tu może jacyś ludzie z wykopu ? Jeśli tak to mam prośbe – moglibyście zdemaskować ProfesoraNauk tak jak to zrobiliście z Klocuchem lub Testovironem ? Byłbym bardzo wdzięczny.

Esteban Sanchez

Jan Cwelowski
Ul.Konfidentow 9/97
Szczyrk

Mama Cydżego

„Wykop wystalkował Testo” o kurwa stary xD

kiki

❖ zaproszenie na koncert wybranego artysty SBM Label wraz z wbitką na backstage
Za darmo bym nie poszedł na nikogo z tego ‚gangu’.

Wasz ziom

Kto się na to nabiera

ANALNY

SBM Label rzuca ANALNE wyzwanie swoim słuchaczom

Popularne