Sprawdź nas też tutaj

News

SBM label udostępnia odsłuch płyty White’a „Młody Książę”

Następca krążka „Rockstar”.

Opublikowany

 

Na kanale SBM Label ukazał się odsłuch płyty White’a 2115 „Młody Książę”. To następca złotego albumu „Rockstar”, który ukazał się 25 października 2019 roku.

“Młody Książę” to dziewiętnaście starannie wyselekcjonowanych i spójnych brzmieniowo utworów. White zaprasza nas do świata szybkich samochodów, drogich ubrań i pięknych kobiet kontrastujących z samotnością, uzależnieniami i celebryckim blichtrem. To świat, w którym sukces od porażki potrafią dzielić sekundy.

Tak jak przy pierwszej płycie, White zaprosił do współpracy zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Udało im się stworzyć unikatową mieszankę trapu i elektroniki i sprawić, że projekt zyskał własne charakterystyczne brzmienie. Na albumie nie zabrakło również gości – gospodarza swoimi zwrotkami wsparli czołowi przedstawiciele polskiej sceny rapowej.

Odsłuch

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
stek jeffa
1 rok temu

„White zaprasza nas do świata szybkich samochodów, drogich ubrań i pięknych kobiet kontrastujących z samotnością, uzależnieniami i celebryckim blichtrem. To świat, w którym sukces od porażki potrafią dzielić sekundy.”

Strzeliłem kozami w monitor czytając te bzdety. Kolejny bajkopisarz z podwórka. Gówno mnie obchodzi jego opinia o szybkich samochodach i celebryckim blichtrze w którym nigdy nie był i nie będzie. Biedne smutne piotrusie pany.

Dymam wasze matki
1 rok temu
Reply to  stek jeffa

Wiem, że to trochę dziwne co wam napiszę, ale pomyślałem, że white mógłby też pierdolnąć samobója, kurrrrrwa ale by było o jednego cwela mniej na tej scenie, jebać nową szkołę ha tfu

Możliwe że jestem twoim starym cioto
1 rok temu
Reply to  stek jeffa

Chce znaleźć twoja starą kurwę na dwie noce, dalej stoji pod monopolem na limanowskiego?

Lucjan
1 rok temu

Jemu sie wydaje ze jezt kurwa depwche mode ze tak glos zmienia. Straszne gowno ta jego tak zwana muzyka. Hiphopolo 2.0

WnukTedego
1 rok temu

Posypcie mu Whita z trutki na szczury . Gówno bez przekazu smutne że ma więcej wyświetleń niż pierwsze wwo czy Molesta ale w sumie debili zawsze było więcej niż normalnych ludzi .

Sedzia stuleya
1 rok temu
Reply to  WnukTedego

95% tych wyswietlen jest z chin i indii, nie sadzisz chyba ze ktokolwiek by tego sluchal z wlasnej woli po za samym autorem w chwili nagrywania. Ta cala nowa szkola jest jak woda w butelkach; od chuja tego do wyboru a to i tak tylko pierdolona woda, i kazda niby jest unikalna. Chuj do dupy tworcom chaly.

WnukTedego
1 rok temu
Reply to  Sedzia stuleya

Kurwa humor mi poprawiłeś bo się martwiłem że serio go ktoś tak słucha. Ale serio stara szkoła powinna ich wziąć na cel tak samo my lać w pysk każdego kto go słucha . To jest straszne co w kilka lat się odjebało współczuję ludziom 30+ bo przez pryzmat tych idiotów oceniają moje pokolenie ( 1998r) . Debil debila debilem pogania a nastolatki się jarają strach się bać co dzisiejsze 12 latki nagrają za dekadę

BabciaTedego
1 rok temu
Reply to  WnukTedego

Wypierdalaj cwelu

BabciaTedego
1 rok temu
Reply to  WnukTedego

Łajt to muj ulubjony raper pszestań ko wysywac cfelu bo muj gang cie wyjasni

PIEKNE WLOSY MARECZKU
1 rok temu

WHITE 2116 KAZIK 548 JARO PTS 212, JNUSZ BSR6920, WYPIERDALAC TROJLITEROWCY OD RAPU

SicenS
1 rok temu

Ręka do góry kto czekał

Liż mi pizde
1 rok temu
Reply to  SicenS

Czekał z chujem w dłoni na twoją matule to chyba wystarczy

Popularne