Sprawdź nas też tutaj

News

SBM Space: Academy – rusza nowa inicjatywa

Słuchacze polskiego rapu nie chcą już być tylko odbiorcami, ale także twórcami.

Opublikowany

 

SBM Space: Academy, to nowa inicjatywa, która powstała w odpowiedzi na rosnące z roku na rok zainteresowanie branżą muzyczną. Słuchacze polskiego rapu nie chcą już być tylko odbiorcami, ale także twórcami, którzy wiążą z nim swoją przyszłość, nie tylko hobbystycznie.

SBM Space: Academy jest kolejną atrakcją towarzyszącą piątej edycji SBM FFestivalu, a wziąć w niej udział mogą wszyscy posiadacze aktywnych biletów na to wydarzenie. Tegoroczna odsłona odbędzie się hybrydowo: stacjonarnie w SkyBoxie na stadionie Legii Warszawa oraz online, na stronie https://sbmffestival.pl/. Dzięki temu rozwiązaniu, w warsztatach będą mogli wziąć udział nawet wszyscy festiwalowicze, bez względu na aktualnie obowiązujące restrykcje związane z pandemią.

Wśród prelegentów znajdą się osoby na co dzień pracujące za kulisami rapowej sceny. O produkcji koncertów i wyzwaniach czyhających na ich organizatorów opowiedzą Magda Dubrawska i Klaudia Żułcińska. W portfolio SOLD OUT Agencji znajdują się m.in. trasy koncertowe artystów SBM Label, wydarzenia towarzyszące premierom płyt, a także festiwale, które z roku na rok organizowane są z jeszcze większym rozmachem, aby zapewnić słuchaczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Z kolei temat PR-u i marketingu w branży rapowej poruszą Kacper Szymański i Kacper Janus. Zainteresowani ścieżką powstawania najgłośniejszych kawałków z pewnością odnajdą się na warsztatach z Dominikiem Iwanem i Jonathanem Łosiem z Nobocoto Studio, dla których chlebem powszednim jest współpraca z czołowymi raperami przy najlepiej sprzedających się albumach w Polsce. Pełny skład prelegentów SBM Space: Academy zostanie ogłoszony wkrótce, ale organizatorzy już teraz zapewniają, że warto poczekać.

Rejestracja na warsztaty stacjonarne rozpocznie się 1 czerwca na stronie https://sbmffestival.pl/ w zakładce SBM Space, a 8 czerwca wybranej grupie osób zostanie udostępniony bilet, którego pobranie będzie możliwe przez 24h. Jeśli w tym czasie wejściówka nie zostanie pobrana, bilet przepada, a zaproszenie otrzyma kolejna osoba. Organizatorzy zwracają uwagę, że przez obostrzenia związane z pandemią, liczba miejsc na warsztaty stacjonarne jest ograniczona. Na stronie internetowej festiwalu będzie dostępny stream na żywo, dzięki czemu w SBM Space: Academy udział będą mogli wziąć wszyscy posiadacze biletów..

Warsztaty odbędą się w dniach:
11.06., g. 17:00 – 20:00 – Organizacja koncertów – SOLD OUT Agencja
12.06., g. 10:00 – 13:00 – PR & marketing – SBM Label
18.06., g. 17:00 – 20:00 – Mix i realizacja – Nobocoto Studio
inne, ogłoszenia wkrótce!

Opis zagadnień, które zostaną poruszone podczas poszczególnych paneli zostanie opublikowany na https://sbmffestival.pl/ oraz w dedykowanym wydarzeniu w serwisie Facebook.

Organizatorzy przypominają, że zalogowanie się do strefy SBM Space jest równoznaczne z rozpoczęciem korzystania z biletu na festiwal, tym samym oznacza brak możliwości jego zwrotu.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Peja współżyje analnie z Paluchem
1 miesiąc temu

BĘDZIE PRESTON ?

Pizdoutykaczka
1 miesiąc temu

Ciepłota jest ciepły a Preston zimny

Pizdoutykaczka
1 miesiąc temu

Pięknie to podsumowałeś

Nikt
1 miesiąc temu

Jebać to krypto lgbt.

Odb
1 miesiąc temu

BDSM Anal: Academy – rusza nowa inicjacja

AzbeST
1 miesiąc temu

Nie czytam nic innego niż nagłówek i żyję z nadzieją, że to próba wysłania tych wszystko rapowych astromałp w kosmos!

Socjopata
1 miesiąc temu

Młodzież powinna uczyć się konkretnych zawodów, brakuje nam fachowców, ludzi do ciężkiej, uczciwej pracy.

Facio od krabów
1 miesiąc temu
Reply to  Socjopata

Po co nam więcej fachowców, żeby później zapierdalali na jakiegoś szwaba czy angola?

Pizdoutykaczka
1 miesiąc temu

Gdzie jest ta kurwa mokotowska co na spawarce robi?

Popularne