Sprawdź nas też tutaj

News

Scarlxrd: „Nasr*łem w busie do worka na śmieci i nosiłem jak Św. Mikołaj”

Raper z maską na twarzy opowiada o najbardziej szalonym koncercie.

Opublikowany

 

Scarlxrd
Scarlxrd

Scarlxrd to były Youtuber, który kilka lat temu zdecydował się zerwać ze starym wizerunkiem i już jako raper wykreować nowy, dużo bardziej kontrowersyjny. Młody Brytyjczyk wystąpił w maju w Warszawie i Krakowie. Słynący z dziwnego zachowania raper pojawił się przed polską kamerą i opowiedział o swoim najbardziej szalonym koncercie.

W naszym autobusie możemy sikać, ale nie możemy srać. Co ssie. Tutejsze żarcie jednocześnie zgadza się ze mną i nie zgadza. Dlatego na chwile musiałem zmienić się w psa. Jedyny sposób, by zrzucić coś z siebie, to włożyć plastikowa torbę do klozetu. Nasrać do torby, skończyć i potem ją związać. Zarzucić sobie na ramię, wędrować z tym do kosza niczym Święty Mikołaj – i rzucić – opowiada raper w rozmowie z Mateuszem Natali.

Scarlxrd dobrze przyjęty w Polsce

W maju odbyły się w Polsce koncerty Scarlxrda, rozpoczynające jego pierwszą europejską trasę i promujące płytę „DXXM”. Przyjęcie publiczności można nazwać więcej niż entuzjastycznym. Zarówno w krakowskim klubie Kwadrat, jak i w Warszawie, w klubie Niebo, publiczność poddała się całkowicie zabawie i szaleństwu pod sceną. Wydawać by się mogło, że niewiele osób słyszało o tym raperze, jednak okazało się, że Scarlxrd ma już w naszym kraju bardzo oddanych fanów. Ostry miks rapu, hard core’a, punka i elektro polska publiczność przyjęła z wyjątkowym oddaniem. Raper przyznaje się do inspiracji Eminemem, Michaelem Jacksonem, Slipknotem czy Alice in Chains. Scarlxrd był bardzo szczęśliwy, że polska publiczność przyjęła go tak dobrze i zapowiedział rychły powrót. Tutaj możecie zobaczyć kilka zdjęć z wizyty rapera pod muralem na warszawskim Służewcu.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Gość

To ma być śmieszne? Co za pierdolona obleśna małpa

mac

Sam jesteś obleśną malpą na dodatek białą jebać jelenia białego ssij pałę do papy

Gość

Won z mojej Ziemi fanatyku brudasów! Tfu!

mac

Jebał ciebie biały huj ssij pałę cipo jebana zrobisz mi coś już się boję ciebie jebał ciebie pies ty dziwko biała huj ci w dupę kurwo no chodz na 1 na 1 odważ się tutaj jesteś kimś a w realu jesteś dziwką którą bym jebnął w pysk no dawaj dziwko co tutaj jesteś w mordzie mocny wyskocz na 1na1 CIPKO ZJEBANA.

XDD

ale kurwa żałosny typie jesteś. ręce opadają

mac

No i wzajemnie pedale jebany huj ci w dupę cipko

mac

Ale dziecko z ciebie żałosne idź do mamy poskarż się że obrażają ciebie bo jesteś cipą zwykłą

hahaha

„wyskocz 1na1” pisze dziecko siedzące za monitorem XDDD

mac

Wzajemnie cipko żałosna huj ci w dupę tutaj to jesteście wielcy w gadce a tealu cipki hahahahaha

mac

Idź do mamy poskarż się że cię tu obrażają i ubliżają huj ci w dupę huju lub pizdo.

997

A myślałem że zamiast chodzić z tym to to zje…

Trystydycymyt

Spokojnie, nie wszystko na raz. Jeszcze będzie z niego GGalen ()

A za muzę props. Daje czadu obleśny skurwol. Rasowe małpiszony wychodzą z publiki.

Mecenas

Ludzie, którzy mają problemy psychiczne często się z tym ukrywają, by starać się żyć normalnie w społeczeństwie, a ten debil cieszy się z tego, że jest niedojebany i na dodatek jest czarny.

Menjong

mimo tego i tak zjada całą polską scenę , nawet taki niedojeb błyszczy przy raperach pokroju chady czy bonusa

debil

a takim miłym jutuberkiem był…

Popularne