Sprawdź nas też tutaj

teledysk

schneider: „To czyste wk*rwienie zrodzone z bezsilności do ludzkiej głupoty

Raper promuje płytę „Żółć”

Opublikowany

 

„Preacher” to pierwszy singiel schneidera zwiastujący jego solową płytę „Żółć”.

Zapraszam do sprawdzenia pierwszego singla z albumu „Żółć”, którego podłoże to czyste wk*rwienie zrodzone z bezsilności do ludzkiej głupoty i niezrozumienia. Klip pełen emocji, oldskulowych przebitek kręconych klasyczną kamerą z lat ’70 dla dodania kolorytu. Sam utwór jest mocno klasyczny dzięki bitowi SoCare’a oraz brzmieniu i cutom narzuconym przez DJ Cidera. – komentuje raper.

W takiej formie właśnie pokochałem rap i w takiej go zrobiłem, co nie znaczy, że tylko na to się zamknąłem. Do tego dojdziemy przy następnych singlach. – dodaje.

 
22 komentarze
22 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesooooooooor Traaaaaapu Móóóóóówi Jaaaak Jeest
4 miesięcy temu

CZYSTE WKURWIENIE TO MIAL TAKI YOUTUBER SZARPANKI Z ZYCIEM JAK MU UTKALEM PIZDE NA YOUTUBE

MASOWO Z PONAD 1000 KONT W PRZECIĄGU MIESIĄCA (ŻEBY NIE W JEDNYM CZASIE) JEGO KANAŁ ZA HEJT I GO WYJEBALI HEHE TYP MA TAKI DURNY WYRAZ TWARZY ZE ZASLUZYL ZEBY MU UTKAC PIZDE NA DOBRE, NIEZLE SIE MUSIAL SFRUSTROWAC PRZEGRYW JEDEN

PS.

Z CYKLU JEBAĆ POLSKIE ZAWODY I POLSKICH ZAROBASÓW FIZYCZNYCH:

JEBAĆ SPAWACZY, TO NAJBARDZIEJ POGARDZANY ZAWÓD W POLSCE, MAŁPA ZE SPAWARKĄ LEPIEJ BY SPAWAŁA NIŻ POLSKI NAJEBANY SPRAWACZ Z RYJEM JAK INTRUZ I TRZĘSĄCYMI SIĘ RĘKAMI OD DENATURATU, TAKI SPAWACZ ZAROBI 3000 PLN, HA TFU PLUJE NA TAKA ILOSC PIENIEDZY, SRAM KASĄ MAM ROLEXA DATEJUST ZA 50.000 PLN PAZIU SPAWACZU I PUSZCZAM CI SPAW NA TWOJĄ OPRYSZCZONA MORDĘ! HA TFU!

JAKIMI INNYMI ZAWODAMI POGARDZACIE?

Ychszty bydlaku!
4 miesięcy temu

Wypierdalaj przegrywie i farmazoniarzu!

Odb
4 miesięcy temu

spermer: „To czyste wk*rwienie zrodzone z bezsilności do zruchania męskiej dupy”

Wcale nie Sentino
4 miesięcy temu

Polskimi raperami w srebrze i cyrkoniami
I paluchem

Zakolak 3.0
4 miesięcy temu

Mój fryzjer powiedział mi że zakola tworzą się od zażywania mefedronu i że nie jest możliwy przeszczep włosów na zakola bo te miejsca są już wysmażone. Uważajcie na siebie.

/// trzy paski adidadaski \\\
4 miesięcy temu
Reply to  Zakolak 3.0

Mysle ze fryzjer sprzedal ci taka gadke bo moze chcial cie zwyczajnie wyruchac.

POTWIERDZONE INFO
4 miesięcy temu

KUZYNKA BUCZERA SIĘ ZASZCZEPIŁ I ZDECHŁ

Tps
4 miesięcy temu

Priczer w brąz

jak to jest ?
4 miesięcy temu

Jeśli ktoś nie nia ma takich upodobań to nawet w puszce drugiego chłopa nie „rusza” choćby nawet „ruszany ” dziewczę przypminał , ci co „ruszają ” widac mają to w sobie , gdyby nie mieli to b nie 'ruszali ” .

Kondon z lazaretu
4 miesięcy temu

jaki schneider? kurwa podjeba shaftera?ludzie opanujcie sie kurwa

Violent J
4 miesięcy temu

Bernd Schneider to byl taki pilkarz niemiecki stad ksywa a schafterem to ostatnio jezdzilem w gta 4

Janusz Szafałowicz Cebulak Polaczek biedaczek
4 miesięcy temu

ZUS I PSYCHIATRZY TO KURWY ORAZ CHUJE TAKIE SAME JAK POLICJA Z SĄDAMI POLACZKOWYMI – CHUJE W DUPY IM & WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM!

Stary Włodka
4 miesięcy temu

WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO… Czytaj więcej »

Czajnik zbr
4 miesięcy temu

Uwaga uwaga! Ważny komunikat! Poszukiwany przez policję jest redaktor portalu glamrap! Jak podaje młodszy aspirant Mariusz Tłuk „BARTŁOMIEJ CIEPŁOTA RUCHA W DUPĘ KOTA”

Mam zakola jak TPS
4 miesięcy temu

Co to za szwab?

Cyganskakurewka
4 miesięcy temu

Lamus myśli że wszystkie rozumy pozjadal xD pierdolony mądraliński, wkurwiony na ludzką głupotę xD co za zjebus

Pracownik produkcji
4 miesięcy temu

Ok siedze wlasnie na klopie w robocie, sprawa wyglada tak:

Zakochałem się w jedynej dziewczynie z naszego działu, i z uwagi na fakt, że jest jedyną na 200 samców nie mam za bardzo pomysłu jak zagadać. Nawet gdybym miał to nie ma kiedy bo zawsze doczepi się do niej jakiś stulejarz.

OHHH HELENKO NAJDROZZSZA, gdybym tylko umiał dobrze przyswirowac pawiana ;[

Pegiek
4 miesięcy temu

Ta? To dawaj się napierdalamy cwelu jeden. Bez sprzętu do odciny albo odklepki

t rapier
4 miesięcy temu
Reply to  Pegiek

nadymasz się jak we wresniu w 39 – jak sie skonczyło wiadomo – u- cieczka szybka na teren wroga .

Pegiek
4 miesięcy temu
Reply to  t rapier

Nadyma to sie twoja siostra jak kaze jej wycisnac z dupska cala moja sperme na parkiet, zeby potem mogla to grzecznie zlizac

t rapier
4 miesięcy temu
Reply to  Pegiek

Skoro moja stara była dobra na du..to znaczy że lubisz to miejsce, a jak lubisz to miejsce
to jesteś szambonurkiem i tyle . Twój ojciec też się żali że tam mu „majstrowałeś „…

jednak nadymasz się
4 miesięcy temu
Reply to  Pegiek

Nieżle musisz być pokrecony skoro starsze panie tam „atakujesz ” , w jakim celu , nie ma młodszych , czy takie są twoje upodobania? Ja bym nawet nie był sprawny do takiej akcji a ty jeszcze jak piszesz finiszujesz , no, no niezły z ciebie freak i czemu na parkiet skoro jak twardniejesz na miękko to cie oddcina i trzeba cie z klepki podnosić?

Popularne