Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Schwesta Ewa – „AYWA”

Niemiecka raperka z polskimi korzeniami wraca z nowym albumem.

Opublikowany

 

Data premiery: 01.06.2018

Po wielu problemach prawnych i pobycie w więzieniu, kontrowersyjna niemiecka raperka Schwesta Ewa wraca z drugą solową płytą „AYWA”. Na krążku znalazło się 16 utworów, a całość trwa 49 minut.

Nowy album Ewy Muller, bo tak naprawdę nazywa się artystka polskiego pochodzenia został wydany nakładem wytwórni Alles Oder Nix Records.

Schwesta Ewa urodziła się w Koszalinie. Po trzech latach przeniosła się z rodziną do niemieckiego miasta Kilonia. „Niemiecka gangsta raperka” – tak prokurator podczas procesu o stręczycielstwo określił artystkę. Schwesta Ewa to także była prostytutka, która w styczniu 2015 roku wydała swój pierwszy album „Kurwa”, na którym przeplata niemiecki rap z polskimi wulgaryzmami.

Tracklista

1. Mein Geständnis
2. Alles nur Show
3. Sharmutas
4. Escort Flow Deux
5. Es fehlt n’ Zwanni
6. 24-7 Parra
7. Aywa
8. Schubse den Bullen
9. Herr Wärter
10. Tabledance
11. Separee
12. Gossentourist
13. Waywayway
14. Ware Liebe
15. Pum Pum
16. Frei

AYWA Fanbox

Raperka przygotowała też wersję specjalną płyty. Jest to AYWA Fanbox, dla oddanych fanów artystki, w którym oprócz krążka znajdziemy, plakaty, pocztówki, vlepki, Ep-kę „Free Ewa”, wersję instrumentalną podstawowej płyty oraz… dmuchaną lalkę. Co ciekawe, sztuczka lalka została wykonana na podobieństwo Ewy i znajdziemy na niej m.in. takie same tatuaże, jakie oryginalnie posiada raperka.

Popularne