Sprawdź nas też tutaj

News

Sensacyjna wygrana Cypisa z Qbikiem na Fame MMA

Koniec beefu między artystami.

Opublikowany

 

Pod osobistym konflikcie i dissach, z którymi mieliśmy się okazję niedawno zapoznać, Cypis i Qbik stanęli wczoraj w oktagonie Fame MMA. Autor hitowego kawałka „Biała mewa”, chociaż nie był faworytem, wygrał ze swoim rywalem przez duszenie zza pleców.

Walka zaczęła się od niskich kopnięć Qbika, który nacierał także sporą ilością ciosów. Cypis przyjmował uderzenia, ale sam ich nie wyprowadzał. Kiedy wydawało się, że Cypis jest na straconej pozycji i pewnie przegra walkę, ta przeszła do parteru, a tam artysta związany z Nagłym Atakiem Spawacza poddał rywala przez duszenie zza pleców.

Jestem wk*rwiony. Kondycji zabrakło, techniki też, ale ch*j. – mówił po walce Qbik, deklarując, że jego beef z Cypisem jest zakończony. – Qbik mi tak przypi*rdolił, że mózg mi się na nowo załączył. – dodał Cypis.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
taaaaaa

Parodia

Gnysi00wskyy

Racja

odb

Sensacyjna kąpiel Cypisa z Qbikiem na Wanna MMA

Gnysi00wskyy

Chciałbyś

Odb

Sensacyjny anal Cipisa z Qrwikiem na Shame MMA

sowabezoka

quebo feat. pedał co poryczał się po bitwie

Ślepy od swiatła

Moment,naprawdę z całymm szacunkiem ale widzialem tą walkę jak rozkrecił wiatrak to wygladalo jakby dwie dziewczyny na wiejskiej potancòwce po pijaku bez namyslu biły się o koszyk jagòd, naprawdę żdani z nich artysci ani fighterzy, dwie jebane cipy co bić się nie potrafią nie wspominajać o tych ich wypowiedziach czy piosenkach,żenada

EnoHoNo

Sensacyjne zaręczyny Cypisa z Qbikiem na Female MMA
Koniec konkubinatu między artystami.

Sfrustrowany słuchacz

W końcu coś o rapie!

hmm

Dogadali się pięknie, znajomi obstawili. Tak się robi bukmacherów w chuja.

Wirażka

Wyglądają na tym zdjęciu jak dwóch pedałów w czułych objęciach. Tfu kurwa.

BeImondo Informator

Beef artyści talent MMA sport rap hip-hop wyraziste postacie czy nawet muzyka nie dotyczy tych dwoch czy kogokolwiek na tych galach.

Popularne