Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Sentino „Aporofobia”

„Redukujemy święto Trzech Króli do święta jednego króla”.

Opublikowany

 

sentino aporofobia

Data premiery: 06.01.2022

„Aporofobia” to pierwsza płyta Sentino wydana w 2022 roku. Tracklista krążka składa się z 13 numerów, a jedynym gościem jest Schwesta Ewa.

– Będzie to mój pierwszy prawdziwy, nagrany w prawdziwym studio album. Na razie wszystkie moje płyty były nagrywane w domu. Niedługo lecę do mojego brata, który zbudował bardzo fajne studio. Klimat „Aporofobii” będzie zbliżony do pierwszego „Zabójstwa lirycznego”. – ujawnił Sentino podczas rozmowy z fanami na Instagramie.

Album otwierał będzie utwór „Hurra”, którego posłuchać można jedynie na stronie służącej do zamawiania preorderu – www.aporofobia.eu. Kolejne trzy single promujące album to „45”, „PSG” i „POWW!!!”, do których powstaną teledyski autorstwa CrackHouse („45” i „PSG”) oraz francusko-belgijskiego kolektywu animatorów („POWWW!!!”).– Cała Polska już wie, że jest tylko jeden król w polskim rapie! W związku z tym postanowiliśmy w 2022 roku zredukować święto Trzech Króli do święta jednego króla i uczcić to w najlepszym stylu – premierą nowego albumu Sentino „Aporofobia”. – czytamy na stronie rapera.

Preorder

Każdy kto kupi płytę w preorderze otrzyma wraz z nią plakat z autografem Sentino, zaproszenie na prywatny live (listening party), który odbędzie się na dzień przed oficjalną premierą (podczas live’a będziecie mogli usłyszeć finalną wersję „Aporofobii” i spędzić czas rozmawiając z ulubionym artystą) oraz kod zniżkowy na sekretny drop.Album na stronie aporofobia.eu kosztuje 139 zł.

Tracklista

 1. Hurra!!! (prod. Culten)
 2. Jackie Chan (prod. Getmony)
 3. 45 (prod. Getmony)
 4. Piekło Banús (prod. Getmony)
 5. My best life (prod. Getmony)
 6. Hollow tips (prod. Getmony)
 7. PSG (prod. Getmony)
 8. Prada (prod. Getmony)
 9. Żaden (prod. Getmony)
 10. Lebara SIM (prod. Getmony)
 11. POWWW! feat. Schwesta Ewa (prod. CrackHouse)
 12. Do Boga (prod. Getmony)
 13. Wakacje (prod. Getmony)

Artykuły

 1. Sentino z rekordem? „Po raz kolejny pokazuję dominację genetyczną”
 2. Schwesta Ewa mówi po polsku: „Teraz po polsku zaczniemy burdel”

Popularne