Sprawdź nas też tutaj

News

Sentino dalej pogrążany. „Boi się. Zmienia chatę co dwa tygodnie”

Nitrozyniak będzie gwoździem do trumny scenicznej kariery rapera?

Opublikowany

 

– Jest utalentowany, ale chory psychicznie – mówi o Sentino jego były współpracownik Nitrozyniak. Youtuber pomógł raperowi wyzwalając go od kłopotów i robiąc z nim biznes. Niestety, nie na długo. Teraz może być przysłowiowym gwoździem do trumny scenicznej kariery rapera.

Był wszędzie blokowany

Namacalne sukcesy Alvareza zaczęły się, kiedy obok niego pojawił się Nitrozyniak. Sentino otrzymał potężne wsparcie i mógł uwolnić się od kontraktu ze Step Records.

– Ludzi, którzy nie potrafią się zachować prędzej czy później spotyka coś przykrego. Jego spotkało to, że ludzie się na nim poznali. Ja się czuję ojcem jego sukcesu, uważam że bardzo dużo mu pomogliśmy. W momencie gdy wszyscy się z niego śmiali, nie potrafił poradzić sobie z rozwiązaniem kontraktu ze Step Records i był wszędzie blokowany, to ja chyba jako jedyny zaoferowałem mu pomoc. Ta nagonka medialna na te Stepy, też przyczyniła się, że oni ten kontrakt w końcu rozwiązali. No i właśnie człowiek bez zasad i bez honoru w taki, a nie inny sposób się zachowuje. I przychodzi i coś mówi na bliskich, zresztą to nie jest pierwszy raz jak on mówił. – mówi Nitro w filmie zatytułowanym „Prawda o odklejce Sentino”.

Nitro: „Sentino jest wygnańcem”

Sentino wielokrotnie zmieniał kraj swojego pobytu. Najpierw były to Niemcy, z których wrócił do Polski, bo tam narobił sobie problemów. Po kilku latach musiał uciekać też z naszego kraju. Znów zatrzymał się na chwilę u naszych zachodnich sąsiadów, a obecnie przebywa w Hiszpanii.

– Groził mi i mojej matce i jakieś tam rzeczy bez pokrycia. On zawsze mówi rzeczy bez pokrycia. Ogólnie jest jeszcze x osób na świecie, które wierzą że on jest prawdziwym gangsterem. On jest wygnańcem, zmienia chatę co dwa tygodnie, bo boi się, że ktoś do niego przyjedzie. Jest na pewno człowiekiem utalentowanym, ale jest chory psychicznie. To nie pierwszy raz, kiedy dobry umysł i utalentowany człowiek idzie w parze z chorą głową. To jest pokłosie tego, że on naćpany 24 godziny na dobę, jakimś k*rwa tanim mefedronem, chodzi spizgany, zalewa to wódką i tyle. Może też jakieś genetyczne predyspozycje do tej schizofrenii ma. – tłumaczy Youtuber.

Powiedział, że mnie zastrzeli

Nitrozyniak mówi otwarcie, że Sentino nie jest żadnym gangsterem, ale zawsze chciał nim być. Bandyckie historie, które opowiada mają być tylko jego fantazjami:

– Może on coś tam będzie pi*rdolił, że do kogoś jedzie, kogoś zastrzeli, kogoś pobije. Prawda jest taka, że ludzie charakterni, którzy trzymają się zasad i robią nielegalne rzeczy, nigdy nie będą supportować kogoś takiego, kto się tak zachowuje. On armię ludzi na telefon ma może tylko w swojej głowie. Sentino zamiast z Multim i innymi grać w GTA role play, to on sobie te gangsterskie historie wymyśla na poczekaniu na lajwach. Chciał być gangsterem zawsze, a został streamerem. Jest blogerką taką. Powiedział, że jak będę w Hiszpanii to mnie zastrzeli. Za cztery dni będę, zobaczymy czy mnie zastrzeli. A jak jeszcze coś powie, to następne smaczki wyciągnę. Wiesz jaki jest problem czasami? Że czasem coś do sieci niechcący wypływa, coś ktoś zgubi, coś kradnie, karta mu wypadnie z kieszeni – tłumaczy.

140 komentarzy
140 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino
26 dni temu

Nitro wie, że ataki w moim kierunku to samobójstwo. Kontratak z mojej strony będzie działaniem biznesowym i realnym. Ja nie będę się angażował w YouTube beef. Dla mnie pracują ludzie, którzy nie wychodzą na ulicę bez broni. Na dobrą sprawę Dyzio wie, że mu się to nie opłaca. Efektem takich działań będzie wynajęcie prywatnej ochrony. Ja nie zamierzam dyskutować w socialach. Zostanie naliczony z klamką przy żebrach. De facto moi przyjaciele z Hellsów zostali poinformowani o jego zachowaniu. Nie macie pojęcia o takich sprawach. Ja robię biznes na nieruchomościach, kasynach i handlu złotem. Koszulki to gest wobec fanów z Polski, których nie stać na żadne z powyższych. Mój człowiek Farid wkrótce rusza z produkcją merchu Sicarios. Będą to jakościowe tkaniny dla kumatych ludzi z całej Europy. Do mnie dzwonią czołowi raperzy z zachodniej części Europy po featuring. Do końca wakacji wypuszczę dwa albumy. Idę po 100 milionów na platformach streamingowych. From tears to the top, skur#ysyny. Pow!

NieWiszePieniedzySentino
26 dni temu
Reply to  Sentino

Dlaczego Seba całuje pannę po przebudzeniu ?
Bo lubi smak nasienia o poranku . POW ! Cwelozo

Y p00lki
26 dni temu

Mirki, jestem o mały krok od zrobienia game-changera na #tinder #badoo. Jeśli mi się uda, to #klaudiusz #projektklaudiusz to będzie przy tym pikuś. Samouczący się bot, potrafiący maczować, zagadywać, odpowiadać i co najważniejsze ustawiać spotkania. Co jest zrobione? Prawie wszystko! Faza testów obiecująca, od 10 dni na chodzie, nie wyłapany ban. I to na obu apkach, 152 (sic!) umówione spotkania w całej Polsce. Endgame dla #p0lka już wkrótce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taguję #blackpill i #przegryw bo wielu zainteresowanych tutaj. W ciągu kwartału konkretna relacja.

Y p00lki
26 dni temu
Reply to  Y p00lki

ślepa zemsta, dzięki której mam lepsze samopoczucie. Cieszę się, że nikt tego wcześniej nie zrobił. Robię to bo mogę i potrafię. I czuję doniosłość chwili. Mało kto, łącznie ze mną, zdaje sobie sprawę, jak potężne konsekwencje może mieć cała akcja. A moim celem jest udostępnienie dopracowanego narzędzia licznej grupie wybranych. Marzę o sytuacji, w której hipergamiczna zaraza nie będzie pewna z kim rozmawia, bo wszystko powyżej 6+ będzie mogło być klonem mojego cyborga. Utrudnienie życia p0lkom jest tym, co mnie motywuje. A poza tym rozgrywka z tinderem jest fascynująca. Kilka pieczeni na jednym ogniu. Powstanie się rozpoczęło…

Marcinek28
26 dni temu
Reply to  Y p00lki

Masz w ryj. Powiedz tylko kiedy chcesz dostać.

Gnij
26 dni temu
Reply to  Y p00lki

W ciągu kwartału to na puche wjedziesz za czyny lubieżne na nieletnich, bo tym pachnie ten twój stulejarski posting dla przegrywów. Normalny facet się bierze z życiem za bary a nie płacze w necie, że go baby nie chcą.

Marcinek28
26 dni temu
Reply to  Gnij

Masz w ryj. Powiedz tylko kiedy chcesz dostać.

Marcinek28
26 dni temu
Reply to  Y p00lki

Masz w ryj. Powiedz tylko kiedy chcesz dostać.

Oyche Doniz specjalista od trzymania fleta w dłoni
25 dni temu
Reply to  Y p00lki

Otyły Panie mam dwie wiadomości dobra i zła? Zła nie działa, a dobra zbudowaliśmy go.

Marcinek28
26 dni temu

Masz w ryj. Powiedz tylko kiedy chcesz dostać.

Oyche Doniz specjalista od trzymania fleta w dłoni
25 dni temu

To prawda nasienie Rity Chmiel z rana jest najlepsze.

STYL TYGRYSA
24 dni temu

Sentino G-Fake, Fuck you.

STYL TYGRYSA
24 dni temu

Sebek strzela z kapelusza. POW ! Sikarios

Ceramika z kibla w mordzie Sentina
26 dni temu
Reply to  Sentino

Schizo pelna geba ..cersanitu xD

Marcinek28
26 dni temu

Masz w ryj. Powiedz tylko kiedy chcesz dostać.

Gnij
26 dni temu
Reply to  Sentino

Najgorszy bezbek tego portalu, chociaż wśród stałych komentujących konkurencja spora. Jakiś przymus odczuwacie, żeby pod każdym postem te swoje wysrywy płodzić czy wam się wydaje że świat czeka na te fontanny humoru rodem z mazurskiej nocy kabaretowej? HEHEHEHE PATRZ JANUSZ PISZĄ O KUPIE ZOBACZ JAKA BEKA. Wynocha na pejsbuka śmieszkować na grupie na fanów domowych przetworów i rimmingu bez kąpieli, a nie zaśmiecać to, co zostało z portalu o rapie.

Marcinek28
26 dni temu
Reply to  Gnij

Masz w ryj. Powiedz tylko kiedy chcesz dostać.

AndrjuFakJu
20 dni temu
Reply to  Gnij

Szacun mordo aż se screena zrobiłem
i dałem łapkę w górę, naprawdę komentarz na światowym poziomie

Odb
26 dni temu
Reply to  Sentino

Mam nadzieję, że chociaż zasiłek dostajesz przy takim stopniu niepełnosprawności intelektualnej, bo szkoda, żeby rodzice musieli takiego mongoloida utrzymywać. Nie ich wina że na Podlasiu kazirodztwo to tradycja taka sama, jak zajączki na Wielkanoc.

Marcinek28
26 dni temu
Reply to  Odb

Masz w ryj. Powiedz tylko kiedy chcesz dostać.

Odb
26 dni temu
Reply to  Marcinek28

Zniszczę cię

Marcinek28
19 dni temu
Reply to  Odb

Załatwione. Już po tobie śmierdzący placku. Mam tylko nadzieję, że na mój przyjazd się umyjesz, brudasie.

AndrjuFakJu
20 dni temu
Reply to  Odb

Szacun dobre

Rap Dinozaur 86
26 dni temu
Reply to  Sentino

„..ludzie którzy nie wychodzą na ulicę bez broni.. (bo takie leszcze?) na dobra sprawę.. zostanie naliczony z klamką przy żebrach.. de facto helsi zostali poinformowani.. mój człowiek Farid wkrótce rusza z produkcją.. dzwonią czołowi raperzy (autotune) zachodniej Europy..”

Kabany, co to jest za piehdolenie?
Niech ktoś mu w końcu wyebye żeby oprzytomniał..

Rap Dinozaur 86
25 dni temu
Reply to  Sentino

Właśnie zamówiłem box za 650 zł – już nie mogę doczekać się, aż będę chodził w limitowanym outficie i pluł na prawilniaków. Płyta zapowiada się świetnie i czuję że to będzie przełom na skale światową. A wy miernoty spod bloku nawet nie ważcie się pisać swoich marnych wypocin obrażając Króla. Pamiętacie żołnierze $$$ICARIOS są rozlokowani po całym świecie i nie znacie dnia ani godziny kiedy zapukają do waszych drzwi. $$$ICARIOS!

Tata profesora trapu
25 dni temu

Właśnie zamówiłem box za 2 zł – już nie mogę doczekać się, aż będę chodził w limitowanych rajtuzach z rozcięciem w kroku i pluł na kulki anal.ne dołączone do zestawu i wkładał sobie w dup3. Pyta zapowiada się świetnie i czuję że to będzie przełom na skale światową już nie mogę się doczekać kiedy sobie wsadze w oko. A wy kozaki spod bloku możecie pisać obrażając Sebastiana. Pamiętacie żołnierze CW3LICARIOS są rozlokowani po całym świecie i nie znacie dnia ani godziny kiedy obciągnąć wam pod drzwiami CW3LICARIOS!

Rap Dinozaur 86
24 dni temu

Każdy wie że to nie ja pisałem.
Już prędzej bym kupił f*ck oszczykarios koszulkę. Poza tym tylko PS i pro Evo Soccer.

Tata profesora trapu
25 dni temu
Reply to  Sentino

Nitro zachował się jak pan i złamał klucz do mojej dup.y. Ja wyraziłem wstępną zgodę na zabawy ana.lne. Natomiast nie pozwolę, by jakiś dyzio pluł na moją faje wolę jak plują mi na dup3. Życie trwa 80 lat, a ja nie zapominam zły dotyk boli całe życie . Dałem mu szansę i odwołałem wjazd do hiszpańskiego burede.lu. Wybacza tylko Bóg. Moje oko nosi miłość dla każdego spragnionego ogiera mam dziki latynoski temperament. Nie zawaham się by pociągnąć i mieć spust w moja buzie. Lock and load, cum on my face. Wy w Polsce nie macie pojęcia o moim środowisku g3jowskim. Nie pokazujecie miłości lgbt. Ja dałem wam szansę i wyciągnąłem waszą sp3rme z dup.y De facto od moich wydawnictw zaczęły się kariery wielu pedrylów z pierwszych stron gazet jak cw3lson czy Whitedick. Byłem inspiracją dla młodych dzieciaków z ulicy, którzy chcą się puszczać za hajs . Od prywatnego osiedla w Berlinie po willę w Algeciras wszędzie robię gangbang.You can cock put on my ass I will always get up and lick balls. Pow!

Tata profesora trapu
25 dni temu
Reply to  Sentino

Nitro zachował się jak pan i złamał klucz do mojej dup.y. Ja wyraziłem wstępną zgodę na zabawy ana.lne. Natomiast nie pozwolę, by jakiś dyzio pluł na moją faje wolę jak plują mi na dup3. Życie trwa 80 lat, a ja nie zapominam zły dotyk boli całe życie . Dałem mu szansę i odwołałem wjazd do hiszpańskiego burede.lu. Wybacza tylko Bóg. Moje oko nosi miłość dla każdego spragnionego ogiera mam dziki latynoski temperament. Nie zawaham się by pociągnąć i mieć spust w moja buzie. Lock and load, cum on my face. Wy w Polsce nie macie pojęcia o moim środowisku g3jowskim. Nie pokazujecie miłości lgbt. Ja dałem wam szansę i wyciągnąłem waszą sp3rme z dup.y De facto od moich wydawnictw zaczęły się kariery wielu pedrylów z pierwszych stron gazet jak cw3lson czy Whitedick. Byłem inspiracją dla młodych dzieciaków z ulicy, którzy chcą się puszczać za hajs . Od prywatnego osiedla w Berlinie po willę w Algeciras wszędzie robię gangbang.You can cock put on my ass I will always get up and lick balls. Pow!

Rap Dinozaur 86
24 dni temu
Reply to  Sentino

Właśnie zamówiłem box za 650 zł – już nie mogę doczekać się, aż będę chodził w limitowanym outficie i pluł na prawilniaków. Płyta zapowiada się świetnie i czuję że to będzie przełom na skale światową. A wy miernoty spod bloku nawet nie ważcie się pisać swoich marnych wypocin obrażając Króla. Pamiętacie żołnierze $$$ICARIOS są rozlokowani po całym świecie i nie znacie dnia ani godziny kiedy zapukają do waszych drzwi. $$$ICARIOS!

krul
22 dni temu
Reply to  Sentino

Halo Policja!

GNIJĄCE 3 M POD ZIEMIĄ ŚCIERWO BEZCZELA
26 dni temu

XDDDDD NITRODYZIAK MA ZNISZCZONĄ PSYCHĘ I WYKUPUJE NEGATYWNE POSTY O BO$$$KIM SEBASTIANIE DON ALVAREZIE VEL SENTINO O WYSUBLIMOWANYM GUŚCIE MUZYCZNYM, WŁADCY POLSKIEJ RAPGRY XDDDDD

Gnij
26 dni temu

Najgorszy bezbek tego portalu, chociaż wśród stałych komentujących konkurencja spora. Jakiś przymus odczuwacie, żeby pod każdym postem te swoje wysrywy płodzić czy wam się wydaje że świat czeka na te fontanny humoru rodem z mazurskiej nocy kabaretowej? HEHEHEHE PATRZ JANUSZ PISZĄ O KUPIE ZOBACZ JAKA BEKA. Wynocha na pejsbuka śmieszkować na grupie na fanów domowych przetworów i rimmingu bez kąpieli, a nie zaśmiecać to, co zostało z portalu o rapie.

GNIJĄCE 3 M POD ZIEMIĄ ŚCIERWO BEZCZELA
26 dni temu
Reply to  Gnij

XDDDDD MASZ ZNISZCZONĄ PSYCHĘ I OBSESYJNIE KOPIUJESZ KOMENTARZE XDDDDD

Gnij
26 dni temu

Mam nadzieję, że chociaż zasiłek dostajesz przy takim stopniu niepełnosprawności intelektualnej, bo szkoda, żeby rodzice musieli takiego mongoloida utrzymywać. Nie ich wina że na Podlasiu kazirodztwo to tradycja taka sama, jak zajączki na Wielkanoc.

GNIJĄCE 3 M POD ZIEMIĄ ŚCIERWO BEZCZELA
26 dni temu
Reply to  Gnij

XDDDDD MASZ ZNISZCZONĄ PSYCHĘ I OBSESYJNIE KOPIUJESZ KOMENTARZE XDDDDD

Gnij
26 dni temu

XDDDDD MASZ ZNISZCZONĄ PSYCHĘ I OBSESYJNIE KOPIUJESZ KOMENTARZE XDDDDD

GNIJĄCE 3 M POD ZIEMIĄ ŚCIERWO BEZCZELA
26 dni temu
Reply to  Gnij

XDDDDD MASZ ZNISZCZONĄ PSYCHĘ I OBSESYJNIE KOPIUJESZ KOMENTARZE XDDDDD

GNIJĄCE 3 M POD ZIEMIĄ ŚCIERWO BEZCZELA
26 dni temu

XDDDDD MASZ ZNISZCZONĄ PSYCHĘ I OBSESYJNIE KOPIUJESZ KOMENTARZE XDDDDD

GNIJĄCE 3 M POD ZIEMIĄ ŚCIERWO BEZCZELA
26 dni temu
Reply to  Gnij

XDDDDD MASZ ZNISZCZONĄ PSYCHĘ I OBSESYJNIE KOPIUJESZ KOMENTARZE XDDDDD

PolskiJUZniema...
26 dni temu

ałaaa ale zes przypomniał o Bezczelu no niech sobie gnije w jakiś sposób nie ma co chlać w upały bo wylewu można dostać

WiszęPieniądzeSentino
26 dni temu

>SENTINO:
-ŁADNA CERA
-ŚWIETNA FRYZURA
-BARDZO DOBRE POCZUCIE GUSTU
-SZYK LATYNOSKIEGO LOVELASA
-MOCNA PSYCHIKA, DOMINACJA GENETYCZNA
-TELEDYSKI W ŁADNYCH MIEJSCACH
-NA TELEDYSKACH ŚLICZNE PANIE
-PIJE WYŚMIENITĄ KAWĘ
-PYSZNE ORZEŹWIAJĄCE NAPOJE
-EKSTRAWAGANCKI, WYSUBLIMOWANY MERCH SICARIOS®
-JEST KRÓLEM ŻYCIA, BYCZY SIĘ NA KANAPIE ZA 5000 EURO KIEDY INNI MUSZĄ CHODZIĆ DO OBOZÓW PRACY (XD)
-GENIALNA, IDEALNIE ZMASTEROWANA MUZYKA NA NIEZIEMSKICH BITACH!!!

NITRODYZIAK
-KUPA NA TWARZY
-KIEPSKIE POCZUCIE GUSTU, A WŁAŚCIWIE JEGO BRAK
-APARYCJA GIMBA
-ZNISZCZONA PSYCHA, KRĘCI KRZYWE AFERY KRÓLOWI DON ALVAREZOWI
-TELEDYSKI W WYPOŻYCZONYCH M-PAKIETACH, WSZYSTKO W LEASINGU
-NA TELEDYSKACH OBCUJE BLISKO ZE SPOCONYMI CHŁOPAKAMI
-GIMBOCIUCHY DLA 10-LETNICH BĘKARTÓW
-WYCHOWUJE NIESWOJE DZIECKO (XD)
-MUZYKA TAK SŁABA, ŻE LUDZIE WYCINAJĄ JEGO ZWROTKI :DDDD

Gnij
26 dni temu

Najgorszy bezbek tego portalu, chociaż wśród stałych komentujących konkurencja spora. Jakiś przymus odczuwacie, żeby pod każdym postem te swoje wysrywy płodzić czy wam się wydaje że świat czeka na te fontanny humoru rodem z mazurskiej nocy kabaretowej? HEHEHEHE PATRZ JANUSZ PISZĄ O KUPIE ZOBACZ JAKA BEKA. Wynocha na pejsbuka śmieszkować na grupie na fanów domowych przetworów i rimmingu bez kąpieli, a nie zaśmiecać to, co zostało z portalu o rapie.

www
26 dni temu

senti
-syn sexworkerki i szybkiego lopeza
-dziewczyna sexworkerka
-w Pl i de spalony
-ukrywa sie gdzies w Costa del Curwisko
-choroby psychicznie
-zeby z tureckiego sedesu
-fanbase najwiekszych lamusów

www
26 dni temu

Właśnie zamówiłem box za 650 zł – już nie mogę doczekać się, aż będę chodził w limitowanym outficie i pluł na prawilniaków. Płyta zapowiada się świetnie i czuję że to będzie przełom na skale światową. A wy miernoty spod bloku nawet nie ważcie się pisać swoich marnych wypocin obrażając Króla. Pamiętacie żołnierze $$$ICARIOS są rozlokowani po całym świecie i nie znacie dnia ani godziny kiedy zapukają do waszych drzwi. $$$ICARIOS!

Sentino
26 dni temu

Wczorajszy wieczór spędziłem z moimi braćmi ze struktur HAMC, w jednej z filii moich ekskluzywnych hoteli Four Seasons w centrum Madrytu.
Typowy polish mindset funkcjonuje na całkiem basement , podczas jednej doby potrafię domykać deal w trzech różnych krajach.Mój private jet jest eksploatowany jak cipy waszych kobiet pod waszą nieobecność. W tym tygodniu czarterowałem cargo o wartości 200 milionów dolarów przez 4 kontynenty.It is beyond your reach.
 Dyzio zawarł niepochlebnie wypowiedziane słowo pod moim imieniem,rozrywkowe? kości zostały rzucone.
Estoy de mala hostia cabrón.
Hells Angels jadą z wizytą , cztery motocykle Harley Davidson, cztery kończyny Nitro a do nich zaczepione cztery łańcuchy w cztery strony świata. To jest nasza rozrywka. Zrywamy boki, cabrones.Zwycięzcy wyścigu wytransferuje 500 000 euro w banknotach, żaden bitcoin, to mój streetcoin.
Du wirst es lieben es zu sehen wie ich deine Schlampe ficken werde , du Hurensohn.

Gnij
26 dni temu
Reply to  Sentino

Najgorszy bezbek tego portalu, chociaż wśród stałych komentujących konkurencja spora. Jakiś przymus odczuwacie, żeby pod każdym postem te swoje wysrywy płodzić czy wam się wydaje że świat czeka na te fontanny humoru rodem z mazurskiej nocy kabaretowej? HEHEHEHE PATRZ JANUSZ PISZĄ O KUPIE ZOBACZ JAKA BEKA. Wynocha na pejsbuka śmieszkować na grupie na fanów domowych przetworów i rimmingu bez kąpieli, a nie zaśmiecać to, co zostało z portalu o rapie.

Tps
26 dni temu
Reply to  Sentino

Ty kur.wo jakbys miał takie pieniadze októrych tu wypisujesz to bys nagrywał plyty z zajebustym masteringiem, z artystami ze swiata z 1 ligi. A tak ty j.ebany kiblu jedyne featy to nitroloniak, boxdel, blacha czyli ch.uje do szczania. I szmaty wypozyczone do biedaklipów czy cwelastych fotek buahahahahaha.

Hip hop jest biały
26 dni temu
Reply to  Sentino

Żebyś ty cfeloso nie musiał w realu odszczekiwać tego powoływania się na Hells Angels. Ten 1% w Diamencie ma zniknąć z przedramienia. Nie masz z tą kulturą nic wspólnego.

Tps
25 dni temu

Tupnij jeszcze nóżką ze złości xDDD

Tata profesora trapu
25 dni temu
Reply to  Sentino

Wczorajszy wieczór spędziłem z moimi klientami ze struktur Y. M. C. A, w jednej z FILII BURD3LI gdzie muszę pracować Four an.al w centrum Madrytu.
Typowy polski burd3l funkcjonuje w basement , podczas jednej doby potrafię dac ana.lna rozkosz trzem różnym obcokrajowcom .Mój private Brown eye jest eksploatowany jak cip.y waszych kobiet pod waszą nieobecność. W tym tygodniu czarterowałem kontener metalowy cargo o wartości 100 dolarów przez 4 kontynenty bardzo opaleni lekarze i studenci pryczyli mój brąz dyzio zawarł pochlebnie wypowiedziane słowo pod moim imieniem,CW3LTINIO? DIL.DO zostały rzucone.
toyh.uj de mała pał.a obrób.
G3J Angels jadą z wizytą , cztery wibrat.ory han.al pedidson, cztery kończyny Nitro a do nich zaczepione czterej ana.lni aniołowie liżące jego ciało . To jest nasza rozrywka. Zrywamy majtki, di.ldones.Zwycięzcy wyścigu wytransferuje 5 euro w banknotach, żaden bitcoin, to mój an.altcoin.
Du wirst es lieben, mich als deine Hündin zu sehen, du wirst mein Herr sein

BIG_FAN_OF_PALUCH#WIERNY NAUKOM PROFESOOOOOOOOORA
26 dni temu

HAHAAHAHA SENTINO SIE BOI???? KTOŚ CHYBA ZAPOMNIAŁ, ŻE BOSKI DON ALVAREZ JEST W #$$$ICARIOS!

Sebastian Szwed Alvarez
26 dni temu

Śikarios w pierzynkę chyba

Rasista
26 dni temu

w Siusiarios jest

NieWiszePieniedzySentino
26 dni temu

Największa wadą seby nie jest jego mitomania i dwubiegunowka a fakt,że nie domyka mu się japa przez co ciągle yebe mu z ryja ulicami Dusseldorfu

Rasista
25 dni temu

Właśnie zamówiłem box za 650 zł – już nie mogę doczekać się, aż będę chodził w limitowanym outficie i pluł na prawilniaków. Płyta zapowiada się świetnie i czuję że to będzie przełom na skale światową. A wy miernoty spod bloku nawet nie ważcie się pisać swoich marnych wypocin obrażając Króla. Pamiętacie żołnierze $$$ICARIOS są rozlokowani po całym świecie i nie znacie dnia ani godziny kiedy zapukają do waszych drzwi. $$$ICARIOS!

TheNitroZyniak
26 dni temu

Sorry ale musiałem opłacić ten artykuł żeby dopiec Sebastianowi, wiem że wykupiłem setki reklam na tej stronie żeby mówiono o mnie i o Sebastianie w samych superlatywach, ale to już koniec współpracy z Sentino i ten artykuł jest ostatnim jaki opłaciłem na tej stronie.

• • • C=====3 tutututu ku.. jak z ak47
26 dni temu
Reply to  TheNitroZyniak

A co jedziesz w rejs oceaniczny? ktoś ci postawił batona na twarzy podczas cesarki debilu to żadna mapa do ukrytego skarbu 😀 😀 😀 😀 😀

Pan Yp
26 dni temu

youtube.com/watch?time_continue=335&v=q_JcBriU6j8&feature=emb_title

Dlaczego typ z 12:00 minuty wygląda jak syn sentino? XDDDDD

HUEHUEHUE
26 dni temu
Reply to  TheNitroZyniak

GDZIE W ZABRZU MIESZKASZ NITROŻYDZIAK?

HUEHUEHUE
26 dni temu
Reply to  HUEHUEHUE

BO CHCĘ CI OYEBAĆ GAŁGANA 🙂

pusia
26 dni temu
Reply to  HUEHUEHUE

Galgan lub Balwan zima/lato jestem teraz pod Chersoniem robie pole minowe z granatow i wlasnych odchodow tzn exkrementow czolgi tego nie przejda bo benda sie BAC

Gnij
26 dni temu
Reply to  pusia

Najgorszy bezbek tego portalu, chociaż wśród stałych komentujących konkurencja spora. Jakiś przymus odczuwacie, żeby pod każdym postem te swoje wysrywy płodzić czy wam się wydaje że świat czeka na te fontanny humoru rodem z mazurskiej nocy kabaretowej? HEHEHEHE PATRZ JANUSZ PISZĄ O KUPIE ZOBACZ JAKA BEKA. Wynocha na pejsbuka śmieszkować na grupie na fanów domowych przetworów i rimmingu bez kąpieli, a nie zaśmiecać to, co zostało z portalu o rapie.

Pikachu face
26 dni temu
Reply to  Gnij

,,portalu o rapie” 😀 😀 😀 😀
O ja głupi całe życie myślałem że to kurs pływacki w wannie 😀 😀 😀 😀

Tps
26 dni temu
Reply to  TheNitroZyniak

I pewnie piz da boi sie do dentysty pójsc. Je bac go. Niech go nitroloniak zniszczy tą ku rwe do reszty.

Edzio tiktokerzyna śpiewa
26 dni temu
Reply to  TheNitroZyniak

Dziśiej spiewamy: La sziare li kantare omaj gitaraj mano. Calutki tydziń: Budu był du jetsa sahari sahari

Ssij gałe bezbeku
26 dni temu

Mam nadzieję, że chociaż zasiłek dostajesz przy takim stopniu niepełnosprawności intelektualnej, bo szkoda, żeby rodzice musieli takiego mongoloida utrzymywać. Nie ich wina że na Podlasiu kazirodztwo to tradycja taka sama, jak zajączki na Wielkanoc.

Edzio pedzio onlyfans
26 dni temu

Dziśiej robimy głębokie gardło z wypluciem: gghhlp gllp gghhhtlp ekhem ekkhem tfuuuu

Edzio tiktokerzyna śpiewa
26 dni temu
Reply to  TheNitroZyniak

W ten goracy dzionek mam dla was pakiet hitów. Śpiewamy laki komą:
-Bania u cygana bania u cygana do rana
-Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap
-O lala lila lejla ileż to już lat kiedy znowu cię zobaczę za 50 lat
-Sandejbeston hunioho silnso oł sandejmonin
-Ałe ałe łacda mono ałe ałe domino dempsi
-Jestem sam sam saaaam hej żeglarze jestem sam sam saaaam bućkudu
-Łupiżu i las palmas
-Kobiety są aha aha gorące kobiet są heeej hoooł
-Progrem komeneczia łenułej komenegeczia
-Liwinap widać koko to rzeczywisty ejo
-Taka taka taka taka taka ta taka taka taka taka taka ta taka taka pamijekszion ondewa
-Kamaoł sawa komsi komsi komsa to je doplownie ladamu a to jest tylko titożu
-Bras monki bras monki dżionki
-To rap pana japy to pana japy rap
-Albin finkin ebałcziu żibaba
-To jest tylko fijesta a tamto to jest forewa
-Mam cudownych rodziców mam bo moimi przyjaciółmi są
-A teraz idziemy na jednego a teraz idziemy wódke pić

Lucjusz Konfucjusz
26 dni temu

Wypad z tym rakiem na dno komentarzy jak zwykle, bezbeku którego drzewo genealogiczne można narysować cyrklem, a nie spamujesz w odpowiedziach

Edzio tiktokerzyna śpiewa
26 dni temu

Zapraszam moich antyfanów do zabawy i relaksu z piosenką. Hirigoł

Edzio tiktokerzyna śpiewa
26 dni temu

-Komołda riski uu komołda riski uu
-Tuł kju tuł kju tuł tuł tuł tuł tuł kju
-Wejwe wejwe amde rili disko ben ajlowju wejwe
-E manyrana senso owe tajm
-Sziubidubidułi lysyn tude cziułmi endomery słychać to jest hunioho
-Banderis teritory ofde bjust
-Somote morten juzju somote morten juz baju
-Baja bongo hej baja bongo hej baja bongo bongo baja
-Bez te oczy zielone zielone oszalałem
-Nie gniewaj sie waldek ten tramwaj jest naprawde mój ależ to moja
-Szaj szaj chocz chocz ajdułaj cju szaj szaj chocz chocz ajdułaj cju
-Sory mis dżaksyn uuuu aken doril
-Bom badabim bom badabim czeke liroj napiedrala znów ponownie na scenie
-Landan tałn ołmery sołl
-Riki tiki tiki narkotyki
-Hej ho żagle stop
-Muczikalora stej łitmi pank madafaka niga rap
-Adżio adżio agaczio pleżyt adżio adżio agaczio pleżyt estaloka
-Cziiiil łenuła cziiiil łenuła
-Konstektu sewen silo najc
-A hanhary żyją wódke z nami piją w góre spoglądają wszystkie w doopie mają

pannaMigotka
26 dni temu

Biologia to jednak zabawna rzecz, jeden dodatkowy chromosom i kończysz wypisując takie bezbeki na glamrapie.

Edzio
26 dni temu
Reply to  pannaMigotka

CZEMU?

pannaMigotka
26 dni temu
Reply to  Edzio

Ja bym tego nie napisała, ponieważ sama wypisuje kocopoły na glamrapie

Odb
26 dni temu
Reply to  TheNitroZyniak

Cweltino dalej ruchany. „Boi się pękniecia odbytu. Zmienia dildosy co dwie minuty”

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
26 dni temu
Reply to  TheNitroZyniak

– Jest utalentowany, ale chory psychicznie – mówi o Sentino jego były współpracownik Nitrozyniak.

No i właśnie człowiek bez zasad i bez honoru w taki, a nie inny sposób się zachowuje. I przychodzi i coś mówi na bliskich.
.
JAK BYŁ CZAS ZARABIANIA NA DZIECIACH TO MU WTEDY NIE PRZESZKADZAŁO ?

PI3R.DOLONY HIPOKRYTA.

Edzio tiktokerzyna śpiewa
26 dni temu
Reply to  TheNitroZyniak

I nowośc na dzisiej:
-NOWOŚĆ: Kołto te fawju kołto te fawju

Utykacz
26 dni temu

WSZYSCY POD TYM WPISEM ZOSTALI UTKANI DO SPODU MIGOMATEM
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
WSZYSCY POD TYM WPISEM ZOSTALI UTKANI DO SPODU MIGOMATEM
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
WSZYSCY POD TYM WPISEM ZOSTALI UTKANI DO SPODU MIGOMATEM
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Eldoka na poranku
26 dni temu

Do moich kolegów strzelano.

Lucjusz Konfucjusz
26 dni temu

Prąciem w twarz

Y p00lki
26 dni temu

Mirki, jestem o mały krok od zrobienia game-changera na #tinder #badoo. Jeśli mi się uda, to #klaudiusz #projektklaudiusz to będzie przy tym pikuś. Samouczący się bot, potrafiący maczować, zagadywać, odpowiadać i co najważniejsze ustawiać spotkania. Co jest zrobione? Prawie wszystko! Faza testów obiecująca, od 10 dni na chodzie, nie wyłapany ban. I to na obu apkach, 152 (sic!) umówione spotkania w całej Polsce. Endgame dla #p0lka już wkrótce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taguję #blackpill i #przegryw bo wielu zainteresowanych tutaj. W ciągu kwartału konkretna relacja.

PolskiJUZniema...
26 dni temu

Te palm angels widac ze nie noszone tylko wypożyczone ze sklepu zaznajomionego do zdjęcia przed sklepem haha po tych zaprasowanych kantach widac eh zeby you tuber załátwił produkt studyjny haha

Terapia napalmem
26 dni temu

Widzicie na zdjeciu co zrobił z barierkami z hiszpańskiej budowy? Więc uważajcie, dzifki, bo i na budowie obok waszej nory może to zrobić, gość jest ostry, mimo że ulany

Tanio okazja skarpety polecam
26 dni temu

Qurfy bez honoru

Sowabezoka
26 dni temu

Pytanie najważniejsze – czy Sebastian to zakompleksiony megaloman czy to wszystko przez jego chorobę bo jak przez chorobę to jestem wyrozumiały ale jak przez charakter to uj z nim

Michoo
24 dni temu

Jechanie po rodzinie jest słabe. A pytanie o pracę w burdelu jest pytaniem o fakt i nie należy jedno porównywać jedno z drugim.

Widziałem to zza okna!
21 dni temu
Reply to  Michoo

Ta? To wyp.ierdalaj swoją macochę trzymać na smyczy bo znowu popuści pieroga pod monopolowym i się narodzi jej koszmar na nowo 😀

Jaś Kapela
24 dni temu

Ładna torebusia Szczęki, tak w sam raz do popie*dalania po mieście!

Edzio tiktokerzyna śpiewa
26 dni temu

Dziśiej spiewamy: La sziare li kantare omaj gitaraj mano. Calutki tydziń: Budu był du jetsa sahari sahari

Łysy Mariuszek
26 dni temu

Mleczna k***a która ma kobietę z dzieckiem która to nie wie kto jest ojcem, Mleczarz zaopiekował się nimi, twardy jest w swoim bunkrze ale ogólnie mleczny chłopiec do dno. Pomyślcie jakim zerem jest sentino skoro mleczna ciota go zniszczyła. Jakby się scalili jak w Dragon Ballu to by wyszło dno dna czyli Noxter 20 z wykopu XD

Narkołak
26 dni temu

Domniemam, że sentino to meska dziwka. Nigdy nie ma ekipy. Sam w drogich hotelach. Flexuje się drogimi rzeczami. Taka meska prostytutka. Ładna buzia, białe ząbki. Napewno darł nie jedną knagę staremu niemcowi

MAM DLA CIEBIE PREZENT
26 dni temu

CO TO ZA ULANY KUTAFON ? NIE ZNAM!!

hahamil kakanczar
26 dni temu

beka dobra

Sentino
26 dni temu

Dla wszystkich, obsrałem się mam nie komunikatu. Slowly money transfer na mój Bulgarian account nie załatwił tematu. Ja na dobrą sprawę nie znam ludzi, z którymi Nitro współpracuje biznesowo. To ludzie którzy nie dają mi szacunku i dla mojej urojonej grupy. Konsekwencją jego czynów nie może być upadłość.Macie pojęcie o wadze braku moich koneksji w biznesie. Ja z tego merchu mam mały procent. Wy w Polsce rozumiecie, że pieniądzy nie można robić na wszystkim. Na miłości również. I’m not on your level. De facto obecnie nie nagrywam płyty w swoim studio w moim summer tent, który kosztował niebagatela nic. Wy flexujecie się weekendem w Paryżu w pięciogwiazdkowym hotelu W samym centrum. Jesteście z innej kultury. Nitro pokazał, że jego zachodnie rozumienie biznesu jest poukładane . Tutaj zegarki biją inaczej. W przyszłym tygodniu zamykam deal na ubicie muchy w kiblu.Muszę wszystkim z Polski coś udowodnić . My only drip is my homeles, and the key to success is my shit. Pow!

Profesor_Nauk
26 dni temu

Normalny chłop jak puści bąka to prrrrrt.
A Sentino i betazyniak – tsss

Profesor_Nauk
26 dni temu
Reply to  Profesor_Nauk

Wiem, bo lubię wąchać męskie bąki

Tata profesora trapu
21 dni temu
Reply to  Profesor_Nauk

Nie Sentino jak się zesra robi POW¡ hahah takie ciche echo

Tytul
26 dni temu

Biegałem trochę przy tej ekipie gdzie był sentino w Warszawie. On bardzo chciał robić to wszystko co inni ale słaby był. Zawsze chodził zestresowany, bardziej chodziło mu o fejm ,że jest z miasta , z ulicy niż realnie o hajs. Ja już jestem dawno po wyroku i daleko mi do życia na ulicy na szczęście, ale mogę tylko dodać ,że ten pajac robi przypał wielu ludziom których znał.kiedys. nie dziwię się że.malik i inni się odwrócili od niego, bo sentino za dużo mówi i często opowiada o ludziach z którymi coś robił albo coś go łączy. Nie wiem czy to prawda, ale podobno sporo osób chce żeby znowu ucichł i nie gadał tyle bo to zagrożenie dla wielu osób.

Maciej G.
26 dni temu

Typowy gejowski eskort. Zmienia chlebodawcę co dwa tygodnie tzn. oni zmieniają eskorta bo rani im przyrodzenia porcelanowymi szczękami.

Cersanit
26 dni temu

Jakiej kariery? Borderlajnowiec nie zagrał ani jednego koncertu. Beka z kapcia.

Feniks_Alfa
26 dni temu

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby w ogóle dążyć do „zadowolenia” pOlki. Wieczny bitch face, warkot z gardła/teatralne wzdychanie i księżniczkowate wywracanie oczami, to tylko niektóre z atrybutów współczesnej pOlki wyzwolonej. Na ulicy, w urzędzie, w sklepie, default to odpychający wyraz twarzy i mowy ciała. Raz na jakiś czas przemknie po mieście prawdziwa kobieta, wyróżniająca się uśmiechem, swobodą, radością, możliwe że w sukience, możliwe że z rozpuszczonymi, zadbanymi włosami, sprawia, że wszyscy się za nią oglądają. Nawet nie musi być piękna, wystarcza że nie ma biczotwarzy z przodu głowy, i zdaje się boginią, królewną jakąś. Rzadkość, rarytas jak rare pepe którego wcześniej nie widziałeś. Takiej mógłbym stópki całować, i to tak często jak Gonciarz płacze za Kasią. ( ͡º ͜ʖ͡º) Biczfejsówny natomiast staram się nawet nie zaszczycać spojrzeniem, żeby mi przypadkiem ten obraz brzydoty fizycznej i nędzy umysłowej nie utrwalił na siatkówce oka.
To raz.

Feniks_Alfa
26 dni temu
Reply to  Feniks_Alfa

Dwa, że jak dojdzie co do czego, chłop przełamie wstręt i zbliży się do pOlka, to okazuje się, że one… kompletnie nie potrafią zadowolić chłopa. KOM-PLE-TNIE. Nie wiem, jaki rodzaj terapii im zasugerować. Młode „z tym się rOOchałam, z tym lizałam a temu 0bciągałam” fifarafa Julki nie umieją nic, ani całować się dobrze, ani loda porządnego, w łóżku znają 3 pozycje na krzyż, drewno leży w lesie i czeka na przejazd Forwardera. Starsze trochę lepiej z techniką, gorzej z psychą, fochy i schizy często psują zbliżenia.
Oczywiście zaraz argument 101 :
„hehe synek, ty pewnie nie umisz kobity rozpalić, hehe, ja ci pokaże, nie umisz coby ona napalona była” „może ty brzydki jesteś, masz siurak mały i baby cie nie chco” „gdzie ty poznajesz te baby hłe hłe, pewnie na tinderah, tam nie ma normalnych mówie ci, normalne nie siedzo na tinderah” „olaboga kobiety obrażajo, pewnie intzel”

Feniks_Alfa
26 dni temu
Reply to  Feniks_Alfa

Darujcie sobie, jestem stary chłop i widziałem takie krindże, że głowa mała. Podjarane g0wniary co próbowały jakieś hece (namiętne w ich mniemaniu) językiem wyczyniać, obśliniając mi całą m0rdę. Laski chętne na anaI, a które nigdy nie słyszały o lewatywie. Julki, dla których jedyną metodą podrywu jest ocieranie się d00pą o krocze (lub drugi wariant – kroczem o krocze) itd. itp.
Są oczywiście chlubne wyjątki, np. te, które miały 30+ partnerów, albo dobrze wyuczone przez jakiegoś giga Casanovę, niektóre z tej grupy zdają się łapać, o co chodzi w segzach. Jak tępym trzeba być, żeby dopiero po kilkudziesięciu kuntangach lub skończeniu Uniwersytetu Khutasologii nauczyć się obsługi tego urządzenia. Skomplikowana budowa buzdygana powinna chyba być wykładana w szkołach na edukacji zegzualnej, na każdej lekcji.
W tym temacie dotykam tylko sfery stricte fizycznej, pomijam już zadbanie o emocjonalne czy mentalne potrzeby chłopa, bo już mnie pusty śmiech i suchy kaszel złapie.

Feniks_Alfa
26 dni temu
Reply to  Feniks_Alfa

Powtarzam – są wyjątki, ale z moich szacunków wychodzi, że ok. 90% pOlek w wieku rozrodczym nie jest w stanie zaspokoić zwykłego chłopa, nie mówiąc już o Chadzie. Chad traktuje ją jak worek na sp3rmę nie dlatego, że jest złym człowiekiem, tylko dlatego, że jest realistą. P0lka nie jest w stanie zaspokoić Chada, nie jest w stanie zaspokoić Oskara, nie dogodzi chłopu pańszczyźnianemu, nie będzie nawet w stanie zaspokoić sp3rmiarza – chociaż ten swoje niezaspokojenie wyprze, rzecz jasna.
It’s over dla polskiego chłopa, chada, oskara czy przegrywa, jeden pies, over and out.

Narkołak a.k.a was ziom
26 dni temu
Reply to  Feniks_Alfa

Feniks proszę cię załóż jakieś konto na fb. Będę sledził regularnie. Miałem ze 100 kobiet z całego swiata. Mieszkam w Uk. Polki, włoszki i litwinki to najgorsze scierwo bez szacunku. Ą ę i jak napisałeś bicz fejs. Ale łaki z glamrapu co jedyna panna jaką mieli to chu j w łapie będą minusować

Młody żul
26 dni temu

Sentino
Aka: gollum
Płeć : trans
Zawód : pastuch z chile
Hobby: arabskie truskawki
Samochód :brak
Mieszkanie : brak
Miejsce pochodzenia:Narnijska szafa
Miejsce zamieszkania : u ciotki
Choroby: schizofremia paranoidalna
Znaki szczególne : wyraźnie jajogłowie, zęby z ruskiej porcelany, głupkowaty uśmiech
Wykształcenie :żadne
Długi :tyle ile się da
Najwieksza miłość : koza Malika
Ojciec :sukces ma wielu ojców
Matka: nieznana
Obwód biceps :20cm
Sport :żaden
Motto:Halo policja
Rekord na klatę: 15kg
Pieniądze na ubezpieczenie zdrowotne dla siebie i swojej kobiety :brak
Broń : pistolet nerf
Buhahhhahahahahahhahahahaha

Codeina
26 dni temu
Reply to  Młody żul

Czemu sport jest nie sprofilowany? Przecież trenuje biegi na krótki dystans na czas, tj spiedrolka przed oponentami

Rasista
26 dni temu

Sentino ma mózg wyżarty od najtańszej niemieckiej fety.

łeb
26 dni temu
Reply to  Rasista

spermy

Popularne