GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Sentino mówił, że Malik niszczy mu karierę? To nieprawda

Raper prostuje medialne doniesienia.

Opublikowany

 

Media zaczęły dzisiaj donosić, powołując się na głosową wypowiedź Sentino, że Malik Montana niszczy mu karierę. Alvarez stanowczo temu zaprzecza wyjaśniając, że nie chodziło mu o dawnego kompana, z którym stworzył GM2L.

Jeden z fanów zapytał Alvareza, dlaczego znów odwołuje koncerty. – Dlaczego ja po raz kolejny (odwołuję koncerty)? Bo ten, o którym się tak zajebiście wypowiadam, po prostu stworzył całą ośmiornicę ludzi, którzy k*rwa chcą mnie dojechać, którzy źle o mnie mówią. Po prostu mi niszczą karierę, dlatego misiaczku, mua – odpowiedział mu Sentino.

Nagranie jest autentyczne, ale Sentino zaprzecza, że chodziło mu o Malika Montanę. – A teraz dla tych głodnych sensacji… W głosówce nie mówię o Maliku Montanie, lecz o pewnych ludziach z ulicy. Ośmiornica to coś innego niż rap – napisał Sentino.

53 komentarze
53 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Edek pozdrawia Zdvpydomordyzaura i nuci
1 miesiąc temu

I jedziem na ostro z nuceniem. Edek napier.dala jak łoki toki. Dzisiej kawałek dnia do nucenia to: 44 mięgwa nie rycerze , zaś cały nowy tydzień nucim kawałek: Bejbe łakminołej cudamunej łakminołej pamijekszon łakminołej pamhiroł Więc łaki zapraszam do nucenia kamą.
#Sentino
#Profesor Trapu
#Akolici Sicarios
#Nucenie
#Zdvpydomordyzaur

Borys Sentino
1 miesiąc temu

Senti fajnie wygląda w tej fryzurze. Tylko Sentino cudowny loverboy latino.

Edek zr@cha Profesora trrapu w dvpe
1 miesiąc temu
Reply to  Borys Sentino

Wygląda jak gey

Goszki Smak Prawdy
1 miesiąc temu

To teraz pomyś o tych jego słuchaczach i obrońcach. Krótka piłka: cieplaki.

Do wanny rafałlali z nimi!

kongo bongo
1 miesiąc temu

z VAMPA

Mega beka
1 miesiąc temu
Reply to  Borys Sentino

Wygląda jak upośledzony aktor z Klanu, rzeczywiście fajnie..

kongo bongo
1 miesiąc temu

raket fjuel

nix iD
1 miesiąc temu
Reply to  kongo bongo

Poooowwwww

Cersanit kible pl
1 miesiąc temu

Rozwiązujemy kontrakt

AmeliaSexy
1 miesiąc temu

Ty Sentino jesteś taki sam jak Malik, Ty także ukradłeś teksty piosenek , Midas,, itp, bezdomnej z województwa lubelskiego. Sam nie potrafisz tworzyć muzyki i tekstów piosenek !!
Kim być dzisiaj był , gdyby nie ta ,,bezdomna,, recydywistka,, którek ukradłeś z chytrości piosenki Byś umarł z głodu i w Polsce i w Hiszpanii !!

W Hiszpanii w Marbelli i Maladze tylko , dzięki tej ,,Żenadzie,, miałeś pracę, i dobrobyt,,
A jak Żenada była w Marbelli to hulales z laskami a ,,Żenadzie,, którą okradłeś z tekstów piosenek i projektów muzycznych, nawet część nie powiedziałeś!!

To dzięki ,,Żenadzie,, która okradliście z tekstów piosenek i muzyki, ALBERTO i Bratan, ZOSTAŁ WYPUSZCZONY Z WIĘZIEnia w Panamie ,
A jak potoczą się ich losy dalej? Tego nie wiem,

Bezdomna ,,Żenada,, na pewno nie będzie Wam już nigdy pomagać i wyciągać z Pańskich więzień, !!!

AmeliaSexy
1 miesiąc temu

Malik ,,gm2l,, Alberto. Bratan, Sara kamera inni polscy wykonawcy okradli bezdomną polkę z województwa lubelskiego z projektów piosenek ,,miejska dżungla,, ,,La manga,, ,,w,, ,,strzał,, oto , oni nigdy nie napisali sami żadnej piosenki i nie stworzyli akompaniamentu muzycznego i choreografii,
Już w 2000 2001 roku posiadali nielegalnie , projekty piosenek należące u napisane do bezdomnej polki z lubelskiego,
Bezdomna Polka z lubelskiego niegdy nie sprzedawała praw autorskich polskim wytwórniom i polskim piosenkarzom,
Polscy piosenkarze ją okradali z projektów piosenek i wizerunku, tożsamości ,,po trupach do celu,, , Niestety nie szanujecie swoich Polskich utalentowanych koleżanek, podciancie im skrzydła , gwałcicie, okradanie,
Bezdomna która stworzyła cały zestaw piosenek i programów telewizyjnych, do dziś jest bezdomna, a talent ma taki jak Elvis Preslay, każde wypowiadane słowo zamieniało się samo w piosenkę i melodię,
Niestety Wy nie pozwoliliście jej odbić się od dna!

Człowiek
1 miesiąc temu

Muszę się wam do czegoś przyznać: przez długi czas wstydziłem się tego, że jestem człowiekiem i próbowałem przed innymi ukryć to, że nim jestem. Próbowałem wzbudzać u innych wyrzuty sumienia za to, że również są ludźmi i można powiedzieć, że uprawiałem w związku z tym pewien rodzaj shamingu, za co chciałbym przeprosić. Teraz już wiem, że nie mam się czego wstydzić i że bycie człowiekiem jest wspaniałe. Człowiek to niesamowita istota, wystarczy popatrzeć na naszą cywilizację i wynalazki, nie wyobrażam sobie być np. psem bądź kotem, który jedyne co potrafi to szczekać lub mruczeć. Jestem dumny z tego, że jestem cżłowiekiem i wam też to polecam, pozdrawiam.

AntyFan
1 miesiąc temu

On sam niszczy sobie karierę!

AmeliaSexy
1 miesiąc temu

A okrada Cię Sentino Twoja ,,kobieta ,, robi Cię z kasy, więc nie nażekaj !! Widziały gały co brały !!

wokanda w moim sercu
1 miesiąc temu

rogal ddl masz wrocic na scene!!!!

to rozkaz !

B1Lą
1 miesiąc temu

Jedyną osobą, która niszczy karierę Sentino, jest Seba Enrike Alwares – czy jakoś tak.

Lionel Moczyk
1 miesiąc temu

Wygląda na tym zdjęciu jak kau bobra w peruce

Senti
1 miesiąc temu

On sobie sam niszczy karierę. Kłóci się i pali mosty gdzie to tylko możliwe a wiadomo ze to mała hermetyczna branża. A jak on sobie nawet robi wrogów u organizatorów ni to proszę

Dyrekcja
1 miesiąc temu

Sentino masz moje pełne wsparcie,musisz tylko przed sobą przyznać że jesteś chory i potrzebujesz pomocy,bez tego nie pójdziemy dalej.

BIG ALL
1 miesiąc temu

Znowu ciotunia kwiczy
#ciotarios

Klefedron to szmata
1 miesiąc temu

Coś się czoło mocno podnosi zakolaku.

kuzynroman
1 miesiąc temu

Nikogo już ten pies podwórzowy nie interesuje.

Old Leosia
1 miesiąc temu

XD
Sam sobie niszczysz karierę, bo masz schizy kretynie. Zapisz się na leczenie i nie wracaj do Polski.

Goszki Smak Prawdy
1 miesiąc temu
Reply to  Old Leosia

Nic nie wiesz. To nie schizy. Przecie cała polska żyje alvarezem. Jest tak niesamowity, że zbierają się w zorganizowane grupy, aby mieć z nim szanse i go dojechać. Ośmiornica jest tak mocna, że chłopaki z marbelli zmiękli i odwołali helikopter bojowy, aby przylecieć z sebastianem. Sytuacja jest napięta. Sentinello, nie chce grać dla ludzi, którzy go nie szanują, ale już za miesiąc nowa polska płyta. Wy go nie rozumiecie po prostu. King sento jest tak wysoko, że abyśmy mogli go zrozumieć zniżył się do naszego poziomu i zapuścił zakola.

To wszystko prawda. Gadałem z drugą osobowością senina i mi to powiedział. Obecnie też Alvarez nie dogaduje się z sebastianem, ale sentinello pracuje już nad tym. Niedługo nowe wieści

Minus
1 miesiąc temu

Co ty człowieku gadasz

Popularne