Sprawdź nas też tutaj

News

Sentino wykupi swój kontrakt ze Step Records

„Oni chcą mnie ośmieszyć, że wielki Sentino nie ma takiej kasy”.

Opublikowany

 

sentino w niebieskich spodniach

W konflikcie Sentino ze Step Records nastąpiło już kilka zwrotów, ale ten może być ostateczny i zakończyć spór na linii raper-wydawca. Ogłoszenie przez Sebastiana wydania albumu „King Sento” w barwach opolskiej wytwórni spotkało się z natychmiastową reakcją labelu, który poinformował, że nie chce płyty Sentino i proponuje mu rozwiązanie kontraktu w inny sposób. Miałby on wpłacić wpłacić 7500 euro (ok. 35 tys. zł) na konto fundacji charytatywnej. Co na to raper?

Nie ma najmniejszego problemu. – odpowiada. – Choć powinno to być tak, że wpłacam je na dowolny cel – bo tu ewidentnie puszczają oko, żebym wpłacił te pieniądze, na dzieci które dotknęła przemoc psychiczna, że niby ja też miałem taki problem. – dodaje.

Sentino: „Oni chcą mnie ośmieszyć, że wielki Sentino nie ma takiej kasy”

Ja ten przelew mogę puścić jutro czy pojutrze, nie ma z tym problemu – wiem, że oni chcą mnie ośmieszyć, że wielki Sentino nie ma takiej kasy, dlatego to ograniczenie do końca kwietnia. Ja czekam na aneks do umowy, mówiący, że jak wpłacę te pieniądze, to wszyscy roszczenia wobec mojej osoby zostaną wygaszone z ich strony i robię przelew z mojego prywatnego konta. – tłumaczy raper.

Tak więc wykupuję się z tego sam. Oni oczywiście teraz udają, że nie mieli zamiaru nic mojego wydawać choć się tyle czasu o to szarpali. Ja już chciałem iść na zgodę, nawet pomijając już te wszystkie wyzwiska, które padły w moją stronę. Na razie załatwmy ten temat, to będzie bez problemu zapłacone z mojej strony jutro czy pojutrze. Jak tylko dostanę pismo, że wszystkie mastery wracają do mnie. Chcę też zobaczyć ostateczne rozliczenie z tej umowy. Żeby zobaczyć ile pieniędzy zostało zarobionych przez cztery i pół roku na YouTube. Może to było trochę więcej niż pieniądze, które były przedmiotem tej umowy. Ale mniejsza z tym. – dodaje Alvarez.

 
36 komentarzy
36 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
solssza
9 miesięcy temu

król jest jeden król sentinoo

Hofland
9 miesięcy temu
Reply to  solssza

Tak chuj jest jeden

Mordziaty Wojtyła Do Papy i Od Tyła
9 miesięcy temu

Wiem od wspólnego znajomego, że TPS faktycznie może nie trafił do wora, bo to tylko taki zwrot, ale że został zgwałcony w celi przez jakichś dwóch zwyrodnialców, opowiadał o tym jego kolega z dzielnicy tzw. Zielonka (popytajcie sami), kilka lat leczył się psychiatrycznie po tym, no a potem jakoś stanął na nogi i rapował dalej, ale w kuluarach każdy o tym doskonale wie, nikt go też o to nie pyta, bo to drażliwy temat jak można się domyśleć, ale z perspektywy ZK został więziennym cwelem i raczej jego ponowna wizyka w ZK nie będzie dla niego przyjemna… Nie piszę tego złośliwie czy coś, tak po prostu wyszło, a TPS miał pecha, że trafił na silniejszych i nic nie mógł zrobić, sami sobie zadajcie pytanie czy jakby was dwóch zwyroli dorwało czy byście sie obronili, wątpię. Jeden może tak, ale dwóch to już kiepska sprawa. Nie śmieję się z tego, bo nie ma się z czego śmiać, dobry chłopaczyna miał pecha po prostu i tyle. A za co siedział? Za drobne kradzieże i rozbój. Pozdro dla kumatych.
Zapytajcie o Zielonkę (Tomek Z.) to jego kolega, ja nic nie muszę udowadniać, TPS miał po prostu pecha i źle trafił, ale sam też na ten los zasłużył swoim postępowaniem, że tam się w ogóle znalazł. Raczej pozdrowień do więzienia nie będzie słał w swoich klipach.

Goblin sobota
9 miesięcy temu

co się dzieję z żyrardowskim tamburyniarzem?

pampers boy
9 miesięcy temu
Reply to  Goblin sobota
Yras
9 miesięcy temu
Reply to  Goblin sobota

zwija dywan. będzie później.

Ruronariusz
9 miesięcy temu
Reply to  Goblin sobota

W linii tram na Gocław go ostatnio widziałem. Grał.

GM2L to homosie
9 miesięcy temu
Reply to  Ruronariusz

Chyba w snach. Na Gocław nie ma tramwaju słoiku

▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
9 miesięcy temu

Szczury mają różne rodzaje moczu na różne rzeczy. Inaczej obszczają jedzenie, inaczej terytorium a inaczej rywala

Dymalem profesora rapu
9 miesięcy temu

Profesor rapu huj do lania,pedał,kutas,dziwka tania,za dzieciaka jego stara utykla pizda mu ryj tak do porzygania,koszmary z dzieciństwa mu powróciły,kaflara zajebana,tępy huj,i tyle do gadania,

NickZnik
9 miesięcy temu

Patrząc na czasoprzestrzeń wypowiedzi tego przygłupa, to dziś jest pojutrze. Gdzie kwit wpłaty?

gandzior
9 miesięcy temu

EJ SEBA, TO JUZ NIE BEDZIESZ STRZELAŁ???

Trader
9 miesięcy temu

Senti nie szarżuj sianem, bo bitkojn jest na korekcie.

Codeina
9 miesięcy temu
Reply to  Trader

Daj spokój, jedynym sianem jakim on może szarżować, jest to po sianokosach

Trader
8 miesięcy temu
Reply to  Codeina

Albo to co z butów wytarga.

LemonHaze
9 miesięcy temu

Za co wykupi ? Pewnie zs te 60zl co lezy na ulicy w Berlinie

co tam u ciebie szmato polska
9 miesięcy temu
Reply to  LemonHaze
LirycznyRozpierdol
9 miesięcy temu

Podsumowujac to Cweltino placze bo nie posiada 35k zl na koncie i bedzie musial sprzedac swoje wyprane i przesmierdniete koszulki Diora na vinted/oddac do lumpa.

Alvarezmexiko
9 miesięcy temu

Król znowu trapi… A tu beka z niego znawca rapu ja pierdole, znawca i sentino słucha…)) Beka teee Belmondziaszowi możecie torbę pucować, on ma taki talent, którego korwa nie mają te beztalencia. On to ma oni kurwa nigdy, ten coś duka sentino, alvarez jebany mexykaniec, znowu chce rapować po polsku nie rób tego nawijaj po szwabski. Król lub jakiś czop kurwa on o Belmondo chce pisać a to kurwa szarak co musi drukowanymi pisać z kutasem 8 centów. Każdy wie że sentino to miernota Malik go może posłuchać…))

Łukasz
9 miesięcy temu

Aaa pomózcie mi halo Policją!!!!!

Łukasz
9 miesięcy temu

Szastać sianem kurła
A co to już żniwa?

Zdzisław
9 miesięcy temu

Nawet jak wykupisz się w Lombardzie to tak jesteś pozerem jakich mało razem z malonikiem śmietana chuj to kogoś interesuje ile masz kasy jakie ciuchy widać jesteście zjeby i tyle

Marcin
9 miesięcy temu
Mro
9 miesięcy temu

Zwykły fest

Kankan
9 miesięcy temu

No, bo nie masz tej kasy, szczurze zwany ciparios. Gdybyś ją miał to kontrakt wykupiłbyś 5 lat temu 🙂 Byłbyś wtedy wolny i przez 5 lat natrzaskałbyś z 10 płyt i zarobiłbyś w chuj siana, a tak 5 lat w plecy i zero zarobku, baranie i wieczne płacze, że jesteś blokowany 🙂 udawany gangsterze i biznesmenie, w morde jebany cwelu!

Odb
9 miesięcy temu

Cweltino wykupi swój wibrator z chlew Records

▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
9 miesięcy temu

Profesor Trapu – doskonały przykład wieku dojrzewania a dokładnie braku własnej osobowości i poszukiwania akceptacji w grupie internetowej. Na podstawie Twoich piśmiennych wypowiedzi widzę,że nie jesteś osobą akceptowaną w życiu realnym dlatego rozpaczliwie szukasz uwagi w internecie wstawiając prowokacyjne wpisy,filmiki i obrazki. Cieszy Cię,że ktoś się Tobą interesuje,odpisuje Ci i wzbudzasz u kogoś emocje. Nie ważne,że są one negatywne, ważne że tutaj możesz czuć się kimś. Nie posiadasz własnej osobowości, wzorujesz się na byłą gwiazdą internetu zdając sobie sprawę,że Polacy to naród szczególnie przewrażliwiony na kpiny pod swoim adresem. Niektórzy Ci odpisują bo nie rozumieją Twojego problemu,braku znajomych i prawdziwego życia. Piszesz o różnych porach dnia, chcesz wzbudzać kontrowersje licząc na jakiekolwiek komentarze i poświęcenie uwagi. Może rodzicę za mało czasu spędzają z Tobą,może posiadasz jakieś przypadłości dotyczące charakteru czy budowy ciała,które wykluczają Cię z utrzymywania kontaktów w grupie rówieśniczej.. Widzę przed sobą młodzieńca,który stworzył sobie namiastkę normalnego życia na tym portalu i w nim trwa. To nie jest żadne wyjście z problemów,trzeba intensywnie pracować nad swoim charaterem, empatią i zachowaniami społecznymi. Jeśli nie wyjdziesz do ludzi popadniesz w coraz większą frustrację a odrzucenie będzie się pogłębiało. Pomyśl o tym i nie bój się życia. Może znajdziesz na swojej drodzę kobietę,która zaakceptuje Cię takim jakim jesteś?albo prz

▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
9 miesięcy temu

albo przyjaciela z którym będziesz mógł szczerze porozmawiać i na nim polegać?Tego właśnie Ci życzę. Internet to nie jest prawdziwe życie.

Halo Policja
9 miesięcy temu

KOMENTARZE NA TYM PORTALU TO EFEKT BEZSTRESOWEGO WYCHOWANIA, RODZICE OBOJE PRACUJĄ, BRAK CZASU NA ZAJMOWNIE SIE SWOIM DZIECKIEM DZIECKIEM, ANONIMOWOSC, WSZECHOBECNE CHAMSTWO NA ULICY CZY W SZKOLE I TAK TO WYGLADA. POTEM SIĘ TWORZA TAKIE Profesory Trapu, Pieczarkario nr3. COZ PORADZIĆ. ZNAK NASZYCH CZASOW.

Siostra Łucja
9 miesięcy temu

Biednym jesteś człowiekiem…
Pomodle się za Ciebie dziecko, bo chyba już nic więcej nie mogę dla Ciebie zrobić… 🙁

pryma sort
9 miesięcy temu

Step Records chce cię ośmieszyć? Wybacz, berlińska franco, ale sam się ośmieszasz w taki sposób, że pobiłeś wszelkie rekordy przy robieniu z siebie skończonego idioty. Nikt nie jest w stanie tego przebić.

Kuzynka Buczera(@kuzynka-buczera)
9 miesięcy temu
Reply to  pryma sort

Swiete slowa

Popularne