Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Paranoje” to 6 singiel promujący płytę Sikorskiego -„Soon”. Tym razem goście to reprezentacja polskiego podziemia w postaci Beteo oraz bit od Jutro czyli ½ undergrudnowej Czeluści. To kolejna opowieść o relacjach damsko-męskich we współczesnym świecie. Jest to ostatni utwór promujący album „Soon”, który już dostępny jest we wszystkich sklepach muzycznych oraz w serwisach streamingowych.


Ruszyła również trasa promująca nowe wydawnictwo. Przebieg trasy:

○ Kraków – 4.11.18 (Kwadrat) ○ Łódź – 18.11.18 (Scenografia) ○ Warszawa – 25.11.18 (Proxima) ○ Szczecin – 2.12.18 (K4) ○ Wrocław – 9.12.18 (Akademia) ○ Poznań – 13.01.19 (U Bazyla) ○ Katowice – 20.01.19 (Centrum) ○ Lublin – 27.01.19 (Graffiti) ○ Gdańsk – 3.02.19 (Kwadratowa) ○ Bydgoszcz – 10.02.19 (Estrada Stagebar)„Soon” to trzeci, drugi i pierwszy album Sikorskiego. Trzeci w dorobku artysty, drugi solowy, a pierwszy pod nowym pseudonimem – Sikorski.

Ten album to odwrócenie całej dotychczasowej twórczości o 180 stopni. To podążanie artysty w kierunku swojego JA i odnalezienie drogi, która lawiruje na granicy popu, rapu i… no właśnie czego. Tak naprawdę Sikorski i album „Soon” będą trudni do zdiagnozowania. Sikorski ma swój własny pomysł na siebie. „Nie jestem raperem, jestem wokalistą z flow”- tak o sobie mówi Jeremi we fragmencie pierwszego singla WHOA.

Za albumem stoją takie single jak „WHOA”, „Miasto, Deszcz”, „Jest Jak Jest”, „Mogę”, „Mayday”. Za tekstami piosenek zawsze i niezmiennie stoi sam Sikorski.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
beka
4 lat temu

ciekawe ile beteo dopłaca do każdego z tych featów żeby go wzieli.

pewuej
4 lat temu

to glamrap czy glamdiscopolo?

cidzy
4 lat temu

sikorska bierz tę kurwe swoją dziewczyne betełe i za półtorej godziny widzimy się pod jubilatem

cidzy
4 lat temu

sztos dupsko , czy ona sra?

kurt_rolson
4 lat temu

Paranoja to jest to co oni tworzą

Popularne