Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Siles z ważnym apelem do słuchaczy

„Wiele osób codziennie nosi maskę uśmiechu, a w środku czuje ból”.

Opublikowany

 

fot. Lea Harmoza

Siles prezentuje singiel, który niesie ze sobą jego bardzo osobistą historię. Utwór “Przed Oczami” to jego osobisty apel do wszystkich osób, które w otoczeniu mają bliskich walczących z trudnymi problemami.

Przesłanie tekstu ma zachęcać do zainteresowania się takimi osobami, do wspierania ich przez tak proste gesty jak zwykła rozmowa. Jednocześnie zachęca odbiorców do zapoznania się z działalnością Fundacji eFkropka, która powstała z inicjatywy osób zawodowo zajmujących się leczeniem ludzi chorujących psychicznie i pracą terapeutyczną na ich rzecz. Dziś w Zarządzie i Radzie Fundacji, zasiadają również osoby z diagnozą psychiatryczną, aktywnie włączając się w jej funkcjonowanie. Dzięki działalności Fundacji i ich stronie internetowej (https://ef.org.pl) można się dowiedzieć m.in. tego, gdzie zasięgnąć odpowiedniego wsparcia podczas kryzysu.

– Na co dzień staram się być człowiekiem dążącym do celów, ale nie bagatelizuję swoich emocji. W życiu czekają nas chwile przepełnione radością i te, w których czujemy się tak źle, że mamy ochotę zniknąć. Musimy pamiętać, że każdy z nas ma nich prawo. Gromadzenie w sobie negatywnych emocji niesie ze sobą okropne skutki. Sam przechodziłem takie etapy, dlatego nie wstydzę się cięższych momentów, ale też głośno mówię o tych, w których zwyciężam, pokonuje swoje słabości i cieszę się chwilą. Wiele osób codziennie nosi maskę uśmiechu, a w środku czuje ból.– Ten singiel dedykuję mojej babci – 17 grudnia to data jej urodzin. Rok temu w ten sam dzień pożegnałem swoją babcię, chwilę później zmarł jej brat. To była ciężka lekcja, ale też wielka motywacja do tego, żeby nie tracić czasu na chowanie własnego ja. Każdy dzień jest bezcenny i trzeba go doceniać. Telefon z tą przykrą informacją dostałem w trakcie kręcenia teledysku do utworu “BYE BYE BYE”, byłem załamany, ale wiedziałem, że robię to właśnie dla niej. Kręcimy to dalej, to dla niej, ja nie gram rapera. Moja muzyka to szczerość, ja jestem artystą, jestem raperem, nie gram go przed kamerą. – Siles o utworze “Przed Oczami” oraz o historii, która się z nim wiąże.

“Przed Oczami” nie zapowiada nowego wydawnictwa rapera. Jest utworem nagranym z przyczynek osobistych. Jego przesłanie niesione jest we współpracy z Fundacją eFkropka, o której możemy się dowiedzieć z ich własnej strony, że:– Fundacja eFkropka powstała z inicjatywy osób zawodowo zajmujących się leczeniem ludzi chorujących psychicznie i pracą terapeutyczną na ich rzecz, a w działania fundacji włączają się osoby po kryzysach zdrowia psychicznego, tzw. Eksperci przez doświadczenie. Obecnie zarówno w Radzie Fundacji, jak i jej Zarządzie zasiadają osoby z doświadczeniem kryzysów psychicznych. Jako fundacja dążymy do zwiększenia udziału w życiu społecznym osób doświadczających kryzysu psychicznego oraz do poszerzania świadomości społeczeństwa w kwestii zaburzeń i kryzysów psychicznych.

Więcej o samej Fundacji i jej działalności można dowiedzieć się z jej strony https://ef.org.pl/ oraz Instagrama – https://www.instagram.com/fundacjaefkropka/. Zainteresowani zasięgnięciem pomocy terapeutycznej znajdą tam również wskazówki, gdzie mogą jej uzyskać.

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wnuk Tedego aka Donaszan
9 miesięcy temu

Może i spoko fundacja ale nie piszcie że z apelem do słuchaczy bo on nie ma kurwa słuchaczy

cwl
9 miesięcy temu

kto?

Cwelina, taka Alvaresa ksywa
9 miesięcy temu

Spermiarze to największy rak tego świata. Jak dowiedziałem się że mój kolega jest spermiarzem to straciłem do niego cały szacunek i ręki mu nie podam. Nie rozumiem jak można się tak poniżać i płaszczyć do p0lek bez nawet najmniejszych korzyści.

Ciples
9 miesięcy temu

Ciples: Wiele ludzi chce zaruchać, ale jedzie na ręcznym.

PENTINO SIADA NA BUTELCE VANISH PO CZYM TA ZNIKA W JEGO ROWIE!!!

Popularne