Sprawdź nas też tutaj

ranking

Single, których nie możesz przegapić: Młody M/Eljotsounds, Witek_87/Tytan i Karian

Najciekawsze numery tygodnia.

Opublikowany

 

Fot. Kadr z klipu Witek_87/ Tytan - Bez Wpadki ft. Penx, DJ Danek

Każdego tygodnia jesteśmy bombardowani dziesiątkami nowych numerów, które wychodzą zarówno od popularnych raperów, jak i tych lawirujących jeszcze w okolicach podziemia.
Poniżej zapoznacie się z kilkoma wartymi sprawdzenia kawałkami, które zaginęły w gąszczu premier, a zdecydowanie są warte odsłuchu i zapętlania. Dzisiaj przed wami premiery od Młodego M/EljotSounds, Witka_87 & Tytana (NNFOF) oraz Kariana.

1. Młody M/EljotSounds – Psychoaktywny ft. Nester

W czwartek do sieci trafił singiel promujący nowy minialbum duetu Młody M / EljotSounds pt. „Psychoaktywny”. Numer okraszony jest charakterystycznym dla Much More Music paradokumentalnym wideo, obrazującym przeplatające się światy muzyki i nocnego życia. W tym kawałku oprócz Młodego M możemy usłyszeć również Nestera, który wzbogacił ten track swoim emocjonalnym refrenem. „Psychoaktywny” to typowy dla Młodziaka opis rzeczywistości, pełen gorzkich, często autoironicznych refleksji. Jak zapowiada sam Młody M epka zawierać będzie 5 premierowych numerów.

2. Witek_87/Tytan (NNFOF) Penx, DJ Danek – „Bez Wpadki”

W sobotę do odsłuchu trafił drugi singiel Witka i Tytana z projektu „StareAnowe LP”. (W pierwszym singlu – „Brak” obok gospodarza mogliśmy usłyszeć także KPSNa). „Bez Wpadki” to klasyczna produkcja od Tytana (znanego z duetu producenckiego No Name Full Of Fame) oparta na mocno bujających bębnach. DJ Danek zaserwował tutaj sporą dawkę skreczy, a dobór cutów jest bardzo trafiony. Mocne linijki debiutującego Witka i trafne punchline’y Penxa, który pojawia się gościnnie celnie opisują obecny stan sceny. Cały kawałek może się podobać w kontraście do newschool’owego nurtu – jak słychać oldschool ma się dobrze.

3. Karian – „Kaseciak”

Reprezentant Hashashins​ 28 grudnia opublikował drugi klip z nadchodzącego albumu „Przeboje lat 90′ „. „Kaseciak” to klisza wspomnień. Materiał może wydawać się bardzo osobistym i prawdopodobnie będzie bliski dla wielu słuchaczy. Uważam, że ukazano tutaj pełny wachlarz retrospekcji najsilniejszych reminiscencji, które kreowały Kariana oraz wielu jego rówieśników. Prawdopodobnie dlatego właśnie klip jest taki, a nie inny. To historia wielu małych, ulotnych refleksji, które sumując się w całość, tworzą mocny obraz.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
CoDlaczego
2 lat temu

Co to za Gówna są ??? Paluch Dissuje zaczepia Peje a wy takie gówniane Newsy dajecie ..

Proste
2 lat temu

Kurwa pseudo rapowy portalu,Zeus-’Abstrakt wiosna’19″to jest singiel którego nie można przegapić dzieci,ale skąd Wy wiedzieć możecie jebane dzieci słońca

Trystydycymyt!
2 lat temu

1. To jest pop
2. Nawet nawet. Szalu nie ma, ale spoko
3. Też pop. Lepszy od nr.1, ale też pop

Więc gdzie są te trzy rapowe single?

Mateusz Borek
2 lat temu

Kolega sąsiada ma dziewczynę która chodziła do klasy z jego bratem ciotecznym. To jedyny powód pojawienia się tych osób na glamrapie.

Odb
2 lat temu

Single, które koniecznie musisz przegapić: Młody G/Ejakulatsounds, Psitek_69/Cipan i Karyna

Prawda
2 lat temu

Opublikowany 39 minut temu 1 stycznia 2020 Przez Kuba Pawlik

15:09 17

Common4life
2 lat temu

Co to za gówno? Czemu to w dziale rapowym jest.

Code
2 lat temu

Ten karinian to ciota niczym jacykow, biedroń, belmondo

­­­nie wkurwiaj czterech w stoczni
2 lat temu

pierwsze spoks, drugie hujowe, a trzecie to xDDDD gościu, kup sobie luźniejsze spodnie, bo brzmisz jak jebany Farinelli

Popularne